Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
XXI. ročník soutěže o nejlepší urbanistický projekt - druhá výzva

Ústav prostorového plánování Fakulty architektury ČVUT spolu s Asociací pro urbanismus a územní plánování, Ústavem urbanismu Fakulty stavební ČVUT, Ústavem navrhování Fakulty architektury VUT, Ústavem urbanizmu a územního plánovania Fakulty architektury STU a Fakultou architektury Politechnika Wroclawska vyhlašuje druhou výzvu k přihlášení prací do XXI. ročníku studentské soutěže O nejlepší urbanistický projekt.

Do soutěže lze přihlásit projekty semestrální, ročníkové i bakalářské, zapsané jako urbanistický projekt v akademickém roce 2014/2015. Nelze přihlásit závěrečné diplomní projekty. Hodnotí se kreativní přístup k řešení palčivých urbanistických problémů a navržená urbanistická koncepce.

Složení poroty zajišťuje odborné posouzení prací studentů jak z hlediska požadavků teorie, tak též s přihlédnutím k praktické realizaci. Oceněné projekty jsou po slavnostním vyhlášení vítězů vystavovány na půdě všech zúčastněných univerzit a jsou také součástí větších výstav (Architecture Week, konference AUÚP). Mimo tyto veřejné prezentace jsou vítězné práce publikovány ve sborníku soutěže a v internetových i tištěných médiích.

Více informací o soutěži najdete na www.gis.cvut.cz
Zdroj: Ing.arch. Zuzana Krmelová, Ústav prostorového plánování FA ČVUT
Vložil: Tisková zpráva, 25.06.15 12:00
Návštěvnost: 1369 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.