Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pražská centrála společnosti Teekanne
Pražská centrála společnosti Teekanne


Pražská centrála německé společnosti Teekanne prošla kompletní přestavbou. Koncept, návrh a dodávku sériových nábytkářských prvků, včetně realizace atypických řešení, měla na starosti rakouská společnost Wiesner-Hager.

Wiesner-Hager zvolil koncept open-space, který rytmizoval důmyslnými zákoutími umožňujícími neformální schůzky v přechodových zónách, ale i oficiální meetingy v soukromí konferenční místnosti. Velkoryse pojatému prostoru recepce dominuje stěna pokrytá zelenými listy s proslulým červeným logem firmy Teekanne – zeleň ostatně oživuje jinak barevně střízlivý interiér, kterému dominují červené a černé prvky převzaté z loga společnosti. Velkorysé nástěnné panely s širokoformátovými fotografiemi čajových plantáží slouží zároveň jako lightboxy.

Pracovní stanice jsou osazené legendární kancelářskou židlí paro_2, která poskytuje nekompromisní ergonomiku a pokročilé funkce zaručující výjimečný komfort sezení. Do odpočinkových a přechodových zón architekti umístili židle macao v černé a červené barvě doplněné o vysoké barové židle ze stejné produktové řady. Neformální soukromí a dokonalé pohodlí pak zajišťují čalouněné sedačky řady element s bočními a zádovými panely, které fungují také jako zástěna.

Teekanne je legendární rodinná firma, která již od roku 1882 zpracovává a distribuuje ty nejlepší čaje z celého světa. Stála u zrodu mnoha inovací – jako první například začala používat strojově vyráběné čajové sáčky. Její klíčové hodnoty, především důraz na zpracování přátelské k životnímu prostředí s minimální ekologickou stopou, dokonale korespondují s přístupem rakouské společnosti Wiesner-Hager, která je průkopníkem konceptu udržitelnosti výroby v nábytkářském průmyslu.
Zdroj: Wiesner-Hager Project s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.02.19 05:00
Návštěvnost: 40 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Září 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.