Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Barvy s duší … Prášková lakovna ALBIXON
Barvy s duší … Prášková lakovna ALBIXON

Historie naší práškové lakovny začala již v roce 2000 a od té doby se zabýváme vysoce kvalitní chemickou předpravou a práškovým lakováním hliníkových i ocelových materiálů.

Vzhledem k neustále se zvyšujícímu objemu zakázek z oblasti českého i zahraničního trhu jsme začátkem letošního roku přistoupili k investici do zcela nové a moderní technologie práškového lakování, která se rozprostírá na ploše více než 4 500 m2.
Tímto krokem jsme se stali největší práškovou lakovnou ve střední Evropě. Nový provoz lakovny nyní disponuje plně automatickou linkou s chemickou předúpravou, možností velmi rychlé výměny odstínu barvy (do 20 minut) a vypalovací tunelovou pecí s regulovanou teplotou i rychlostí průjezdu. Linka dosahuje denní kapacity lakování 2 500 – 3 000 m2. Unikátní rozměry vypalovací pece 9 x 2,4 x 0,6 m s maximálním zatížením na jeden závěs až 750 kg z nás dělají opravdové specialisty v tomto oboru. Pětikomorová chemická předúprava pracuje s kvalitními produkty německé společnosti NABU-Oberflächentechnik GmbH.


Používané práškové barvy jsou zajišťovány od celosvětově renomovaných firem a značek ve fasádní kvalitě a s certifikací Qualicoat a GSB. Vedle služeb práškové lakovny disponujeme také speciální linkou Decoral s možností dekorování materiálu s max. rozměry profilů o délce až 9 m a plechů 4 x 1 m. Technologie této povrchové úpravy zajistí nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu, kterého je docíleno nanesením speciální polyuretanové práškové barvy a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístěn. Tato fólie přenáší dané dekory, jako jsou dřevo, žula, mramor, karbon, měď či jiné atypické vzory. Veškeré používané barvy a fólie této technologie podléhají certifikaci Qualideco. Možnostem výtvarného řešení tak nejsou prakticky stanoveny žádné meze.

Linka Decoral se vyznačuje maximální kvalitou s absolutní přesností vytvářet imaginativní, abstraktní trojrozměrné obrazy.
Společnost ALBIXON a.s. si plně uvědomuje potřebu společenské i ekologické odpovědnosti a tudíž jsou tyto oblasti součástí naší podnikové politiky. Technologie práškového lakování a dekorování se řadí k nejšetrnějším a nejhospodárnějším technologiím vůči životnímu prostředí.
Záruka vysoké kvality, odolnosti a dlouhé životnosti povrchové úpravy je však zachována. Decoral není chemicky závadný a není škodlivý pro životní prostředí. Systém provozu lakovny je řízen dle normy ISO 9001 a v současné době probíhá proces certifikace dle GSB International a Qualicoat, který by měl být dokončen koncem letošního roku. Odlište své výrobky od konkurence.


My dáme Vašim výrobkům barvu a styl.

S přáním úspěšné a kvalitní spolupráce,
Ing. Lukáš Rosenbaum
Zdroj: ALBIXON a.s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 21.12.12 10:10
Návštěvnost: 5297 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.