Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V Mnichově Hradišti začala stavba komunitního centra za 60 mil.


Mnichovo Hradiště (Mladoboleslavsko) - V Mnichově Hradišti začíná stavba nového komunitního centra za 60 milionů korun. Práce potrvají zhruba rok, jde o největší a nejnákladnější projekt města v letošním roce, s náklady na stavbu pomůže dotace z EU ve výši téměř 20 milionů korun.


Stavba slavnostně započala ve středu. V jediném komplexu komunitního centra najde zázemí školní kuchyně a jídelna obsluhující nedalekou základní školu a sousední mateřskou školu, klub dětí a mládeže a do budoucna i další organizace zaměřující se na děti, mládež a rodinu. V centru budou i registrované sociální služby. "Ve městě vznikne unikátní budova. Bude moderní a z pohledu architektonického řešení odvážná," řekl starosta Ondřej Lochman (Žijeme pro Hradiště).

Spolu se stavbou komunitního centra nechá město revitalizovat také Mírovou ulici, kde dům bude. Revitalizace již začala, v roce 2018 se přesunula trafostanice, která projektu musela ustoupit, následně byl zdemolován vysloužilý objekt klubu dětí a mládeže, na jehož místě nové centrum vznikne. Po dokončení stavby nechá město zbourat ještě budovu současné výdejny jídel.

Mnichovo Hradiště je město se zhruba 8500 obyvateli. Letos hospodaří s příjmy a výdaji ve výši zhruba 273 milionů korun.
Autor: ČTK, 27.01.19 18:25
Návštěvnost: 22 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.