Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Delta Light představila tři kolekce dekorativních svítidel s jemnými liniemi i sklem
Delta Light představila tři kolekce dekorativních svítidel s jemnými liniemi i sklem

Pod souhrnným názvem Reflections představila na Interieur Biennale v Kortrijku belgická značka Delta Light tři nové kolekce svítidel v expresivních tvarech. První kolekce Soiree si hraje s tenkými liniemi, kolekce Miles s kombinací skla a kovu a kolekce Mello s podobou křehkých bublin.


Značka Delta Light je známá především díky svému technickému a architektonickému osvětlení, které architekti s oblibou používají do různorodých projektů. Aby nabídla i moderní dekorativní svítidla, představila hned tři nové kolekce, které svými nápaditými tvary vnášejí do kolekce Delta Light atraktivní prvek a kompletují tak ucelenou kolekci svítidel.

Jemné linie svítidel Soiree

Kolekce Soiree v sobě spojuje lehkost a transparentnost. Designéři se inspirovali jednoduchými tvary, do kterých formovali stínidla rovnoměrně rozprostřená okolo světelného zdroje jako ustupující linie. Opálový světelný zdroj nebo přiznaná žárovka je v kombinaci s jemně zdobným stínidlem v černé či zlaté barvě výraznou dekorací interiéru. Soiree bylo navrženo jako závěsné i nástěnné svítidlo.

4 tvary skleněných svítidel Miles

Druhou kolekcí svítidel je Miles, jenž ve čtyřech tvarech ručně vyráběného stínidla kombinuje do čtyř barev jemně tónované sklo doplněné černou či zlatou objímkou. Kombinací různě zabarvených skel a tvarů stínidel je možné dosáhnout efektního uskupení svítidel. Miles je v nabídce v LED provedení nebo ve verzi s designovou žárovkou s přiznanými vlákny.

Éterická krása Mello

Ze skla je vyrobená i třetí kolekce nazvaná Mello, jenž svým tvarem evokuje křehké skleněné bubliny. Kombinuje v sobě jemné klasické tvary se subtilně řešenými monturami a moderními světelnými zdroji, opět s výběrem žárovkového nebo LED provedení. Závěsná svítidla jsou navržená v několika různých tvarech a odstínech skla od jemné růžové až po kouřovou šedou.

Více informací o kolekci Reflections najdete na: https://www.deltalight.com/en/reflections
Zdroj: Delta Light
Vložil: Tisková zpráva, 28.01.19 16:30
Návštěvnost: 48 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.