Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pecha Kucha Night Ostrava: Volume 7
Sedmá PKNO se spojí s Cooltourem a představí špičky designu a příbuzných oborů


Deset osobností designu, architektury a jiných kreativních oborů, deset prezentací, každá na šest minut čtyřicet vteřin. To je základním kamenem večera, kde se setkávají lidé a propojují nápady. Sedmá PechaKucha Night Ostrava, která proběhne v Cooltouru v sobotu 26. května 2012 od 18:00 hodin zná navíc první prezentující - vítěze ceny Grand designér roku 2011.

"Jedním z našich dlouhodobých cílů je ukazovat potenciál kulturní Ostravy, proto PechaKucha Night pokaždé přesouváme. Potenciál multižánrového centra Cooltour a aktivit, které kolem sebe pomáhá organizovat, je ohromný. Fandíme jim a chceme být součástí těchto aktivit." říká Martin Lindovský, organizátor PechaKucha Night.

V tuto chvíli jsou zveřejněni pouze dva prezentující - duo Vacek a Pošta, kteří jsou podepsání pod značkou Zorya a jsou absolutními vítězi letošních cen Czech Grand Design. Vedle nich účast potvrdil také mladý designér Martin Žampach, věnující se zejména výrobkům ze skla a porcelánu.

Že však nepujde jen o design, naznačuje skladba minulých PechaKucha Nights v Ostravě, účastníci minulých večerů měli možnost si vyslechnout a osobně se setkat například se zástupci studia Najbrt (tvůrci vizuálů pro města Ostrava či Praha), SIAL architekty (autoři Ještědského vysílače), Tomášem Luňákem (režisér filmu Alois Nebel) či Petrem Kvíčalou (jedna z nejvýznamnějších osobností české abstraktní malby).

Jak už je u ostravské PechaKucha Night zvykem, bude celá akce zadarmo, kvůli kapacitě je však nutné si zajistit vstupenku. Ty jsou k dispozici ode dneška v Cooltouru, kavárně Daniel a studentském klubu Vrtule. Více informací o vystupujících a akci samotné naleznete na nalézt na facebookových stránkách akce nebo na oficiálních webových stránkách.

Zdroj: PKNO
Vložil: Tisková zpráva, 19.05.12 09:15
Návštěvnost: 4560 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
SIAL - Autoři Ještědského vysílače Pol 19.05.12 09:44
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.