Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Beroun chce letos začít s opravami bazénu na Velkém sídlišti


Beroun - Beroun chce letos začít s opravami venkovního plaveckého bazénu na Velkém sídlišti, který je v zanedbaném stavu. Pokud půjde vše hladce, rekonstrukce za desítky milionů korun bude zahájena v září. Opravený bazén by se měl otevírat v příštím roce, řekl ČTK místostarosta Michal Mišina (za ANO).


Projekt by na začátku února mohl získat stavební povolení. "Rádi bychom zahájili stavbu 1. září, těsně po skončení koupací sezony," uvedl Mišina. Je ale podle něj otázkou, zda letos bude bazén vůbec zprovozněn, protože zejména stav vodního hospodářství je velmi špatný. Kromě bazénu a úpravny vody má být obnoveno také zázemí pro návštěvníky.

Bazén se stavěl v 70. letech minulého století a otevřen byl v roce 1980. V roce 2002 do něj město jednorázově investovalo čtyři miliony korun, v letech 2003 až 2007 vynaložilo dalších 2,7 milionu korun na částečnou výměnu rozvodů a obkladů. V roce 2015 nechala radnice u bazénu za milion korun vyměnit pískové filtry. Nedávno byly také vyměněny dlaždice, vymalováno a investovalo se do nezbytné údržby. V sezoně areál navštíví kolem 10.000 lidí, podle radnice by to mohlo být více.
Autor: ČTK, 03.01.19 08:50
Návštěvnost: 60 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.