Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Soutěž HELIKA Světovar  - kulturní fabrika Plzeň. EXKURZE !
Soutěž HELIKA Světovar - kulturní fabrika Plzeň. EXKURZE !

Architektonická a projekční kancelář HELIKA, a.s. pořádá již 4. ročník architektonicko-urbanistické soutěže pro vysokoškolské studenty na téma revitalizace bývalého plzeňského pivovaru Světovar.  Předmětem soutěže je ideový návrh na nové využití původních budov v areálu bývalého pivovaru, které budou sloužit zejména kulturnímu účelu v rámci projektu Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury.


Studentské návrhy bude hodnotit porota ve složení PhDr. Benjamin Fragner, MgA. Kateřina Melenová a Akad.arch. Vladimír Kružík. Autoři nejlepších návrhů budou finančně oceněni – 1. místo 35 000,- Kč, 2. místo 25 000,- Kč a 3. místo 15 000,- Kč. Soutěž probíhá na základě regulérních podmínek České komory architektů. Termín pro dodání návrhů je 30. září 2012. Veškeré informace, soutěžní podmínky a podklady jsou uveřejněny na webových stránkách vyhlašovatele www.helika.cz.

V úterý 26. června se pro zájemce uskuteční exkurze do areálu bývalého pivovaru. Prosíme o nahlášení účasti paní Melenové (katerina@melenova.cz, tel.: 776 663 394).

Zdroj: Helika a.s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 18.06.12 09:35
Návštěvnost: 5889 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.