Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Jan Tabor: Abstratkní architektura / Konkrétní architektura

V pátek 17. dubna 2015 se od 19:00 hodin uskuteční v kulturním prostoru Praha/Fórum pro architekturu a média na Husově ulici 18 v Brně přednáška Jana Tabora - Abstratkní architektura / Konkrétní architektura o dialektické návaznosti abstraktní architektury na konkrétní, o návaznosti obytného domu na výstavní pavilon, o vile Tugendhat a německém pavilonu pro světovou výstavu v Barceloně. Vstup je volný. Přednáška je součástí workshopu Abstrakce, iterace, aplikace.

Jan Tabor (*1944, Poděbrady) vystudoval Technickou univerzitu ve Vídni, působí jako teoretik architektury, kulturní publicista a vysokoškolský pedagog. Je kurátorem řady výstav, například Den Fuß in der Tür – Manifeste des Wohnens (2000) a Mega: Manifeste der Anmaßung (2002) ve vídeňském Künstlerhausu. Je zakladatelem kunstkolchozu v Mikulovicích u Znojma a spoluzakladatelem f.e.a. – forum experimentelle architektur ve Vídni. Žije ve Vídni a v Mikulovicích u Znojma.

Více informací >
Zdroj: PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Vložil: Tisková zpráva, 17.04.15 14:45
Návštěvnost: 1788 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.