Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Stavební systémy urychlují a zlevňují
Stavební systémy urychlují a zlevňují

Podlahová konstrukce s kontaktní izolací Schlüter®-DITRA v kombinaci s kapilárně pasivní plošnou drenáží Schlüter®-TROBA-PLUS.
Moderní doba přináší technologický pokrok i ve stavebnictví. Nové materiály, nové technologie. To vše za účelem vyšší kvality, delší trvanlivosti, funkčnosti i snižování nákladů. Stavební systémy jsou přesně takovými produkty, které nejen investorům ale i dodavatelům zásadní měrou umožňují dosahovat výše zmíněných efektů.


Společnost Detalon s.r.o. je již zavedeným a plně profesionálním dodavatelem stavebních systémů Schlüter-Systems KG, jež na našem trhu již zdomácněly a jejich rostoucí obliba jen potvrzuje jejich přínos jak pro prováděcí firmy, tak pro investory.

Stavební systémy pro volně vyložené balkony
Stavební systém pro volně vyložené balkony od Schlüter-Systems je v současné době jedním z nejlepších systémů pro tyto druhy staveb. Veškeré komponenty systému jsou úzce sladěny a umožňují výstavbu kompletní balkonové konstrukce od plošné drenáže, kontaktní izolace až po odvodňovací žlaby. Konstrukční skladby pro balkony umožňují stavbám po dlouhé roky odolávat povětrnostním vlivům a účinným způsobem odvádět vlhkost i stékající vodu.

Stavební systémy pro terasy
Terasy jsou volně stojící stavby, které pokud nejsou zastřešeny, jsou vystaveny vlivům počasí, tepelným změnám ale také vodním parám z interiéru. Stavební systémy pro terasy zajišťují za pomoci kontaktní izolace i parotěsné zábrany, hydroizolace, drenážní vrstvy a dalších komponent výbornou a dlouhodobou trvanlivost a funkční spolehlivost. Stavebním systémem je zamezeno jak vzlínání vody z podkladu, tak rozdílné roztažnosti jednotlivých vrstev.
Stavební systémy zaručují mnohem delší životnost a odolnost stavby a oproti klasicky provedeným stavbám je dosaženo mnoha pozitivních efektů a to nejen v odolnosti a trvanlivosti díla, ale také v nákladech na pořízení a možné opravy, či rekonstrukce. Ty jsou díky stavebním systémům při dodržení správného technologického postupu oddáleny o desítky let.
Zdroj: Detalon, s.r.o.
Vložil: Pavlína Drbálková, 17.04.12 07:45
Návštěvnost: 4852 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.