Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Designová a bezrámová okna RAND 2.0 navržená Zdeňkem Fránkem
Designová a bezrámová okna RAND 2.0 navržená Zdeňkem Fránkem

Dřevěná okna již řadu let nezměnila design a to se rozhodl změnit valašský výrobce oken a dveří JANOŠÍK OKNA-DVEŘE. Přichází se zcela unikátní kolekcí oken RAND 2.0, která určuje nové trendy v moderní architektuře. Tři nové designy oken byly navrženy českým architektem Zdeňkem Fránkem.

Kolekce navazuje na úspěšná okna RAND, která firma uvedla na trh v roce 2012. RAND 2.0 řeší zcela nové dimenze osazení otvíracích oken jak z exteriéru, tak z interiéru. Všechny tyto prvky je možné propojit s bezrámovým systémem NOFRAME, který také značně rozšířil své možnosti. V provedení RAND se vyrábí i panoramatická posuvná okna, a to také s bezrámovým zasklením.

Jakub Janošík, který stojí za celkovým konceptem RAND říká, že hlavní pointou této kolekce nejsou okna, ale dvě myšlenky, které mají okna změnit celkově:

Okna nemusí působit nudně, je to věc stylu...
Kolekcí RAND 2.0 ukazujeme, že okna nejsou jen nudné “šedesátosmičky” a “devadesátdvojky”. Okna můžou spolutvořit charakter každého domu individuálně - jsme otevřeni novým podnětům, jak tento výrobek dělat ještě zajímavější. Máte svoji představu? “Nikdy neříkej, že něco nejde, protože pak se objeví někdo, kdo neví, že to nejde a udělá to.”

Nevyrábíme okna, rámujeme ty nejkrásnější obrazy…
Abyste se mohli nerušeně kochat nádhernými scenériemi okolní krajiny, směřovali jsme vývoj nových oken k jejich maximálnímu splynutí s domem a využití bezrámového zasklení. Díky němu není vůbec poznat, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

Nechte se okouzlit designovou kolekcí oken RAND s puncem nejvyšší kvality, založené na minimalistických liniích a subtilnosti, které společně s bezrámovými okny NOFRAME dokážou podtrhnout individualitu domu.

Interiérové řešení oken RAND nabízí jednak osazení ve špaletě, kdy i  kubistické tvary oken podtrhnou moderní interiér. Nebo plošné slícování, kdy je dosaženo maximálního splynutí okna s interiérem.

Díky unikátní integrované konstrukci křídla za rám je umožněno vsazení okna do fasády domu tak, že i u otvíracích prvků je vidět pouze plocha skla. Vytvoří tak úžasně čisté detaily na fasádě domu. U exteriérového osazení navrhl Zdeněk Fránek variantu, kde je s fasádou slícována plocha okna v jednotnou.
JANOŠÍK OKNA-DVEŘE určuje v oknech nové trendy

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE vyrábí okna a dveře od roku 1926 a z té doby čerpali i veškeré podnměty k inovaci ve špaletových oknech. Pro konstrukci byla zásadní subtilnost křídel a rámu a možnost schování co největší části za fasádu, což se nakonec podařilo komplet. Vznikla tak bezrámová okna pro ničím nerušené výhledy.

Více o oknech RAND 2.0 na webu JANOŠÍK OKNA-DVEŘE.
Zdroj: JANOŠÍK OKNA-DVEŘE s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 20.05.15 12:00
Návštěvnost: 7573 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.