Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
AC Milan představil svůj nový stadion

Milán - Fotbalový velkoklub AC Milán a projekční kancelář ARUP představily v tomto týdnu svůj záměr na přestavbu centrální části Milána, kde by mohl stát nový fotbalový stadion severoitalského velkoklubu.
     Projekt bude kromě moderního fotbalového kolbiště hostit i sídlo klubu s hotelem, sportovní školu, restaurace, dětská hřiště a prostory určené pro veřejné využívání ze strany občanů Milána. ARUP v návrhu zužitkoval své dlouholeté zkušenosti při navrhování a realizaci sportovních staveb a inspiroval se dalšími skvělými stadióny ve světě. Nový stadión se obzvláště zaměří na rodiny s dětmi, nabídne nejmodernější technologie a vybavení.
     V ARUP použili parametrický nástroj pro ověření nejlepšího možného výhledu diváka na hrací plochu. S tím souvisel i návrh konstrukce a lokace VIP salónků, šaten atd. Z důvodu omezení hluku z okolí bude stadion vybaven posuvnou střechou.

Zdroj: ARUP
Vložil: Tisková zpráva, 08.02.15 13:35
Návštěvnost: 1933 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.