Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Schodišťové stupně PRESBETON do Vaší zahrady
Schodišťové stupně PRESBETON do Vaší zahrady

Společnost PRESBETON patří k předním výrobcům betonového zboží pro stavby a úpravu zpevněných ploch v okolí rodinných domů, chat či chalup. Nabídka zahrnuje širokou škálu dlažeb, zdicích prvků, svahových a okrasných tvárnic a v neposlední řadě i  schodišťové prvky.Pokud přemýšlíte, jak vyřešit výškové rozdíly terénních ploch různých úrovní na své zahradě, tak jednou z možností je použití schodišťových prvků. V nabídce společnosti PRESBETON jsou dva typy těchto schodišťových prvků, které se liší zejména vzhledem a dělíme je na Standardní schodišťové stupně a Natural schody. Zmiňované prvky lze použít venku v zahradě, na terasách nebo u domu k překonání malého převýšení.

Standardní schodišťové stupně jsou vyráběny litím pohledového betonu do forem, nejčastěji s celoplošným tryskaným povrchem. Vyrábí se pouze v přírodním provedení, ale v několika typových variantách – přímé, nájezdové, rohové a obloukové. Všechny typy stupňů lze spolu vzájemně kombinovat a dle terénních dispozic zvolit nejvhodnější kombinaci. Většina schodišťových stupňů je vyráběna na zakázku dle konkrétních požadavků zákazníka.
Novinkou, zejména z hlediska rozšíření nabídky barevných provedení, jsou přímé stupně, které jsou oproti výše uvedeným stupňům vyráběny vibrolisováním. Stupně s hladkou povrchovou úpravou jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – přírodní, hnědá, černá. Tryskaný povrch lze pořídit v přírodní barvě nebo v šedobílém colormixu Piano.

Pro zastánce přirozeně vypadajících prvků, které vhodně a nenásilně doplňují zahradní architekturu, jsou v nabídce Natural schody, jejichž charakteristickým znakem je imitace přírodních materiálů. Betonové schody GRACIE a FURIE evokují svým vzhledem atmosféru antického Řecka a připomínají staré ohlazené kamenné schody. Mají reliéfní povrch a jsou vyráběny v decentních barvách, jako je přírodní a pískovcová. Schod FURIE j navíc doplněn o černý barevný odstín. Schod BARK imituje svým reliéfem a barvou staré dřevěné schody, podobně jako schod TOGO imitující exotické dřevo. Tyto Natural schody je ideální, v případě potřeby, kombinovat s dalšími prvky z kategorie Natural, jako jsou dlažby, obrubníky , palisády aj.

Všechny zmiňované schodišťové stupně jsou mrazuvzdorné a jejich povrch je opatřen impregnací. Více na www.presbeton.cz.
Zdroj: PRESBETON Nova a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 20.04.15 12:30
Návštěvnost: 4038 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.