Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Do budovy Delta v BB Centru se přestěhuje i Hewlett-Packard

Praha - Do budovy Delta v pražském BB Centru se přestěhuje kromě Microsoftu společnost Hewlett-Packard. Obě firmy dohromady obsadí zhruba 30 tisíc metrů čtverečních, což jsou tři čtvrtiny celé budovy. Na dnešní tiskové konferenci o tom informoval předseda představenstva Passerinvest Group Radim Passer. Stavba budovy, která začala na začátku roku 2012, by měla být dokončena letos ve druhém čtvrtletí.
    Obě společnosti jsou dlouhodobými nájemci v BB Centra, do nové budovy se stěhují z budov C a Alpha. Hewlett-Packard si v Deltě pronajal 17.000 m², Microsoft 11.500 m² plochy.
    Budova Delta, která je sedmnáctou budovou multifunkčního areálu BB Centrum, nabízí celkem 40.000 metrů čtverečních pronajímatelných ploch v osmi nadzemních podlažích, 800 metrů čtverečních obchodních prostor v přízemí budovy a téměř 800 parkovacích stání v pěti podzemních podlažích. Autorem je ateliér Aulík Fišer Architekti.
    BB Centrum developer Passer postupně staví 20 let. Za tu dobu investoval 14 miliard korun. Kromě kanceláří a bytů je nyní v areálu křesťanská základní a mateřská škola, společenské centrum a fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka. Aktuálně zbývá k dokončení sedm etap, z toho tři rezidenční, tři administrativní a hotel s konferenčním zázemím. Celkem má komplex mít rozlohu 375 tisíc metrů čtverečních, investiční náklady se vyšplhají na 21 miliard korun.
    Společnost Passerinvest Group založil v roce 1991 Radim Passer. Jejím hlavním projektem je právě multifunkční areál BB Centrum v Praze 4 - Michli. Postavila také například administrativně-obchodní projekt Nová Karolina Park v Ostravě.
Autor: ČTK, 18.02.15 12:00
Návštěvnost: 3058 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.