Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Zvýšení kapacity brněnské hokejové haly o 500 míst se odkládá

Brno - Zvýšení kapacity brněnské haly, v níž hrává domácí extraligové zápasy hokejová Kometa, zhruba o 500 míst se odkládá. Správce haly, městská společnost Starez-Sport, zrušil veřejnou zakázku kvůli tomu, že ani jeden z uchazečů nesplnil zadávací podmínky, zjistila ČTK z Věstníku veřejných zakázek. Ředitel Starezu Martin Mikš ČTK řekl, že je však stále možné stihnout práce za 9,4 milionu do začátku další hokejové sezony, která startuje v září.
    Nyní musí Starez vypsat zakázku znovu. "Musíme znovu oslovit firmy, které jsme vyřadili z formálních důvodů," uvedl Mikš. Podle zadávací dokumentace se měla hala předávat vybrané stavební firmě 1. května a všechno mělo být hotové do půlky července, kolaudace měla proběhnout nejpozději do konce července.
    "Je v tom časová rezerva, můžeme to stále stihnout. Zatím nechci spekulovat, kdy se může nejdříve začít, a co by se dělo, kdyby se stavba protáhla do doby, kdy už se mají hrát zápasy," řekl Mikš. Extraliga sice začne v září, v srpnu už se ovšem hrají přípravná utkání.
    Projekt na rozšíření kapacity ze stávajících 7200 míst nechal zpracovat hokejový klub a zastupitelstvo schválilo peníze na rekonstrukci již před rokem. Zápasy bývají totiž většinou vyprodané a je řada diváků, kteří se na hokej nedostanou. V hale se navíc konají i koncerty či různé kulturní akce. Klubu a pořadatelům akcí by zvýšení kapacity přineslo větší zisk ze vstupného. Hala prošla kompletní rekonstrukcí za provozu před šesti lety, město za ni dalo zhruba 400 milionů korun.
Autor: ČTK, 28.04.15 20:20
Návštěvnost: 2455 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
bravo ja 29.04.15 07:15
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.