Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nakladatelství VUTIUM

Nakladatelská a vydavatelská činnost náleží k nejdůležitějším úkolům každé kvalitní univerzity. Vysoké učení technické v Brně, založené v roce 1899, jí věnuje velkou pozornost mnoho let. Svou produkcí zaujímá přední místo mezi vydavateli odborné literatury v České republice. Ročně vydává téměř 290 titulů nejen zásluhou největších fakult – Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií, Fakulty informačních technologií, Fakulty strojního inženýrství, Fakulty stavební, ale i Fakulty podnikatelské a Nakladatelství VUTIUM, které vzniklo v roce 1996 a které ladí nakladatelskou a vydavatelskou činnost školy. Jednotlivé fakulty publikují především sborníky z konferencí a učební texty pro své studenty.
V nakladatelství VUTIUM zajišťujeme vydávání titulů v rozmanitých edicích (např. původní a překladové vysokoškolské učebnice, monografie, příručky, vědecké spisy, reprezentativní a příležitostné tisky) pro nejširší odbornou veřejnost. Využíváme bohatého autorského, lektorského i didaktického zázemí naší univerzity. Pomocí nejnovějších informačních technologií vydáváme elektronické edice PhD Theses a Habilitační a inaugurační přednášky.
Brno
web: www.vutium.vutbr.cz

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Srpen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.