Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Smart Walls - napínané stěny z chytrých textilií
Napínané textilní stěny pro interiérový design
Napínané textilní stěny Smart Walls jsou elegantním partnerem pro každou interiérovou výzvu. Ať už jde o vytváření dokonale rovných stěn, podhledů, příček, nejrůznějších tvarových objektů či o zakrytí instalace nebo velkoformátové potisky, podsvícení či účinnou regulaci akustiky.


Technologie Smart Walls je založena na sofistikovaném principu vypnutého textilu do neviditelného rámu. Díky tomu jsou možnosti užití v soukromých a komerčních interiérech velmi široké. Smart Walls zajistí perfektně rovný povrch i bezešvé geometrické a obloukovité tvary v šířce až do deseti metrů. Aplikace je perfektní na stěny a stropy, na míru vytvoří také podhled, příčku či závěsný panel, jsou vhodným řešením pro zakrytí kabelů, vzduchotechniky, topení, nerovných zdí nebo oddělení prostor a harmonizování zvuků v místnosti. Certifikovaná tkanina Smart Walls dlouhodobě odolává prověšení a oproti tapetám plochu vyhladí nebo dodá zajímavý tvar.

Speciální látky Smart Walls nabízí nepřeberné množství odstínů v lesku i matu, struktur a perforací, dají se potisknout, podsvítit nebo akusticky uzpůsobit na míru projektu. Bezproblémová instalace a údržba nezabere příliš času, ani nevyžaduje stěhování nebo zakrývání nábytku. Na technologii Smart Walls jsme v Dekre specialisté, rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější řešení právě pro váš interiér. Rychlý, čistý a elegantní výsledek včetně komplexního servisu, profesionálního zavedení a atestačního měření akustiky zajistí jeden z našich zkušených řemeslníků - podle komplikovanosti zakázky i do deseti dnů od první schůzky.

www.smart-walls.cz

Zázemí agentury Doblogoo

Ve spolupráci s architektkou Terezou Dvořákovou vznikl interiér marketingové agentury Doblogoo na pražských Vinohradech. Pro vstupní prostory jsme vyvinuli Smart Walls řešení s potiskem na míru, které výrazně zlepšilo problematickou akustiku místnosti. Šedá stěna s trojrozměrnou strukturou zároveň funguje jako nástěnka, kterou agentura využívá pro práci každý den.

Prezentace na veletrhu ForArch

Na veletrhu ForArch jsme prezentovali širokou škálu a možnosti použití textilních stěn Smart Walls. Nade vše vynikla dokonalost pokrytí oblých rohů a schopnost plynulého potažení i vysokého rádiusu stoprocentně černou látkou, kterého je velmi náročné dosáhnout jinými prostředky. Nesměli chybět ani další typy textur, potisků, prosvětlení a kašírování zdí.


Residence na Krocínce

Navodit atmosféru denního osvětlení se nám v rezidenci Na Krocínce podařilo díky podsvíceným stropům Smart Walls s ovladatelnou intenzitou záření. Eleganci modernistické stavby ze 30. let 20. století podpořily také textilní pruhované zdi, které původně tmavý a stísněný prostor opticky zvětšily a spolu s prosvíceným stropem také rozjasnily.


Showroom Smart Walls (Poděbradská 56, Praha 9)

Sto let starý dům byl ideální příležitostí a skvělou výzvou pro prezentaci všech výhod širokého portfolia použití Smart Walls. V prostorách showroomu se uplatnila celá škála textur, barev a možnosti umístění technologie - schody levitují v celistvé ploše třiceti metrů čtverečních látky s výrazným gradientem bez jediného švu, pod níž je ukrytá nosná konstrukce, posuvná skříň s abstraktním motivem volně pokračuje po okolních zdech a bílá plocha se v okamžiku změní v projekční plátno. Na vlastní oči je zde možné se přesvědčit také o kvalitě velkoformátového tisku, prosvícených stropů nebo různých hustotách textilních struktur.


Rekonstrukce roubenky v Deštné

Elegantně zakrýt rozvody a vyhnout se výraznému snížení stropu - to bylo přání majitelů historické roubené chalupy v Deštné. Navrhli jsme proto Smart Walls na míru tak, aby daly plně vyniknout stoletým trámům, zbytečně na sebe nestrhávaly pozornost a ubraly z prostoru pouze minimum místa. Narozdíl od krytí sádrokartonem s nutným odstupem od pokladu a náročnou instalací, jsme si vystačili s napínanými textilními rámy těsně kopírujícími podklad. Vše bylo hotové v řádu pár hodin, za studena, čistě a bez nutnosti stěhování nebo zakrývání nábytku. Bílá plocha místnost rozsvítila a přirozeně zapadla do prostého interiéru chalupy.


Smart Walls / showroom
Poděbradská 56, Praha 9
+420 731 748 313
www.smart-walls.cz

Poskytovatelem Smart Walls je firma Dekre
info@dekre.cz

FB https://www.facebook.com/smartwallsdesign/
Zdroj: Dekre
Vložil: Tisková zpráva, 21.02.19 07:00
Návštěvnost: 32 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.