Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Video: Luxusní posuvné střešní prosklení
Video: Luxusní posuvné střešní prosklení

Výjimečné střešní okno Solara s opravdu velkými posuvnými plochami. Design, trojité zasklení, chytré stínění i řešení posuvných částí je výsledkem konzultací Solary s majitelem-architektem." ... dnes jsme okna poprvé otevřeli a je to super. Doteď jsme jen tušili, jaké to bude, ale je to fantastické!"
píše majitel o svém novém systému posuvných oken Solara, zcela českém výrobku, který se často objevuje i na střechách Mnichova, Berlína či Vídně. "Jsme rádi, že jsme byli součástí tohoto výjimečného projektu."
  

Posuvné střešní prosklení Solara PRESPEKTIV propojuje podkroví s okolním světem nad střechami a otevírá prostor jedinečným způsobem. Velké plochy prosklení se dají odsunout do strany nad pevně prosklené části a z bytu vytvořit exkluzivní venkovní posezení nad střechami.
  

Po odsunutí prosklení se dá pohodlně vyjít na venkovní terasu, která podstatně rozšiřuje užitnou plochu podkrovního bytu.
Nerezový systém posuvu po jachtařských ložiskách umožňuje snadné manuální ovládání i při takto velké ploše okenních křídel. Ekologický a rozumný přístup k výrobě střešního prosklení je znát především u hlavního materiálu profilů - v regionu těžené borovicové dřevo.
  

Posuvné střešní prosklení Solara PRESPEKTIV je opravdu velké a zároveň úsporné střešní okno. Trojskla s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi řeší zimní chlad a (zatím nedokončené) vnější zastínění terasy textilními "motýly" letní horka. 
Celá zakázka byla do detailu plánována s majitelem podkroví a architektem v jedné osobě, k oboustranné spokojenosti s výsledkem.
 
Střecha jako kabriolet s posuvným střešním prosklením Solara PERSPEKTIV - chytré a promyšlené řešení.

Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 07.04.15 07:00
Návštěvnost: 3142 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.