Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Starý společenský sál v Knapovci nahradí nové komunitní centrum

Ústí nad Orlicí - Ústí nad Orlicí nechá zdemolovat objekt bývalého společenského sálu v místní části Knapovec. Na jeho místě bude postaveno nové komunitní centrum. ČTK o tom informovala Barbara Gorroňová z městského úřadu.
    Místní obyvatelé žádali o rekonstrukci společenského sálu řadu let, neboť je v havarijním stavu. Do budovy zatékala voda a podlaha se propadala. "Po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli stávající objekt zbourat a na jeho místě postavit nový," uvedl starosta města Petr Hájek.
    Podle zpracované studie by v následujících letech v Knapovci měla vzniknout nová budova se společenským sálem o rozloze 170 m² a zázemím a s možnosti jednoduchého občerstvení. Sál umožní variabilní využití pro kulturní i některé sportovní akce. Objekt bude navazovat na už existující antukové hřiště jednak venkovní terasou s možností obsluhy a jednak skladovacími prostory.
    V současnosti město dokončuje projektovou dokumentaci. Vlastní stavbu plánuje na roky 2016 až 2017, bude se na ni snažit získat dotace. Náklady se odhadují na téměř osm milionů korun.
Autor: ČTK, 19.09.15 21:35
Návštěvnost: 1390 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.