Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
V Brně poblíž centra města vyroste nový parkovací dům

Brno - Nový parkovací dům vyroste v Kopečné ulici poblíž centra Brna. Motoristům nabídne 88 parkovacích míst. V centru města je jich nedostatek. Parkovací dům bude stát více než 60 milionů korun. Investorem jsou Brněnské komunikace. Zástupci města to dnes řekli novinářům.
     
"Parkování v Brně je problém, to není nic nového. Doufám, že Brňané začnou zhruba za rok parkovací dům využívat," uvedl starosta městské části Brno-střed Libor Šťástka.
      Parkovací dům v Kopečné budou tvořit tři parkovací věže se samostatným vjezdem. V každé z nich se počítá se sedmi vrstvami parkovacích stání. Příjezd vozidel a dopravní obsluhy do parkovacího domu je navržen z ulice Kopečná.
      Novostavba bude napojena v nejvyšším podlaží lávkou pro pěší na ulici Husovu, čímž se výrazně usnadní přístup do středu města či například k budově brněnského magistrátu.
      Investorem parkovacího domu je městská společnost Brněnské komunikace a.s., která dostala od města mandát k přípravě a výstavbě parkovacích domů v Brně. Výstavba by měla být dokončena na přelomu září a října 2013. Zhotovitelem stavby je sdružení Komfort - Stavoprogres.
Autor: ČTK, 26.09.12 17:25
Návštěvnost: 3951 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.