Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pokoj v krajině od Jana Šépky získal A’Design Award

© Šépka architekti
Židle a stůl Modrava obstáli v designu na světové úrovni. Společnost MY DVA group a.s. společně s autorem práce architektem Janem Šépkou získali ocenění Bronze A' Design Award Winner v kategorii Design nábytku, dekorativních předmětů a zboží pro domácnost pro rok 2011-12.
A’Design Award & Competiton“ je celosvětově proslulá italská designová soutěž, která má za cíl upozornit na vynikající kvalifikaci nejlepších návrhů, designu a konstrukčních koncepcí orientovaných produktů a služeb.
Soutěží se každoročně a vyhlašují se vítězové celkem ze 40-ti hlavních kategorií. Projekt „židle a stůl Modrava“ se úspěšně umístil ve své kategorii na třetí příčce z celkových 11.500 poslaných návrhů!
Ve světě, kde každý rok vzniknou milióny nových výrobků a designových koncepcí, se cena A‘Design zrodila z touhy podpořit a zviditelnit jen ty nejlepší návrhy a dobře navržené produkty“.
Všechny oceněné produkty včetně židle a stolu Modrava jsou ke zhlédnutí široké veřejnosti prostřednictvím výstavy v italském městě Como v termínu 17. června až  1. července 2012 na adrese Piazza Del Duomo, 22100, Como, Italy.

Více infomací >
Zdroj: A’Design Award & Competiton
Vložil: Tisková zpráva, 04.06.12 18:30
Návštěvnost: 5819 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související architekti
Související ateliéry
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.