Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
offcity_architekti: Pěstuj prostor

Srdečně Vás zveme na první z letošního cyklu přednášek OFFCITY ARCHITEKTI. V roce 2015 jsme se rozhodli vás seznámit s několika, pro nás inspirativními, nezávislými platformami a spolky, jejichž hlavní oblastí zájmu je město, jeho veřejný prostor a architektura; skupinami lidí, kteří jsou iniciátory a aktivizátory dění ve svých městech. Jako první uvítáme spolek Pěstuj prostor z Plzně.
 
PĚSTUJ PROSTOR
středa 22. dubna 2015 od 19.00 v Divadle 29 / Sv. Anežky České 29, Pardubice
 
Pěstuj prostor je jedním z vlajkových projektů Plzně – Evropského hlavního města kultury 2015. Vznikl v roce 2012 jako reakce na potřebu posílit participaci občanů na rozvoji města Plzně a vzájemně lépe propojovat již existující občanské aktivity. Na podzim 2014 byl původní program Plzně 2015, o. p. s. transformován na spolek Pěstuj prostor, z. s., který zajišťuje – pod patronací Plzně 2015 – dlouhodobou udržitelnost programu.
 
Vstupné: 50 Kč

Pořádá Offcity z.s. ve spolupráci s Divadlem 29 v rámci projektu OFFCITY 2015. Tento projekt je realizován za podpory Ministerstva kultury ČR, statutárního města Pardubice a Nadace české architektury.
 
Více informací >
Zdroj: Ondřej Teplý / OFFCITY
Vložil: Tisková zpráva, 21.04.15 16:00
Návštěvnost: 1631 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.