Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
O víkednu otevřou pasivní domy po celé České republice své dveře
O víkednu otevřou pasivní domy po celé České republice své dveře

Již za několik dní, počínaje pátkem 9. listopadu 2012, budete moci navštívit pasivní domy po celé České republice. Po celý víkend máte příležitost se jejich obyvatelů i stavitelů zeptat na otázky „Jak se žije v pasivním domě?“, „Jak se pasivní domy staví?“ a obecně na vše, co vás o pasivních domech zajímá. V termínu 9. – 11. října 2012 pro vás Centrum pasivního domu pořádá již deváté Dny pasivních domů.„Kolem tématu pasivních domů koluje plno polopravd, mýtů a otazníků. Údajně se v nich nedá otevřít ani okno, jsou přeplněné moderními technologiemi a mnohé další. Pokud chcete zjistit, jak to s pasivními domy opravdu je, jak fungují a na co si například při jejich stavbě dát pozor, stavte se příští víkend na návštěvu,“ zve Jana Stará z Centra pasivního domu.

Během akce otevře své dveře na čtyři desítky pasivních domů po celé České republice.
Můžete navštívit již postavené domy a získatinformace z první ruky, a to přímo od jejich majitelů. Nahlédněte přímo pod pokličku pasivnímu stavitelství, a to v pasivních domech, které se právě staví. V rámci doprovodného programu, který bude probíhat u vybraných domů, si budete moci poslechnout zkušenosti jejich obyvatel, ale také přednášky architektů a projektantů pasivních domů nebo se podívat, jak probíhá stavba domu v přímém přenosu.
Kompletní doprovodný program a seznam domů, které se letos do Dnů pasivních domů zapojí, najdete na internetové adrese www.pasivnidomy.cz.
Zdroj: Centrum pasivního domu
Vložil: Pavlína Drbálková, 07.11.12 10:05
Návštěvnost: 2219 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.