Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Slaný plánuje stavbu nové sportovní haly, současné chybí kapacita

Slaný (Kladensko) - Slaný plánuje stavbu nové sportovní haly, té současné chybí kapacita a také nesplňuje kritéria pro některé sporty. Město požádá o dotaci, na jejím přidělení bude zahájení stavby za 27 milionů korun záviset. V optimistickém případě by to mohlo být i příští rok. ČTK to řekl místostarosta Slaného Milan Grohmann.
Na halu město začne připravovat projekt. "Čím více bude projekt připravený, tím vyšší bude šance na získání dotace," uvedl místostarosta. Podle něj je zájemců o novou halu hodně a měla by mít dobrou vytíženost. Stávající slánská sportovní hala se nachází v centru města, kde jsou mimo jiné i problémy s parkováním a nestačí pokrýt poptávku sportovních klubů, ale třeba i skupin amatérských sportovců.
Multifunkční hala by měla vzniknout poblíž slánského atletického areálu. Pro město by to podle místostarosty znamenalo, že by nemuselo na její obsluhu najímat další personál. Nová hala by také měla mít nižší provozní náklady, protože by měla být energeticky úsporná. Na provoz by sice podle místostarosty město doplácelo, ale nemělo by jít o vysoké částky. Hala by také měla mít tribunu pro 200 diváků a splňovat oficiální parametry většiny sálových sportů.
Po dokončení nové haly by starší hala měla fungovat jako školní tělocvična pro blízké střední školy. Mimo dobu vyučování by pak měla sloužit všem obyvatelům Slaného.
Autor: ČTK, 03.12.15 19:55
Návštěvnost: 1286 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Září 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.