Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Na pražském Výstavišti začíná veletrh Památky 2012

Praha - Na pražském Výstavišti dnes začíná veletrh Památky 2012. První ročník nové přehlídky se zaměří na rekonstrukce památkových objektů, jejich financování a současné využití. Účast přislíbilo více než 140 vystavovatelů z Česka, Rakouska, Nizozemí, Německa či Velké Británie. Veletrh potrvá do soboty.
    
O památkách budou na Výstavišti diskutovat odborníci z  oblasti památkové péče, historici, ale také stavebníci, architekti, investoři nebo zástupci církví či občanských sdružení. Prostor dostanou i soukromí majitelé památek.
     Dnes a v pátek se uskuteční například seminář (Ne)tušené souvislosti, který se bude zabývat otázkami a problémy při opravě a záchraně historických nemovitostí. Během veletrhu se chystá i seminář na téma požárního zabezpečení historických objektů nebo přednáška o zapojení drobných a malých řemeslníků do obnovy památek.
     Organizátoři připravili i akce lákavé pro veřejnost. Na Výstavišti se představí originální Pražská mobilní zvonkohra, kopie relikviáře svatého Maura ze zámku Bečov nebo ukázky stavby kachlových kamen. Veletrh doprovodí pět samostatných výstav, mezi nimi například expozice Zničené kostely severních Čech 1945 - 1989, která mapuje likvidaci sakrálních staveb v Ústeckém a Libereckém kraji.
     Vstupné na veletrh bude sto korun, při registraci na webu 30 korun. Veletrh bude otevřen dnes a v pátek od 9:00 do 17:00, v sobotu do 15:00.
Autor: ČTK, 04.10.12 09:45
Návštěvnost: 1790 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červenec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.