Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Na hraně architektury: Markéta a Petr Veličkovi
krajinářští architekti
Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se od 17:00 hodin uskuteční v prostoru Archa na Fakultě architektury VUT v Brně přednáška Markéty a Petra Veličkových z ateliéru M&P Architekti. Akci pořádá Studentská obec Fakulty architektury rámci přednáškového cyklu Na hraně architektury.Ateliér M&P Architekti
- krajinářská architektura zajišťuje komplexní projekční činnost pro různé stavby, od veřejných prostranství, objektů historických zahrad a parků až po výstavnictví a rodinné zahrady. Vedle navrhování se Markéta a Petr Veličkovi věnují i osvětové činnosti – publikují, přednášejí, podílejí se na natáčení dokumentů. Od roku 2006 se soustavně zabývají tématem alejí v české krajině.

Myslíš si, že stavět je to jediné, co můžeš po škole s titulem architekta dělat? Že jediná cesta vede do projekčních sfér? Tak to nemáš pravdu! Kde všude jsou architekti potřeba? A kde opravdu chybí? Přijď si rozšířit obzory a diskutovat!
Jak vnímají architekty? Jsou si konkurenty, či spolupracovníky? Čím vším se vlastně krajinářský architekt zabývá? A jaký je stav zakázek v ČR?
Přijď a dozvíš se!
Prostor na diskuzi zaručen.


Více informací >
Zdroj: SOFA
Vložil: Tisková zpráva, 15.04.15 00:10
Návštěvnost: 1913 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.