Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
HeartFelt® – podhled, který nepřehlédnete
HeartFelt® – podhled, který nepřehlédnete

Plstěný podhled firmy Hunter Douglas zapůsobí nejen měkkým vzhledem ale i jeho výtečnými akustickými vlastnostmi a řadou možností pro montáž. Mnoho kombinací a variant, které prostor udělají velmi zajímavým. Je vhodný pro většinu stavebních odvětví: administrativní budovy, veřejné prostory, sportoviště, restaurace, nemocnice nebo školy a mnohé další.


Materiál

Lamely podhledu HeartFelt® jsou vyráběny z netkaných tepelně tvarovaných textilních vláken s ponecháním přírodního měkce působícího povrchu. Lamely jsou 100% recyklovatelné - tento výsledek pomohl podhledu k získání C2C certifikátu od Cradle to Cradle Products Innovation Institutu. Podhled je vizuálně a akusticky velmi příjemný a k dispozici je v odstínech šedé a tónů země. Panel je vyráběný o šířce 40 mm, výšce 50 mm a o maximální délce až 6000 mm. K dispozici je v modulech 50-200 mm se spárou od 10 mm. Materiál je nehořlavý a splňuje požární odolnost B s1 d0. Je navržen pro použití v interiérech.


Akustika

Uvedením podhledového systému HeartFelt® na trh nabízí Hunter Douglas architektům, investorům a developerům pokročilý systém pro řízení akustiky v každém prostoru. Absorbční efekt plstěného materiálu kombinovaný roztečí lamel a výškou svěšení určuje způsob šíření zvuku v daném prostoru. Podhled HeartFelt® takto přispívá ke komfortní pracovní atmosféře stejně jako ke snížení únavy a zvýšení produktivity uživatelů takto provedeného prostoru.
Použití vysoce výkonných akustických stropních systémů Hunter Douglas je nejlepším řešením pro dosažení vynikajícího akustického výkonu, pohodlí a esteticky příjemného řešení. Je možné dosáhnout stropní absorpční hodnoty HeartFelt® (αw) mezi 0,70 a 1,0.


Montáž a její možnosti

Panel je možné instalovat jako podhled ale i jako obložení stěny či dokonce jako dekorativní prvek. Díky své odolnosti může být instalován i na stěnách ve frekventovaných místnostech bez viditelného poškození či deformace a je malá pravděpodobnost poškození při montáži z důvodu obtížné deformace a tím i snadná instalace a demontáž. Není potřeba vytvářet žádné revizní otvory díky možnosti demontáže panelu z kteréhokoliv místa.

Zdroj: Hunter Douglas
Vložil: Tisková zpráva, 08.01.19 11:45
Návštěvnost: 41 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Září 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.