Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pardubice chtějí přes Labe postavit dvě nové lávky


Pardubice - Pardubice chtějí přes Labe postavit dvě nové lávky pro pěší a cyklisty. Jedna by měla spojovat sídliště Závodu míru s Polabinami, druhá park Na Špici s koupalištěm Cihelna na protějším břehu. Blíže svému vzniku je první z nich, řekla ČTK náměstkyně primátora Helena Dvořáčková (ANO).


"Jedna majitelka pozemků potřebných pro lávku Na Špici se stále odvolává a namítá podjatost. Napadá územní rozhodnutí, za čtyři roky se nepodařilo dosáhnout pravomocného rozhodnutí," uvedla Dvořáčková.

Lávka mezi sídlištěm Závodu míru a Polabinami by se mohla začít stavět již letos, nejpozději na jaře příštího roku. Projekt je připraven, bude ale nutné schválit potřebných přibližně 40 milionů korun v rozpočtu města. Čeká se také na vydání stavebního povolení.

Obě stavby chce město financovat s pomocí dotace z programu integrovaných územních investic (ITI) Hradecko-pardubické aglomerace. Příspěvek by měl pokrýt kolem 90 procent uznatelných nákladů.
Autor: ČTK, 15.01.19 07:10
Návštěvnost: 29 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.