Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Městský mobiliář PRESBETON pro Váš projekt
Městský mobiliář PRESBETON pro Váš projekt

Společnost PRESBETON je jedním z předních českých výrobců betonového zboží, její hlavní sortiment tvoří venkovní dlažby, zdicí prvky, doplňky venkovní architektury a schodišťové prvky.
Výrobní program společnosti je velice flexibilní a snaží se přizpůsobovat požadavkům zákazníků a současným architektonickým trendům v soukromém i veřejném sektoru.
V mnoha městech a obcích vznikají nové klidové a pěší zóny, renovují se městské parky a budují se moderní sportovní hřiště. A právě v této oblasti má společnost PRESBETON určitě co nabídnout. Široká nabídka městského mobiliáře zahrnuje lavičky, květináče, stojany na kola, odpadkové koše a skate prvky.

Velice populární jsou betonové lavičky různých tvarů a velikostí opatřené dřevěnými sedáky. Tyto se dodávají ve třech barevných modifikacích, v barvě dřeva teak, palisandr a mahagon. Současný trend však směřuje k jednoduchosti, až k střídmosti a do centra pozornosti se dostávají betonové sedáky organického tvaru, které jsou koncipované téměř jako stavebnice nebo skládačka. Z jednotlivých dílců lze sestavit zajímavé sestavy, které mohou plnit různé funkce (sedák, odkládací plocha, sportovní prvek). Také sedáky ve tvaru pravoúhlých hranolů lze různě skládat. Tyto sedáky se vyrábí z betonové směsi s použitím bílého cementu, který dodá jejich povrchu jasný a zářivý vzhled. A v případě potřeby lze i tyto betonové sedáky doplnit dřevěnými sedacími plochami.

A od betonových sedáků je už jenom krůček ke skateboardovým prvkům, které jsou v prvé řadě určeny jako překážky do skateparků, ale své místo si najdou i na sportovních hřištích. Některé prvky jsou navrženy přímo pro skateboarding, jiné mají primární funkci odpočinkovou. Prvky jsou většinou mobilní, takže se dá plocha dle potřeby stále přestavovat podle představy a úrovně skateboardistů. Jednotlivé prvky lze spolu kombinovat a vytvářet tak různé sestavy. Pro svůj zajímavý design jsou také oblíbeným doplňkem dnešní moderní architektury.

Nezbytnou součástí městského mobiliáře jsou i květináče, které při vhodném osázení příjemně oživí každý exteriér. Květináče PRESBETON jsou standardně vyráběny v hladkém provedení a přírodní barvě. Modernější verzí jsou květináče COSTA, které mají čtvercový nebo obdélníkový tvar a jejich povrch je opatřen reliéfem. Zajímavostí jsou květináče VELUTO s vymývaným povrchem, který tvoří bílé nebo černé kamínky, případně mix barevných kamínků. Jejich elegantní kónický tvar je ozdobou každého exteriéru či interiéru.

S rozvojem cykloturistiky je v podstatě nutností použití stojanů na kola na veřejných prostranstvích jako jsou náměstí, parky, cyklostezky a v okolí gastronomických a ubytovacích zařízení.
Všechny tyto výrobky jsou mrazuvzdorné a mohou být umístěny v exteriéru po celý rok. Jejich nespornou výhodou je dlouhodobá životnost a odolnost
Zdroj: PRESBETON Nova a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 08.09.15 09:25
Návštěvnost: 2518 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.