Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Mezinárodní soutěž pro architekty NEW VISION OF THE LOFT
Mezinárodní soutěž pro architekty NEW VISION OF THE LOFT

Skončil 3. ročník mezinárodní soutěže pro architekty organizované firmou FAKRO ve spolupráci s mezinárodním architektonickým časopisem A10.

Letošní ročník s názvem NEW VISION OF THE LOFT se setkal s velkým zájmem architektů z celého světa. Do sídla firmy FAKRO bylo zasláno cca 200 prací z různých zemí. Svoje projekty poslali nejen architekti z evropských států, jako např. z Francie, Německa, Holandska, Polska, Velké Británie, ale také z Ruska, Číny, USA, Libanonu, Maroka či z Kanady.

Zaslané projekty je možno rozdělit do několika kategorií. Byly zde jak typicky industriální a urbanistické vizualizace, k realizaci připravené realistické koncepty, tak rovněž umělecké tvorby, ve kterých se sny střetávaly s vizí ideálního podkroví.  Ve všech pracích byla využita střešní okna FAKRO – FGH-V Galeria a okna řady proSky. Tyto výrobky dovolují dokonale prosvětlit místnost a také je možno je namontovat do inovativních a dá se říci i nerealizovatelných projektů.

První místo a hlavní cenu (5000€) vyhrál Polák Krzysztof Stępień, 2. místo (3000€) Luis Amoro Fernandez a Miguel Orellana ze Španělska, 3. místo (2000€) Liliana Krzycka a Rafał Pieszko z Irska.
Vítězcům blahopřejeme a všem účastníkům děkujeme za účast, a také za ukázku zcela nové, kreativní a inovativní vize loftu.
Přehled projektů a detailní popis soutěže je umístěn na www.fakro.cz.

Výrobky FAKRO jsou na českém trhu prodávány již 16 let. Oficiální obchodní zastoupení v České republice vzniklo v dubnu 2012. FAKRO CZECH s.r.o., se sídlem v Českém Těšíně se tímto chce ještě více přiblížit svým zákazníkům a zvýšit dostupnost výrobků FAKRO na českém trhu.

Ve dnech 24. – 28. dubna 2012 se konal mezinárodní stavební veletrh IBF 2012, v rámci kterého je možno přihlásit exponáty do soutěže o Zlatou medaili. Letošní 1. místo v kategorii Design získalo inovativní balkonové střešní okno FGH-V Galeria. Toto okno bylo také oceněno velkým zájmem veřejnosti.
Zdroj: FAKRO CZECH s.r.o.
Vložil: Pavlína Drbálková, 30.04.12 08:30
Návštěvnost: 5509 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.