Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nové národní webové stránky Zumtobelu září brilantním leskem
Nové národní webové stránky Zumtobelu září brilantním leskem

Nová webová stránka společnosti Zumtobel je nyní, po spuštění dalších devíti národních stránek specifických pro samostatné země online celkem v 18 zemích ve 13 různých jazycích. Z designu a uživatelské přístupnosti nové webové stránky Zumtobelu se od konce srpna mohou těšit také všichni uživatelé v Austrálii (www.zumtobel.com.au), na Novém Zélandu (www.zumtobel.co.nz), v Chorvatsku (www.zumtobel.hr), České republice (www.zumtobel.cz), Polsku (www.zumtobel.pl), Rusku (www.zumtobel.ru), ve Španělsku (www.zumtobel.com.es), v Maďarsku (www.zumtobel.hu) a ve Slovinsku (www.zumtobel.si).

Díky svému jasnému, modernímu designu webová stránka perfektně zapadá do celkového vzhledu mezinárodní firmy. Nejdůležitější přitom byla jednoduchost v přístupu k informacím, ale i zábava. To vše bylo realizováno v podobě moderního online vzhledu.

Jednoduché vedení menu a vylepšené vyhledávání
Webová stránka zaručuje jasné vedení menu a intuitivní navigaci v obsahu. Zejména ve velmi rozsáhlé oblasti produktů bylo dbáno na to, aby uživatel našel pro něj důležité informace rychle a snadno
Přehlednou navigaci podporuje výkonná funkce vyhledávání. Již při zadání počátečních písmen vyhledávaného výrazu, např. pro skupinu výrobků nebo objednacího čísla, se pomocí funkce automatického vyhledávání (auto-suggest) zobrazí ilustrovaný seznam výsledků vyhledávání. Vpravo nahoře je nově umístěn výběr země. Zjednodušené je i vyhledávání realizovaných světelných řešení  pomocí Map of Light a rolovatelná úvodní stránka - to vše usnadňuje orientaci.

Atraktivní design a interakce
Důležitým kritériem webové stránky je v neposlední řadě také faktor zábavy: v tomto případě sází Zumtobel především na obrazovou galerii s velkoplošnými formáty. Virtuální zážitek obohacují interaktivní prvky, jako např. videa a animace či referenční mapa světa, tzv. Map of Light, která umožňuje náhledy do realizovaných projektů světla z celého světa.

Optimalizováno pro mediální a mobilní používání všemi směry
Nový výstup webových stránek je optimalizován pro iPad a mobilní koncové přístroje. Kromě toho je pro mobilní použití nově vybaven i kompletní produktový katalog. K tomu je potřeba jediná věc, a to aby si uživatel pouze stáhl v prohlížeči mobilního přístroje stránku http://mobile.zumtobel.com (nebo stránku příslušnou pro určitou zemi, jako například http://mobile.zumtobel.cz). Kdykoliv tak máte přístup k důležitým informacím o produktech, i na cestách se můžete informovat o instalacích, jejich architektech a projektantech.
Při realizaci jsme nezapomněli na použití skrz všechna možná média: Díky tomu je například možný přístup přes QR kódy přímo do online produktového katalogu, do brožur, katalogových listů či produktových skupin.

Zumtobel. The Light.
Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 13.09.12 14:10
Návštěvnost: 4053 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.