Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dny otevřených dveří aneb jak se vyrábí NOVATOP
Dny otevřených dveří aneb jak se vyrábí NOVATOP

Dveře výrobního závodu společnosti AGROP NOVA v Ptení se otevřou ve dvou dnech, a to v úterý 9. a ve čtvrtek 11. října vždy mezi 9-11 hod. Odborná veřejnost bude moci nahlédnout pod pokličku výrobních technologií a seznámit se s novinkami této sezóny. Pracovníci společnosti provedou návštěvníky od výroby 3-vrstvých desek AGROP (u nás známých jako biodesky) až po prvky stavebního systému NOVATOP vč. ukázky obrábění na novém velkoformátovém CNC.
AGROP NOVA a.s. je jedním z nejznámějších výrobců masivních dřevěných panelů z vrstveného dřeva u nás. Již 20 let se na Moravě vyrábí biodesky, které se staly základem stavebního systému NOVATOP, u jehož kolébky stáli švýcarští experti na dřevostavby.  Nyní máte příležitost vidět vše na vlastní oči.
Vzhledem k tomu, že exkurze ve výrobě bude za plného provozu, je nutné potvrzení účasti ve vybraném termínu na tomto e-mailu: pavlina.machacova@agrop.cz

Více informací na www.novatop-system.cz
Zdroj: AGROP NOVA a. s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 03.10.12 09:30
Návštěvnost: 2988 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.