Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dokonalé bezpečí
Dokonalé bezpečí

Již přes dvacet let je firma NEXT a její bezpečnostní dveře synonymem pro bezpečí našich domů a bytů. Dveře NEXT ovšem nezaručují pouze osvědčenou a léty prověřenou bezpečnost, ale díky své konstrukci i vysokou variabilitu designového provedení. Povrch dveří může tvořit dýha, masivní dřevo, desky v provedení RAL nebo libovolné designové materiály. Každá strana dveří může být opatřena jiným povrchem. Dveře mohou mít rovněž prosklení bezpečnostním sklem.

Pro příznivce současného designu připravil NEXT opravdovou lahůdku. Poslední novinka, NEXT SD 104 představuje bezpečnostní dveře se skrytými panty a s dvojitým, ale rovněž skrytým falcem, takže z vnitřní strany dveře mohou lícovat se zdí. To umožňuje nepřeberné množství designových řešení dveří a jejich okolí.
Bezpečnost těchto dveří je vysoko nad úrovní 3. bezpečnostní třídy. Stejně tak jsou samozřejmostí špičkové parametry, jako je součinitel prostupu tepla Ud = 1,1, tepelný odpor Rd = 0,94 a zvukový útlum přes 40 dB.

Bezpečnostní dveře NEXT SD 104 představují zcela novou generaci bezpečnostních dveří. Celá jejich konstrukce je z galvanizované nebo nerezové oceli a je vyplněna minerální izolační hmotou. Obvod dveří je chráněn nerezovou hranou, kovový práh je integrován v zárubni a může být rovněž v nerezovém provedení. Proto firma Next poskytuje na skelet dveří a uzamykací systém nadstandardní záruku 15 let.

NEXT spol. s r.o.
Pobřežní 8, Praha 8, 186 00
tel.: 224 816 458, NONSTOP INFO: 602 335 878
e-mail: next@next.cz
www.next.cz
Zdroj: NEXT spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 31.05.12 16:30
Návštěvnost: 4986 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.