Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Projekt nového městečka u východního okraje Prahy je na prodej

Praha - Developerská společnost Credit Finance Group nabízí k  prodeji rozestavěný projekt městečka s několika stovkami rodinných domů nedaleko pražského Černého Mostu. Firma se ale nebrání ani vstupu strategického partnera do projektu. Na dotaz ČTK to dnes řekl zástupce developera Martin Tatíček. Dražební společnost Naxos uvádí jako doporučenou cenu za projekt 184 milionů korun.
     "Buď prodáme projekt celý, nebo najdeme partnera, který by do něj vstoupil," uvedl manažer ze skupiny Credit Finance, společnosti dříve vystupující jako Devo Group. Rozvíjet dál projekt samostatně podle něj společnost v době rozkolísaného trhu nechce.
     V projektu s názvem Nový Jenštejn developer postavil kolem 230 nových rodinných domů. V dalších etapách počítá záměr s výstavbou 509 jednotek včetně náměstíčka, mateřské školy, obchodů, restaurací a kaváren.
     Skupině Credit Finance se zatím nedaří dostavět ani outletové centrum Exit 66 u dálnice D1 na Benešovsku. Stavební práce tam sice začaly už v roce 2007, nyní ale na místě stojí jen opuštěná betonová kostra budovy. Developer se navíc nyní pře se stavební společností Průmstav o peníze, které jí za stavbu údajně dluží. Rozestavěný areál byl kvůli sporu už jednou na pokraji exekuční dražby.
     Projekty Nový Jenštejn a Exit 66 jsou nyní jedinými stavitelskými záměry, které Credit Finance Group na internetu prezentuje. Pokud o ně ale developer přijde, s rukama v klíně sedět nezůstane, tvrdí manažer Credit Finance Tatíček. Společnost prý už má připravené další bytové i komerční projekty. Na bližší informace o nich je ale ještě brzo, uzavřel Tatíček.
Zdroj: Daniel Novák
Vložil: ČTK, 06.08.12 16:55
Návštěvnost: 2513 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.