Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
PechaKucha Night Ústí nad Labem #3

Výstavu OBJEKTiVNĚ v ústecké Galerii Emila Filly chystá velkolepé zakončení. V předvečer jejího posledního dne se její zlaté dveře otevřou dalšímu pokračování PechaKucha Night Ústí nad Labem. Čtyři vystavující muže – Roberta Vlasáka, Jana Krtičku, Jana Proška a Libora Novotného – tak doplní 10 vystupujících se svým příspěvkem na téma ‚MUŽI-OBJEKTY‘. Jaký může být vztah mužů k objektům, případně k mužům jako objektům, nám na ploše 6 minut 40 vteřin poví například designéra tramvají a erotických pomůcek v jedné osobě Anna Marešová, architekti Martin Rajniš a Martin Kloda, ústecká sládková Martina Valterová nebo i vystavující Jan Prošek. Začínáme v úterý 9.10.2012 ve 20.20h.

Večer bude patřit těmto: Pavel Barták, Anna Marešová, Pavla Jenková, skupina Posedlí, Martin Rajniš, Martin Kloda, Jan Prošek, Jozef Mrva, Lukáš Malák a Rudolf Matějček, Martina Valterová.

Tradiční pauzu na pivo obstará bar Mumie a hudebního vystoupení se zhostí Ticho De Beige. Autorkou grafiky tohoto večera je Lucie Muchovičová.

Akce se koná ve spolupráci s ‚TOP týden grafického designu v Ústí nad Labem‘, kterou pořádá Inkubátor Předlice.

PechaKucha Night je celosvětový fenomén prezentací umělců, architektů, designérů a tvůrčích lidí obecně. Pochází z Tokia, kde se první takový večer konal v roce 2003. Od té doby se tento formát rozšířil do více jak 560 měst po celém světě, v Ústí nad Labem jej pořádáme od 12.4.2012, pokaždé tematicky zaměřený podle probíhající výstavy. Každý mluvčí má k dispozici 20 obrázků a každý z nich může komentovat na ploše 20 vteřin, 6 minut a 40 vteřin ho tak dělí od nástupu jeho následovníka.


PechaKucha Night Ústí nad Labem - Umění, design, architektura a život ve formátu 20x20!

Více informací >
Zdroj: PKNÚ
Vložil: Tisková zpráva, 04.10.12 21:35
Návštěvnost: 2714 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.