Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
offcity_architekti: přednáška Vallo Sadovský Architekti

Pondělí 12. listopadu 2012 od 19.00 v Divadle 29 / Sv. Anežky České 29, Pardubice

Hosty listopadové přednášky projektu Offcity bude stejně jako v případě přednášky předcházející architektonické studio ze sousedního Slovenska. Na rozdíl od studia n/a, jehož přednášku jste si mohli v Divadle 29 vyslechnout 30. září, je architektonický ateliér Vallo Sadovský architects pro mnohé daleko známější, a to přestože se rovněž jedná o mladý tým. Ateliér byl založen v roce 2004 v Bratislavě Matúšem Vallo a Oliverom Sadovským zabývajícími se urbanismem, architekturou, tvorbou městského prostředí i designem nábytku. Dočíst se o nich můžete i v zahraničních odborných časopisech. V roce 2008 Matúš Vallo a Oliver Sadovský založili iniciativu „Městské zásahy“, která po dvou letech překročila slovenské hranice. V České republice Městské zásahy proběhly již v Praze, Brně a připravují se například v Jablonci nad Nisou. Výsledky pražských Městských zásahů jste mohli spatřit v roce 2010 na výstavě v pražské galerii DOX.

Vstupné: 50 Kč

Pořádá o. s. Terra Madoda ve spolupráci s Divadlem 29 v rámci projektu OFFCITY 2012. Tento projekt je realizován za podpory Ministerstva kultury ČR, statutárního města Pardubice a Nadace české architektury.Připravujeme:

Petra Špačková: Proces rezidenční suburbanizace v České republice: jak se žije na okraji města
pondělí 10. prosince 2012 od 19.00 v Divadle 29


Proces rezidenční suburbanizace je novým fenoménem, který však dokázal od poloviny 90. let velmi výrazně proměnit některá česká města. Petra Špačková ve svém příspěvku představí výsledky dlouhodobého výzkumu týmu Urbánní a regionální laboratoře.
Zdroj: OFFCITY
Vložil: Tisková zpráva, 12.11.12 12:35
Návštěvnost: 3225 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.