Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V Praze dnes začíná 9. ročník festivalu Architecture Week

Praha - V Jiřském klášteře na Pražském hradě dnes začíná devátý ročník festivalu architektury a urbanismu Architecture Week Praha 2015. Potrvá do 18. října. Ústřední výstava festivalu má název Památky mého kraje. V rámci ní všechny kraje České republiky představí nejen své největší architektonické skvosty, ale také kulturu, umění a objekty, které daný kraj nejlépe charakterizují.
    Hlavním kurátorem výstavy je architekt Miroslav Řepa. Kromě výstavy Památky mého kraje budou v Jiřském klášteře umístěny další výstavy, organizované v rámci festivalu: unikátní prezentace WHC UNESCO k 70. výročí jeho založení, expozice Praha sakrální nebo výstava věnovaná nově zrekonstruovaným brněnským vilám. Ve spolupráci s příslušnými ambasádami budou v Jiřském klášteře prezentovány také památky a současná architektura z dalších 27 států světa.
    Pražskou premiéru budou mít výstavy věnované francouzským románským kostelům a anglickým katedrálám. Dále jsou pro veřejnost připraveny přednášky a procházky po celé Praze a mnoho doprovodných akcí. Pro odbornou veřejnost a zástupce krajů se bude konat konference na téma Strategie financování nemovitých kulturních památek.
Autor: ČTK, 17.08.15 11:00
Návštěvnost: 2055 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.