Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Inspireli může mladým architektům a designerům změnit život

Mezinárodní talentová soutěž Inspireli Awards, která nyní probíhá na celosvětové sociální síti Inspireli, má porotu složenou z architektů 6 kontinentů. Art directorem sítě i soutěže je Bořek Šípek.

Úspěchu jsem dosáhnul za pomocí lidí, kteří ve mě veřili a rozhodli se mě podpořit. Z toho důvodu jsem se rozhodnul podpořit Inspireli Awards a pomoct tak mladým talentům prosadit se ve světě,” říká Bořek Šípek, který je zároveň předsedou poroty skládající se ze známých architektů šesti kontinentů.Soutěž INSPRIELI AWARDS je určená studentům architektury, designu a absolventům do 30 let (včetně). Celosvětová sociální síť Inspireli, určená především architektům a designerům je přístupná i bežným uživatelům a různým dodavatelům. V rámci zmiňované soutěže by měla kromě inspirace poskytnout mladým talentům možnost “nastartovat” jejich kariéru.

Web nám nestačil
Původní idea celé soutěže vycházela z nápadu profesora Šípka, vytvořit webovou stránku, kde by pod jeho jménem byly uveřejněny práce studentů, na jejichž talent by rád upozornil a dal jim tak šanci ve stále globálnějším světě nalézt uplatnění.

Snahou přitom bylo zajistit soutěžícím takovou publicitu, aby si jejich prací mohla všimnout laická i odborná veřejnost v celosvětovém měřítku. Z toho důvodu prof. Šípek přizval do poroty architekty a designéry světové architektury ze šesti kontinentů a celou soutěž spojil s první celosvětovou sociální sítí pro architekty INSPIRELI. Díky tomu soutěž není vytržena z běžného prostředí a je na očích laické i odborné veřejnosti, která se do soutěže aktivně zapojí.

Kdo se už připojil
Do projektu se v úvodu zapojilo 7 rektorů českých univerzit a ministr školství ČR Marcel Chládek zajišťuje oficiální pozvání pro 1000 univerzit architektury a designu celého světa. Dá se tedy předpokládat, že již prvního kola se zúčastní možná 10 států. Již nyní o účast projevily zájem univerzity z pěti států (třech kontinentů) a do realizačního týmu se přidali nejslavnější čeští architekti ve světě (Ivana Bendová, Jan Benda, Eva Le Peutrec, Michal Postránecký a další.)

Co soutěžící získají účastí v INSPIRELI AWARDS:
  • V prvním kole soutěže bude hlasovat odborná a laická veřejnost složená ze všech registrovaných uživatelů INSPIRELI, která nyní čítá přes 100 000 lidí. Soutěžící upozorní na své práce a zviditelní svůj profil, který s nimi profesně poroste.
  • Do soutěže může každý zájemce splňující podmínky nominovat cokoliv z oboru bydlení a staveb. Od vizualizací, nebo dokonce realizací až po studie, nebo skici. Inspireli Awards hledá talent a je jen na soutěžících “čím” na sebe upozornín.
  • 40 nejúspěšnějších účastníků soutěže bude hodnoceno světovou porotou ze šesti kontinentů a získají trvalý zápis do historie soutěže. Jejich profil na Inspireli získá trvalou celosvětovou propagaci.
Ceny:

1. Místo

Mezinárodní ocenění 1st PLACE INSPIRELI AWARDS 2015 světovou porotou
Unikátní pohár TALENT OF ARCHITECTURE navržený Bořkem Šípkem
Apple iPad
Grafický program pro architekty ArchiCAD 19 CZ

2. Místo
Mezinárodní ocenění 2nd PLACE INSPIRELI AWARDS 2015 světovou porotou
Apple iPad
Grafický program pro architekty ArchiCAD 19 CZ

3. Místo
Mezinárodní ocenění 3rd PLACE INSPIRELI AWARDS 2015 světovou porotou
Grafický program pro architekty ArchiCAD 19 CZ

4. Cena pro soutěžící v hlasování veřejnosti
Apple iPad

5. Cena pro hlasující
Apple iPad

Jestli jste chtěli být ve světě vidět, soutěž INSPRIELI AWARDS je Vaše šance, největší studentská soutěž v první celosvětové sociální síti pro architekty, která vznikla v Česku!
Autor: Tisková zpráva, 18.05.15 08:05
Návštěvnost: 2431 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.