Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     

Burza práce


Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Projektant silničních staveb/Konstruktér
Projektant silničních staveb/Konstruktér Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním dopravních staveb, zejména mostů a silničních staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant silničních staveb/Konstruktér. Požadujeme: Vzdělání SŠ / VŠ stavební Praxe na pozici, nebo v oboru je výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy Znalosti: práce s CAD programy Znalost AJ/NJ výhodou Náplň práce: Práce na projektech dopravních staveb, zejména silnic, dálnic, cyklostezek Nabízíme: Práci na HPP Možnost zkráceného úvazku Benefity: stravenky, mobil i k osobnímu použití, týden dovolené navíc, po zapracování penzijní připojištění Plat: dle dosažené praxe a vzdělání Místo výkonu práce: Plzeň, centrum
Region: 1
Kontakt: Hana Knotková | hana.knotkova@predvyber.cz | 725 528 449
Vloženo: 26. 06. 2019 | 13:34

CENTRAL GROUP hledá Architekta juniora
V CENTRAL GROUP připravujeme opravdu velké projekty – celé nové městské čtvrti i menší exkluzivní rezidenční stavby. Láká Vás být součástí interního týmu architektů, z jehož návrhů vznikají po celé Praze příjemná místa pro život, která jsou přínosem i pro své okolí? Pozice architekta juniora je příležitostí pro kreativního architekta, který má chuť se dále rozvíjet při tvorbě mnoha nových projektů CENTRAL GROUP. Pod vedením hlavních architektů firmy se budete podílet na: - navrhování parteru staveb, interiérů zejména rezidenčních projektů (společných prostor) - navrhování architektonicko - stavebních detailů - navrhování variant barevností bytových staveb - plnění dílčích úkolů při navrhování obytných celků, převážně do stupně územního řízení - zpracování vizualizací. Spolu s Vaší reakcí na tuto pracovní nabídku, prosím, zašlete portfolio Vašich prací dokumentujících Vaše návrhy vizualizací a praxi v oboru architektura a interiérový design. Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají zájem o profesní růst a rádi by se učili od profíků. Pokud bude mít nový kolega zájem a vlohy učit se novým věcem, čeká ho skvělá příležitost získat praxi u největšího rezidenčního stavitele v ČR. V CENTRAL GROUP nás baví stavět novou Prahu. Pojďte do toho s námi! Požadavky: minimální vzdělání VŠ, obor architektura prokazatelné kreativní a analytické schopnosti ve věci návrhů a projekce staveb, parterů, detailů a interiérů výborná znalost práce v prostředí ArchiCad práce v prostředí Lumion, Artlantis, Adobe Photoshop Znalosti, které budou pro uchazeče výhodou: práce v prostředí AutoCad zkušenosti s tvorbou vizualizací Nabízíme: Možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí největšího rezidenčního developera a investora nové bytové výstavby v ČR, práci na plný pracovní úvazek ve významné české společnosti, dlouhodobou perspektivu, jistotu a stabilitu. Moderní a prestižní pracovní prostředí s klimatizací a s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Pankrác. Mzdové ohodnocení: 32.000,- Kč až 35.000,- Kč (podle praxe) Další výhody 5 týdnů dovolené slevy na produkty společnosti a materiál u spolupracujících dodavatelů nízkoúročené zaměstnanecké půjčky stravenky jazykové kurzy angličtiny podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity karta Multisport mobilní zvýhodnění pro rodinné příslušníky bezplatné daňové konzultace v soukromých záležitostech možnost jednorázového čerpání neplaceného volna v rozsahu do 15 pracovních dnů Předpokládané datum nástupu: srpen 2019 nebo dohodou
Region: Praha
Kontakt: Radka Košuličová | kosulicova@central-group.cz | 739 037 932
Vloženo: 26. 06. 2019 | 12:39

Samostatný projektant
Jsme stavební a developerská společnost EBM Group s rodinným zázemím. Pro svou dceřinou společnost EBM Expert hledáme nového kolegu na pozici Samostatného projektanta. Proč rozšiřujeme svůj tým? Protože chceme patřit mezi špičky ve svém oboru a k tomu potřebujeme řadu profesionálů. Pomůžeš nám s tím? více info na https://ebmexpert.cz/kariera/ Náplň práce: účast na vedení projektů samostatné plnění dílčích úkolů při zpracování projektové dokumentace spolupráce při koordinaci souvisejících profesních částí a inženýrské činnosti Předpoklady: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání obor pozemní stavby nebo architektura znalost AutoCAD, zkušenosti s BIM (REVIT) výhodou znalost AJ výhodou
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Dita Nováková | dnovakova@ebmgroup.cz | +420731407425
Vloženo: 26. 06. 2019 | 10:23

Studio Anarchitekt s.r.o. hledá studenta/ku
Architektonické studio přijme do svého týmu kolegu studenta/ku v oboru Architektura a urbanismus. Nabízíme práci na zajímavých projektech novostaveb i rekonstrukcí historických objektů, mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení. Znalosti v AutoCAD, výhodou Sketchup, Photoshop, Indesign. CV s odkazem na předchozí zaměstnání zasílejte na uvedený e-mail.
Region: celá ČR, Praha, Brno
Kontakt: Jiří Soukup | studio@anarchitekt.cz | 604974675
Vloženo: 26. 06. 2019 | 09:53

Studio Anarchitekt s.r.o. hledá stavebního inženýra/ku
Architektonické studio přijme do svého týmu kolegu - stavebního inženýra, absolventa oboru Pozemní stavitelství. Nabízíme práci na zajímavých projektech novostaveb i rekonstrukcí historických objektů, mladý kolektiv, příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu, zajímavé finanční ohodnocení. Požadujeme praxi v oboru min. 2 roky, autorizace v oboru výhodou, samostatnost, kreativitu, vztah k památkám, znalosti v AutoCAD, výhodou Sketchup, Photoshop, Indesign. CV s odkazem na předchozí zaměstnání zasílejte na uvedený e-mail.
Region: celá ČR, Praha, Brno
Kontakt: Jiří Soukup | studio@anarchitekt.cz | 604974675
Vloženo: 26. 06. 2019 | 09:50

Project Manager/Planner – public participation
Project Manager/Planner – public participation řídí přípravu a průběh projektů, při kterých je zapojována veřejnost do plánovacích a rozhodovacích procesů (např. formou komunitních setkání, konzultací návrhů apod.). Spoluvytváří komunikační kampaň k těmto projektům, vede její realizaci a přípravu informačních a propagačních materiálů. Komunikuje s dodavateli a klienty a hlídá rozpočet akcí. Zároveň se podílí na administrativním řízení kanceláře. Náš/e ideální kandidát/ka ONplan poskytuje nejvyšší standard služeb, a to především díky profesionalitě a nasazení členů našeho týmu. Hlavní charakteristiky ideální/ho kandidáta/ky zahrnují: • vynikající manažerské a organizační schopnosti a alespoň základní zkušenost s projektovým řízením, • vysokoškolské vzdělání, vzdělání v urbanismu/architektuře nebo příbuzných oborech výhodou, • zkušenost s přípravou informačních kampaní, dobrá orientace v systému veřejné správy, povědomí o zapojování veřejnosti do plánování měst výhodou, • skvělé komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu, • inovativní přístup a samostatnost, • připravenost čelit novým výzvám a učit se novým věcem, • velmi dobrá znalost práce s MS Office (především Excel, Word, PowerPoint), • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2. Práce v ONplan Stanete se členem rozrůstajícího se týmu složeného z osob s různorodým pracovním zázemím a zkušenostmi, které spojuje zájem o místa, ve kterých žijeme. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a benefity. Podporujeme další vzdělávání a profesní růst členů našeho týmu. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis a stručný motivační dopis do 10. července 2019 na adresu: info@onplanlab.com.
Region: Praha
Kontakt: Petr Návrat | info@onplanlab.com
Vloženo: 26. 06. 2019 | 09:31

PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI hledají architekta (absolventa či studenta)
Architektonický ateliér PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI hledá architekty absolventy i studenty vyšších ročníků fakulty architektury. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech, příjemný kolektiv, zázemí stabilní firmy, flexibilní pracovní dobu i zajímavé finanční ohodnocení. Požadujeme schopnost kvalitní prezentace vlastní práce a ovládání programu ArchiCAD.
Region: Brno
Kontakt: Ondřej Pšenčík | ondrej.psencik@gmail.com | 608811322
Vloženo: 26. 06. 2019 | 07:52

Stavbyvedoucí/přípravář pro památky
Firma Monumento s.r.o. se zaměřením na tradiční fasádní práce a cekolkovou obnovu památek hleda kolegu se zápalem pro historické budovy, konstrukce a tradiční řemeslné i uměleckořemeslné postupy při obnově památkivě chráněných oběktů. Popis práce: Orientace v projektové dokumentaci architektonicko-stavební části Orientace ve stavebních rozpočtech Rozpočtování a příprava cenových kalkulací Výběr a jednání s potencionálními poddodavateli Organizace pracovních postupů Výhodou: Praxe v oboru, odborné vzdělání, znalost Kros a URS Specializace na tradiční fasadní práce
Region: celá ČR, 1
Kontakt: Eduard Seják | eduard.sejak@gmail.com | 605351455
Vloženo: 25. 06. 2019 | 19:58

junior architekt
We are looking for young architects who would like to join our team for summer with possibility to cooperate for longer period. Your job will be mainly support for senior architects such as communication with all the parties (engineers, building companies, contractors, ets), solving daily based issues, drawing support. Please send us your CV and portfolio.
Region: Praha
Kontakt: Andrea Palazzo Architects | a.palazzo@aparchitects.eu
Vloženo: 25. 06. 2019 | 18:01

Projektant - pozice pro čerstvé absolventy VŠ, popř. studující VŠ
Popis práce: projektování pozemních staveb koordinace projektu dílčí zaměřování, mapování výkon stavebního dozoru Požadujeme: VŠ (i studující) PC, AutoCAD ŘP B výhodou praxe není podmínkou chuť učit se týmový duch podmínkou pracovitost, svědomitost Nabízíme: HPP zaškolení moderní prostřední firmy pracovní doba po-čt 7:30-16:00, pátek do 14:00 možnost zvyšování kvalifikace a příprava k autorizaci mobilní telefon, fotoaparát nápoje nástup: ihned
Region: Praha
Kontakt: Martin Novák | novak@praceplus.cz | +420777777756
Vloženo: 25. 06. 2019 | 16:59

Přípravář/rozpočtář
Popis práce: Orientace v projektové dokumentaci architektonicko-stavební části Orientace ve stavebních rozpočtech Rozpočtování a příprava cenových kalkulací Výběr a jednání s potencionálními poddodavateli Požadujeme: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou/vysokoškolské Praxe v oboru, odborné vzdělání, znalost Kros, URS - výhodou Nabízíme: Skvělý kolektiv spolupracovníků TPP na dobu ne/určitou Mobilní telefon Notebook Pracovní oblečení
Region: Praha
Kontakt: Martin Novák | novak@praceplus.cz | +420777777756
Vloženo: 25. 06. 2019 | 16:57

Document Control / administrator projektové dokumentace /
Popis práce: - administrativní podpora projektovému manažerovi - distribuce a archivace dokumentace (document control) - vyřizování korespondence související s projektem a asistence při přípravě měsíčních report - účast na jednáních na úrovni vedení projektu, asistence s pořizováním zápisů a záznamů z jednání - vyřizování běžné denní agendy (pošta, zakládání účetních dokladů) - vyřizování mailů a telefonátů Požadujeme: - ukončené SŠ vzdělání s maturitou (stavebního směru - výhodou, ne podmínkou) - aktivní znalost angličtiny na pokročilé úrovni - dobrou znalost práce na PC (Excel, Power Point) - organizační schopnosti - příjemné vystupování - psychickou odolnost (společnost působí v oblasti stavebnictví) Nabízíme: - mezinárodní prostředí - zajímavé projekty - perspektiva - HPP, benefity
Region: Praha
Kontakt: Martin Novák | novak@praceplus.cz | +420777777756
Vloženo: 25. 06. 2019 | 16:56

Projekční ateliér hledá studenta-architekta
Projekční ateliér hledá studenta-architekta na zpracovávání architektonických studií Projekční ateliér CUBESPACE zabývající se modulární výstavbou hledá nového spolupracovníka projektanta/architekta na prázdninovou brigádu nebo trvalou spolupráci. Nabízíme samostatnou a kreativní práci na zajímavých zakázkách od studie až po finální realizaci, přátelskou atmosféru v mladém kolektivu a finanční ohodnocení odpovídající míře vynaloženého pracovního úsilí. Obecné požadavky na uchazeče: - pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost; - zkušenost s vytvářením vizualizací velkou výhodou; - znalost němčiny a dalších světových jazyků výhodou; Požadavky na znalost SW: - ArchiCAD, Artlantis (pokročilá znalost systematické práce); - Microsoft Office (standardní uživatelská znalost Word, Excel, Outlook); - V případě zájmu zasílejte své CV a ukázku portfolia na email: info@cubespace.eu Region: Praha Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Region: Praha
Kontakt: Jana Špičáková | info@cubespace.eu | 733353718
Vloženo: 25. 06. 2019 | 13:34

Architekt (student/ka)
Architektonický ateliér hledá studenta /ku architektury pro interní spolupráci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí. Nabízíme práci ve vtipném, sympatickém a tvůrčím kolektivu. Požadujeme pečlivost, kreativitu, příjemné vystupování a pracovitost. V případě zájmu nám zašlete portfolio prací a CV na email anezka.milerska@oikoi.eu.
Region: Praha
Kontakt: OIKOI ARCHITEKTI | anezka.milerska@oikoi.eu | 605244564
Vloženo: 25. 06. 2019 | 10:53

Správce showroomů Brnp
Architektonická kancelář Adam Rujbr Architects hledá správce/kyni apartmánu Living Showroom v BRNĚ na ulicích Lidická a Běhounská. Náplní práce je správa apartmánů, prohlídky, rezervace, organizace úklidu (nikoliv úklid samotný), doplňování zásob, check-in/check-out, marketingová podpora. Rozsah práce max. 50 hodin měsíčně. Podmínkou znalost anglického jazyka, aktivní znalost práce na PC, vztah k moderním aplikacím, časová flexibilita. Odkaz na showroom zde: http://www.livingshowroom.cz/
Region: Brno
Kontakt: Tina Maturová | info@livingshowroom.cz | 608618621
Vloženo: 25. 06. 2019 | 10:51

PROGRES ATELIER hledá studenta/ku
Rádi bychom u nás v ateliéru uvítali mladého šikovného studenta či studentku architektury, který chce věnovat svoji energii zajímavým a atypickým projektům. Čeká vás intenzivní spolupráce na projektech různých velikostí a v různých fázích od studie až po realizaci. Očekáváme chuť do práce, odpovědnost, samostatnost, dobré fungování v rámci týmu i mezioborově, vysokou zručnost v programech AutoCAD a SketchUp + V-Ray, Adobe CS. Představení sebe a své práce posílejte prosím v přehledné podobě – jeden soubor či odkaz - na mailovou adresu vitejte@progres-atelier.cz Těšíme se, PROGRES ATELIER
Region: Praha
Kontakt: Tým PROGRES | vitejte@progres-atelier.cz | 776 052 806
Vloženo: 24. 06. 2019 | 17:38

PROGRES ATELIER hledá architekta/ku
Rádi bychom u nás v ateliéru uvítali mladého šikovného absolventa či absolventku architektury, který chce věnovat svoji energii zajímavým a atypickým projektům. Čeká vás intenzivní spolupráce na projektech různých velikostí a v různých fázích od studie až po realizaci. Očekáváme chuť do práce, odpovědnost, samostatnost, dobré fungování v rámci týmu i mezioborově, vysokou zručnost v programech AutoCAD a SketchUp + V-Ray, Adobe CS. Představení sebe a své práce posílejte prosím v přehledné podobě – jeden soubor či odkaz - na mailovou adresu vitejte@progres-atelier.cz Těšíme se, PROGRES ATELIER
Region: Praha
Kontakt: Tým PROGRES | vitejte@progres-atelier.cz | 776 052 806
Vloženo: 24. 06. 2019 | 17:19

Výběrové řízení na referenta stavebního úřadu Brno-Tuřany
OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Tajemník Úřadu městské části Brno-Tuřany, v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 312/2002 Sb.“), v y h l a š u j e VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení funkčního místa úředníka/úřednice: referent stavebního úřadu (pracovní poměr na dobu neurčitou) Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-Tuřany, Tuřanské náměstí 1, 620 00 Brno Druh práce: Výkon působnosti obecného stavebního úřadu I. stupně u staveb realizovaných v územním obvodu městské části Brno-Tuřany. Platové podmínky: V souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - platová třída 10 (platový tarif od 19.760,- Kč do 29.740,- Kč dle započitatelné praxe + příplatky dle nařízení vlády), dále osobní ohodnocení po 3 měsíční zkušební době. V rámci pracovního poměru nabízíme následující benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na ošatné a dovolenou - 3 dny indispozičního volna (sick days) Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka: - státní občanství ČR nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR - dosažení věku 18 let - způsobilost k právním úkonům - bezúhonnost dle § 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb. - ovládání jednacího jazyka Jiné požadavky územního samosprávného celku: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví - praxe ve veřejné správě výhodou, zejm. praxe v oblasti stavebního práva - znalost právních předpisů vztahujících se k dané oblasti, zejména:  zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů  zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů - velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, ASPI) - dobré komunikační a rozhodovací schopnosti - samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, ochota se dále vzdělávat Pozice je vhodná i pro absolventy. Předpokládaný termín nástupu: možný ihned nebo dle domluvy Výčet dokladů, které je zájemce povinen v rámci výběrového řízení předložit: - přihláška dle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb. (viz příloha č. 1) - dále doklady dle § 6 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., a to: - strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních (vč. krátké charakteristiky práce) a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží bezúhonnost čestným prohlášením - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Bez splnění podmínek náležitostí přihlášky a nepředložení uvedených dokladů není možné přihlášku zařadit do výběrového řízení. Přihlášku s požadovanými doklady doručte poštou nebo osobně v uzavřené obálce nejpozději do 31. 7. 2019 na adresu (obálku označte heslem „výběrové řízení – referent stavebního úřadu“): Úřad městské části Brno-Tuřany Tuřanské náměstí 1, 620 00 Brno Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Bližší informace podá: Ing. Tomáš Hornoch, tel. 545 128 241. Mgr. Jiří Polák tajemník Úřadu městské části Brno-Tuřany
Region: Brno
Kontakt: Mgr. Jiří Polák | polak@turany.cz | 545128231
Vloženo: 24. 06. 2019 | 14:52

Asistent managera stavby - vhodné i pro absolventy SŠ
Developerská společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, kam se naše aktivity soustředily od začátku a proto jsme zde do dnešního dne realizovali řadu mimořádných projektů a i v nadcházejících letech zde budeme pokračovat ve výstavbě a rekonstrukci dalších objektů. Pracovní náplň: podpora managera stavby účast na kontrolních dnech administrativní podpora komunikace s architekty / stavbyvedoucími Požadujeme: absolvent střední průmyslové stavební školy / FA / FSv znalost AutoCADu, MS office, Adobe CS výhodou základy angličtiny slovem i písmem chuť učit se novým věcem Nabízíme: práci na zajímavých projektech flexibilní pracovní dobu příjemný kolektiv hezké pracovní prostředí v Karlíně získání zkušeností z výstavby a další benefity
Region: Praha
Kontakt: Karlín Group | katerina.nemcova@karlingroup.cz
Vloženo: 24. 06. 2019 | 13:29

Asistent development teamu - vhodné pro čerstvé absolventy SŠ/VŠ
Developerská společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, kam se naše aktivity soustředily od začátku a proto jsme zde do dnešního dne realizovali řadu mimořádných projektů a i v nadcházejících letech zde budeme pokračovat ve výstavbě a rekonstrukci dalších objektů. Pracovní náplň: podpora project managementu účast na schůzkách s investory / architekty / projektanty vytváření zápisů z kontrolních dní práce na projektech v různých fázích povolování administrativní podpora ověřování kapacit z územního plánu, katastru nemovitostí atp. Požadujeme: absolvent FA / FSv / student posledního ročníku / absolvent střední průmyslové stavební školy znalost AutoCADu, MS office, Adobe CS výhodou angličtina slovem i písmem chuť učit se novým věcem Nabízíme: práci na zajímavých projektech flexibilní pracovní dobu příjemný kolektiv hezké pracovní prostředí v Karlíně
Region: Praha
Kontakt: Karlín Group | katne@karlingroup.cz
Vloženo: 24. 06. 2019 | 13:26

Student/ka asistent/ka managera stavby
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro samostatnou činnost v jako asistent/ka managera stavby Nabízíme dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu - min. 2 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce. Požadujeme: student 3., 4.-5. ročníku , znalost Archicad nebo AutoCad vítana, pečlivost a zodpovědnost. Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a životopis vč. Vaší aktuální fotografie a do předmětu nebo textu emailu napište celý název pozice o kterou se ucházíte.
Region: Praha
Kontakt: Design Development CZ | brigada@design-development.cz | 227085085
Vloženo: 23. 06. 2019 | 23:11

Specialista/specialistka pro rýsování architektonických a designových návrhů
Jsme chybějícím článkem mezi interiérovými architekty, designéry a výrobci nábytku. Zaměřujeme se na zahraniční (americký) trh. Rozšiřujeme tým a potřebujeme nové spolehlivé spolupracovníky, které zaškolíme. Hledáme specialistu/specialistku pro rýsování architektonických a designových návrhů nábytkových sestav, recepcí, kancelářského nábytku, propagačních panelů a dalších prvků do konstrukčních výkresů pro výrobní závody. Nabízíme zajímavé platové ohodnocení. Požadavky na uchazeče:  Zkušenosti s AutoCAD - 2D  Znalost Microsoft Office  Pracovní (časová) flexibilita nezbytná  Výjimečně/nárazově práce o víkendu  Prostorová a konstrukční představivost  Dodržení zadaných termínů  Zodpovědnost  Pečlivost  Základní znalost anglického jazyka výhodou Pracovní forma:  Home office Typ pracovního vztahu:  Hlavní výdělečná činnost – práce na živnostenský list Finanční ohodnocení:  30.000 - 40.000 Kč (možnost finančního růstu) Vector Arts Architectural Millwork - Design & Drafting http://www.vectorarts.org/
Region: celá ČR, Slovensko
Kontakt: Ondřej Vrána | ondrej.vrana@gmail.com | 608939879
Vloženo: 22. 06. 2019 | 11:25

Student/studentka z architektury/projektant
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro samostatnou činnost v projektování zajímavých bytových domů. Nabízíme dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu - min. 2 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce. Požadujeme: student 3., 4.-5. ročníku , dobrá znalost Archicad, eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost. Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a životopis vč. Vaší aktuální fotografie a do předmětu nebo textu emailu napište celý název pozice o kterou se ucházíte.
Region: Praha
Kontakt: Design Development CZ sro | brigada@design-development.cz | 227085085
Vloženo: 21. 06. 2019 | 22:07

Pavel Hnilička Architekti hledají architekta
Přijmeme architekta na trvalý úvazek, znalost ArchiCADu výhodou. Nabízíme práci na zajímavých projektech v atraktivním prostředí středně velkého ateliéru, možnost uplatnění vlastních schopností v týmové spolupráci, dobré platové ohodnocení. Portfolio s ukázkami prací (max. 5 MB) + CV posílejte prosím na petra.lednicka@hnilicka.cz
Region: Praha
Kontakt: Petra Lednická | petra.lednicka@hnilicka.cz | 233 344 575
Vloženo: 21. 06. 2019 | 15:45

Projektant pozemních staveb
Studio andrle architekti hledá projektanta pozemních staveb na plný úvazek! Požadujeme - ukončené SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru + praxe min. 3 roky - znalost Autocad, Revit výhodou Náplň práce - zpracování stavební části projektové dokumentace všech fází (DSP, DPS) - autorský dozor na stavbě - komunikace s investory a subdodavateli Nabízíme - práci na projektech všech velikostí i zaměření - od interiérů po velké občanské stavby . flexibilní pracovní doba - nástup možný ihned
Region: Praha
Kontakt: andrle architekti s.r.o. | atelier@andrlearchitekti.cz | +420732424505
Vloženo: 21. 06. 2019 | 10:11

Architekt/ka (absolvent/ka) Plzeň, Praha
Do zavedené architektonické a projekční kanceláře ProjektyDomu přijmeme architekta/ku (absolventa/ku). Specializujeme se na individuální návrhy pasivních rodinných a bytových domů. V letošním ročníku soutěže o pasivní dům roku se námi navržené domy umístily na prvním a druhém místě. Praxe a zájem o obor pasivních staveb výhodou, nikoliv podmínkou. Požadujeme znalost ArchiCAD. Více informací při osobním pohovoru. Své životopisy a portfolia zasílejte na mail projektydomu@projektydomu.cz.
Kontakt: ProjektyDomů | projektydomu@projektydomu.cz | 606 307 000
Vloženo: 20. 06. 2019 | 15:44

Hledáme koordinátora/ku městských projektů
CO BUDETE DĚLAT spolupracovat na řízení městských projektů na oddělení Informace městě zajišťovat a koordinovat vypracování odborných stanovisek za KAM a za primátorku k projektům celoměstského významu podílet se na tvorbě a rozvoji města Brna připravovat podklady KAM určené pro samosprávu města Brna aktivně se účastnit jednání výrobních výborů městských projektů připravovat podklady pro oddělení Územního plánu a Veřejného prostoru spolupracovat při projednávání územního plánu města a dalších územně plánovacích dokumentací KOHO HLEDÁME máte VŠ vzdělání se zaměřením na urbanismus, architekturu nebo stavitelství praxi s projektovým řízením znáte zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) orientujete se v oblasti urbanismu a územního plánování umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč vítáme znalost problematiky ÚP města Brna NABÍZÍME VÁM smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna vzdělávání a odborný růst přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu pět týdnů dovolené platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1 nástup možný ihned, případně dle domluvy V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj životopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 31.7. 2019. Do předmětu napište VŘ Informace o městě.
Region: Brno
Kontakt: Veronika Šmídová | smidova.veronika@kambrno.cz | 770 176 560
Vloženo: 20. 06. 2019 | 14:57

Hledáme architekta
Do dobře fungující projektové kanceláře, sídlící v Praze 4 - Modřanech, hledáme nové kolegy architekty. Zpracováváme komplexní projektovou dokumentaci ve všech stupních od architektonické studie po prováděcí projekty, včetně autorských a technických dozorů. Nástup možný ihned. Vhodné pro absolventy VŠ, praxe výhodou. Naši práci si můžete prohlédnout na našich stránkách www.aiparchitekti.cz.
Region: Praha
Kontakt: Ing.arch. Jaroslav Kačer | kacer@aiparchitekti.cz | 602310140, 606828218
Vloženo: 20. 06. 2019 | 14:24

Ateliér Tišnovka hledá architekty (absolventy či studenty)
Milí studenti / absolventi ! Hledáme 1-2 absolventy do našeho týmu případně i studenta pro dlouhodobou spolupráci. Více informací o naší práci a realizacích najdete na našem webu https://www.tisnovka.cz/prehled-praci/ . Těšíme se na Vaše portfolia (zasílejte je na todorov@tisnovka.cz , klement@tisnovka.cz ). Na datu nástupu je možné se domluvit. S pozdravem ateliér Tišnovka
Region: Brno
Kontakt: AtelierTišnovka | sykorova@tisnovka.cz | 734242310
Vloženo: 20. 06. 2019 | 13:51

architektonicko-stavební firma hledá studenta/studentku na pozici projektanta
Sháníme šikovnou studentku / studenta vysoké školy stavební (FSV ČVUT) nebo architektury (FA ČVUT) do našeho týmu. Jedná se o práci projektanta - kreslení stavebních výkresů v programu Autocad, jednání s dodavateli, s úřady, s investory. Požadujeme znalost anglického jazyka (+ francouzština výhodou), schopnost rýsovat v autocadu, uživatelsky word, excel. Nabízíme práci v malém kolektivu, možnost rozvoje v oboru, získání zkušeností s vedením zakázek, řízení stavby atp., a to jak v rámci ČR, tak i mimo ni. Výše mzdy dohodou na základě pohovoru s jednatelem firmy.
Region: Praha
Kontakt: Jana Kohoutová | jana.kohoutova@baticom.cz | +420720586399
Vloženo: 20. 06. 2019 | 12:29

JSI ARCHITEKT NEBO STAVAŘ?
Hledáš práci v zavedeném architektonickém ateliéru? Těší tě různorodé projekty? Chceš naskočit do sehraného projekčního týmu a hledáš kromě stolu i přátelské a inspirativní prostředí, kde každý může kdykoli přijít se svým názorem na věc a kde pracujeme rádi na zadání společně? Souhlasíš s námi, že projekt se nejlépe kreslí v AutoCadu a SketchUpu? Pokud si na výše uvedené odpovíš ano, tak se u nás určitě zastav na kávu, vezmi s sebou portfolio a domluvíme společne zbytek.
Region: Praha
Kontakt: Jakub Čermák | jakub.cermak@archibase.cz | 722923786
Vloženo: 20. 06. 2019 | 12:02

Architekt / Projektant
Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt/ka - Projektant/ka v oboru pozemní stavitelství. Požadujeme · Tvorba designu interiérů občanských a rezidenčních staveb. · Tvorba studií a projektů občanských a rezidenčních staveb. · Orientace na stavebním trhu. · Týmová spolupráce. · Dynamický přístup a časová flexibilitu. · Dobré komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování. · Nadšení do nových věcí. · Rychlost a kvalitu projektování. · Praxe v oboru výhodou · Perfektní znalost práce v BIM programech (používáme ArchiCad) a ostatní administrativní programy. · Řidičské oprávnění skupiny B. Nabízíme · Práci v dynamickém prostředí malého kolektivu. · Zajímavé platové ohodnocení – více na osobní schůzce. · Příjemné pracovní prostředí v srdci Karlína. · Práci na zajímavých a rozmanitých projektech. · Možnost profesního a kariérního rozvoje. · Perspektivu v rostoucí firmě s jednoduchou a efektivní organizační strukturou. · Možnost osvojení nejmodernějších poznatků a metod řízení ve stavební praxi. · Nástup ihned. · Místo výkonu práce: Praha – Karlín. V případě zájmu prosím pošlete svůj aktuální profesní životopis na email schmidtova@urbansurvival.cz
Region: Praha
Kontakt: Urban Survival s.r.o. | schmidtova@urbansurvival.cz
Vloženo: 20. 06. 2019 | 10:32

Praktikant na léto
Hledáme studenta vyššího ročníku na celý červenec, případně i déle. Pracujeme v autocadu a sketchupu. Kancelář máme na Starém Brně, kde jsme v menším týmu 3-5 architektů. Práce na studiích a dokumentacích pro stavební řízení rodinných domů.
Region: Brno
Kontakt: Radek Sátora | satorar@ko-sa.cz
Vloženo: 20. 06. 2019 | 10:21

Interiérový designer - kuchyně a vestavěný nábytek
Hledáme do našeho týmu návrhářů šikovného a milého člověka se zájmem o navrhování kuchyní a nábytku. Co u nás můžete čekat: možnost vést si samostatně projekt od prvního jednání s klientem až po samostatnou realizaci, milé a přátelské prostředí, kde se hodně nasmějete, dobrý plat. Hledáme člověka, který je: samostatný, spolehlivý, má estetické cítění, výborné komunikační schopnosti, umí dotahovat věci do konce a má tah na branku. Plat fix + bonusy, 30-55 tis. Místo práce Praha 7,2,9. Životopisy zašlete na uvedený email, případně pro více info volejte. Naše stránky https://kuchynskastudia.cz/
Region: Praha
Kontakt: Ing. David Drescher | david.drescher@kuchynskastudia.cz | 604 777 227
Vloženo: 19. 06. 2019 | 16:17

Správce showroomů Brno
Architektonická kancelář Adam Rujbr Architects hledá správce/kyni apartmánu Living Showroom v BRNĚ na ulicích Lidická a Běhounská. Náplní práce je správa apartmánů, prohlídky, rezervace, organizace úklidu (nikoliv úklid samotný), doplňování zásob, check-in/check-out, marketingová podpora. Rozsah práce max. 50 hodin měsíčně. Podmínkou znalost anglického jazyka, aktivní znalost práce na PC, vztah k moderním aplikacím, časová flexibilita. Odkaz na showroom zde: http://www.livingshowroom.cz/
Region: Brno
Kontakt: Tina Maturová | info@livingshowroom.cz | 608618621
Vloženo: 19. 06. 2019 | 07:56

ARCHITEKT - DL STUDIO, s.r.o.
ARCHITEKT - DL STUDIO, s.r.o. Hledáme architekta s vášní pro architekturu a design interiéru. Neprojektujeme do šuplíku, naše práce je vidět... Nabízíme: mladý kolektiv architektů, zajímavé finanční ohodnocení, rozmanité zakázky, možnost práce od studie po realizaci na malých i velkých zakázkách, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost komplexního zvládnutí zakázek, znalost autocad, sketchup, corel ... nástup ihned, vhodné i pro studenty. Svá portfolia, CV a odpovědi posílejte prosím na email: tomas.hruby@dlstudio.cz, nebo volejte: +420 603 972 761
Region: Praha
Kontakt: DL STUDIO, s.r.o. | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 18. 06. 2019 | 15:10

PROJEKTANT STAVEB - DL STUDIO, s.r.o.
PROJEKTANT STAVEB - DL STUDIO, s.r.o. Hledáme projektanta staveb, který má rád svoji práci a rozumí jí. Středoškolák, vysokoškolák, student oboru... Nabízíme: stabilní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavé úkoly, úzká spolupráce s architekty. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost orientace v procesu projektování a koordinace s dalšími projektanty, základní znalost schvalovací legislativy, znalost autocad ... nástup ihned, vhodné i pro studenty. www.dlstudio.cz Svá portfolia, CV a odpovědi posílejte prosím na email: tomas.hruby@dlstudio.cz, nebo volejte: +420 603 972 761
Region: Praha
Kontakt: DL STUDIO, s.r.o. | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 18. 06. 2019 | 15:07

STAVEBNÍ INŽENÝR – PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
ATELIER SAEM, s.r.o., architektonická a projekční kancelář se sídlem v Praze, aktuálně hledá do svých řad novou posilu na pozici STAVEBNÍ INŽENÝR – PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB Náplň práce: • samostatná tvorba projektové dokumentace • zajištění a příprava podkladů pro profese + kompletace stavební části projektu • koordinace stavební a profesní části projektu Požadavky: • VŠ stavební • znalost práce na PC – MS Office • práce s CAD produkty (AutoCAD) • práce v ArchiCADu a zkušenosti s BIM výhodou • dobré prezentační a organizační schopnosti, logické myšlení a argumentace • komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita • časová flexibilita • znalost Aj výhodou Nabízíme: • odpovídající mzdové ohodnocení • možnost kariérního růstu, přístup ke všem fázím projektu od studie až po autorské dozory při realizaci • příjemné pracovní prostředí a týmové kolegy • účast na významných a zajímavých zakázkách • práci v dynamickém, mladém a přátelském kolektivu • pružnou pracovní dobu • místo výkonu práce – Praha 4 - Podolí Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis, ukázku své práce (*pdf portfolio, nikoliv odkaz na web) a motivační dopis na uvedenou e-mailovou adresu.
Region: Praha
Kontakt: ATELIER SAEM, s.r.o. | ivana.opelkova@saem.cz
Vloženo: 18. 06. 2019 | 10:42

Hledáme kolegu do projekčního ateliéru
Architektonický ateliér hledá projektanta (event. i studenta) v oblasti pozemních staveb se zaměřením převážně na bytové domy. Náplň práce od studie po projekty pro stavební povolení. Předpokládá se pravidelná docházka alespoň 3 dny v týdnu jakožto standardní znalost práce na PC. V případě zájmu pošlete CV s portfoliem. Zájemce naplňující naše představy pozveme na osobní pohovor. V případě dohody honorář 150Kč/hod. s měsíční zkušební dobou.
Region: Praha
Kontakt: Luboš Sejkora | sejkora@atelierultra.cz | 604236211
Vloženo: 18. 06. 2019 | 08:52

architekt - designer
hledáme do svého týmu kolegy nebo kolegyně …hledáme spřátelené duše s láskou a nadšením pro design a architekturu, není důležitý věk, ani počet odpracovaných let … důležitá je chuť tvořit a vzájemně se názorově potkávat při vymýšlení a objevování nových cest … Nabízíme: pracoviště v centru Prahy, ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem, práci na zajímavých zakázkách .. Požadujeme: znalost práce v AutoCADu , uvítáme znalost Rhinoceros pokud to s námi chcete zkusit, poslete prosim vase portfolio a cv na: prace@mimolimit.cz
Region: Praha
Kontakt: skalkova | dana.skalkova@mimolimit.cz | 242441262
Vloženo: 17. 06. 2019 | 16:40

4A architekti hledá do svého týmu architekta
Atelier 4A architekti hledá do svého týmu absolventa. Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru architektura, znalost AutoCAD/BricsCAD, Adobe Creative Suite, komunikativní znalost AJ, praxe v navrhování komerčních interiérů výhodou. Nabízíme: práci v Praze, dobré platové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, nástup ihned. Své CV a portfolio ve formátu pdf zasílejte na e-mail: mikusova@architekti4a.cz.
Region: Praha
Kontakt: Hana Mikušová | mikusova@architekti4a.cz | 233350720
Vloženo: 17. 06. 2019 | 14:40

ZDATNÝ PROJEKTANT / ARCHITEKT / STUDENT VŠ
Do ateliéru Grulich architekti s.r.o. přijmeme projektanta / architekta / studenta vyššího ročníku fakulty stavební. Jsme prosperující ateliér s velkým množstvím zakázek a hledáme posily, abychom je všechny odbavili! Máme zajímavá zadání projektů - novostavby bytových domů a občanských staveb, přestavby vil a statků, nové zástavbové lokality atd. Kancelář je v Odoleně Vodě (15 min do Prahy - Kobylisy), po zavedení spolupráce je možný částečný home office. Očekáváme pracovní nasazení min. 2 - 3 dny v týdnu, ohodnocení hodinově (ŽL) dle kvalifikace a kompetencí. Pro více informací včetně ohodnocení volejte +420 731 549 491, CV zašlete na atelier@grulich-architekti.cz
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Grulich architekti s.r.o. | atelier@grulich-architekti.cz | +420 731 549 491
Vloženo: 17. 06. 2019 | 13:02

Architekt/ka (absolvent/ka) Plzeň, Praha
Do zavedené architektonické a projekční kanceláře ProjektyDomu přijmeme architekta/ku (absolventa/ku). Specializujeme se na individuální návrhy pasivních rodinných a bytových domů. V letošním ročníku soutěže o pasivní dům roku se námi navržené domy umístily na prvním a druhém místě. Praxe a zájem o obor pasivních staveb výhodou, nikoliv podmínkou. Požadujeme znalost ArchiCAD. Více informací při osobním pohovoru. Své životopisy a portfolia zasílejte na mail projektydomu@projektydomu.cz.
Kontakt: ProjektyDomů | projektydomu@projektydomu.cz | 606 307 000
Vloženo: 17. 06. 2019 | 08:24

Projektant/Tepelná technika (Plzeň)
Společnost ArchEnergy hledá nové kolegy do svého týmu pro pobočku v Plzni. Zabýváme se projekcí zateplení, energetikou staveb, dotačními žádostmi, průkazy energetické náročnosti aj. viz www.ArchEnergy.cz Požadavky: technické myšlení - časová flexibilita - ochota učit se novým věcem - Nabízíme: Flexibilní pracovní dobu. 
Region: 1
Kontakt: Ing. arch. Petr Kvasnička | info@archenergy.cz | 721059178
Vloženo: 15. 06. 2019 | 18:48

SCHINDLER SEKO ARCHITEKTI s.r.o.
SCHINDLER SEKO ARCHITEKTI hledají architekta / architektku Schindler Seko architekti hledají do svého týmu architekta / architektku. Nabízíme práci na zajímavých projektech a příjemné pracovní prostředí. Prosíme o CV s portfoliem. SCHINDLER SEKO ARCHITECTS offers a position Schindler Seko architects are currently recruiting highly-motivated architects to join our team with an immediate start date. Please send us a motivational letter, CV and a portfolio outlining your qualifications and suitability to our office.
Region: Praha
Kontakt: Magdaléna Oktábcová | officemanager@schindlerseko.cz
Vloženo: 14. 06. 2019 | 12:21

STUDIO REAKTOR HLEDÁ ARCHITEKTA/ARCHITEKTKU
Máme napilno a hledáme nové kolegy, kteří chtějí přiložit ruku k dílu a nebojí se zkoušet nové věci. Nabízíme práci v přátelském kolektivu mladých lidí v coworkingu Přístav, který provozujeme v bývalé továrně v Holešovicích. Přidáš se? Nabízíme práci na zajímavých projektech různého druhu a rozsahu - bytové domy, veřejné prostory a parky, interiéry kanceláří a obchodů, rodinné domy a bytové interiéry, ... v různých projektových stupních. Hledáme samostatné, schopné, komunikativní lidi se zájmem a zapálením. Zkušenosti z oboru vítány. Požadujeme znalost SW: CAD, Sketchup, InDesign, Photoshop, office. Na našem webu www.studio-reaktor.com najdete základní informace o ateliéru a projektech. Vše Vám osobně rádi představíme na pohovoru. Životopisy a portfolio zasílejte na adresu: kacer@studio-reaktor.com Nástup možný ihned.
Region: Praha
Kontakt: Jan Kačer | kacer@studio-reaktor.com | +420602236720
Vloženo: 14. 06. 2019 | 11:32

Vedoucí architektonického ateliéru
Chcete vést vlastní ateliér na cestě k úspěchu? Pojďte k nám! Jsme společnost, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, dětská hřiště i celé zábavní areály. Aktuálně hledáme zkušeného a kreativního člověka, který povede tým mladých architektů a projektantů. Co bude Vaším úkolem: Manažerské vedení týmu 15 architektů a projektantů Plánování, organizace a finanční řízení všech projekčních zakázek Motivace týmu k velkým výkonům Aktivní vytváření pracovní pohody Navrhování zábavních areálů a hřišť – koncepce, vize Účast na obchodních jednáních Účast na projektovém managementu až do etapy realizace Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání v oboru Architektura! Praxe v oboru min 5 let Zkušenost s vedením týmu Kreativní myšlení Znalost kancelářských a projekčních softwarů Aktivní přístup a časovou flexibilitu Manažerské dovednosti, výborné organizační a komunikační schopnosti Aktivní řidič Autorizace ČKAIT výhodou AJ na komunikativní úrovni výhodou Nabízíme: Rozmanitou práci v zajímavém oboru - záleží nám na tom, aby vás to bavilo! Perspektivu dlouhodobé spolupráce Pružnou pracovní dobu Přátelský kolektiv mladých lidí Kancelář v centru Brna Zajímavé platové ohodnocení Místo práce: Brno střed. Občasné výjezdy po ČR a střední Evropě.  Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek.  Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.  Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám životopis a motivační dopis! Budeme se těšit
Region: Brno
Kontakt: Markéta Glosová | glosova@unipark.cz | 732347761
Vloženo: 13. 06. 2019 | 12:32

IS-ARCH s.r.o.
Architektonická kancelář IS-ARCH s.r.o. v Brně hledá výpomoc na dobu letních měsíců. V případě spokojenosti možnost delší spolupráce. Požadavky: práce v programech AutoCad, SketchUp. Prosíme o zaslání životopisu a portfolia na e-mail: Isvabensky@seznam.cz. Nástup možný ihned.
Region: celá ČR, Brno
Kontakt: Ivo Švábenský | isvabensky@seznam.cz
Vloženo: 13. 06. 2019 | 10:33

Architekt / designér ve společnosti EXX s.r.o.
Společnost EXX s.r.o. hledá pro doplnění do svého týmu kreativního architekta/architektku s praxí v oblasti návrhu interiérů. popis pozice - odpovědnost za technickou přípravu a realizaci zakázek - spolupráce při přípravě rozpočtů a projektové dokumentace - řízení realizace zakázky, řízení harmonogramu - koordinace subdodavatelů - komunikace s klientem - tvorba spaceplanů, návrhy interiérů - spolupráce při tvorbě 3D modelů a vizualizací - spolupráce s obchodním a realizačním oddělením - prezentace návrhů kvalifikační požadavky - vzdělání VŠ v oboru architektura / design - praxe v oboru 2 roky a více na pozici architekt / designer - skicování od ruky - perfektní znalost aplikací AutoCad, SketchUp - řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič - komunikativní znalost AJ - znalost sortimentu interiérů, nábytku, svítidel, atd. kompetence - vynikající technické znalosti - schopnost řešit problémy, schopnost týmové práce - pečlivost, odpovědnost, samostatnost - silná orientace na zákazníka - kreativita, iniciativnost nabízíme - kreativní práci v oboru navrhování a realizace interiérů - motivující platové ohodnocení - notebook - mobilní telefon místo výkonu: centrála společnosti, Praha 6 nástup: ihned V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: karpianus@exx.cz. Budete-li vhodným kandidátem pro tuto pozici, budeme Vás kontaktovat. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Region: Praha
Kontakt: EXX s.r.o. | karpianus@exx.cz | 775333736
Vloženo: 13. 06. 2019 | 09:50

Architekt(-ka)/Stavař(-ka)
Hledáme kolegu či kolegyni na pozici Architekt/ka - Stavař/ka do našeho týmu v centru Prahy pro práci na zajímavých zakázkách občanských staveb.Naše portfolio je rozmanité(rezidenční stavby,hotely,restaurace,administrativní stavby,atd.). Budete se podílet na projektu od studie až po jeho realizaci včetně koordinace profesí. Požadavky:VŠ,základní znalost stavební legislativy,znalost Autodesk Auto CAD Architecture+MS Office,časová flexibilita, praxe výhodou. Nástup je možný IHNED. V případě zájmu zasílejte své životopisy a portfolio.
Region: Praha
Kontakt: Ing. Vratko Vavrek | vavrek@lostarch.cz
Vloženo: 12. 06. 2019 | 18:15

Hledáme posilu do týmu!
Architektonická kancelář sídlící v Praze ve Vršovicích hledá kolegyni či kolegu - architekta či projektanta. Nabízíme přátelské prostředí neformálního mladého týmu a práci na zajímavých projektech. Vhodné i pro absolventy, praxe výhodou, ale není podmínkou. Možnost se domluvit na různých způsobech spolupráce. Hledáme samostatnost a kreativitu a nabízíme férové pracovní i finanční podmínky. O nás se můžete dozvědět na www.monoform.cz a také na instagram.com/monoform.architekti. Pracujeme v AutoCadu a SketchUpu. Prosím o zaslání portfolia na email, děkuji, Jan Trávníček
Region: Praha
Kontakt: MONOFORM architekti s.r.o. | travnicek@monoform.cz | 777047461
Vloženo: 12. 06. 2019 | 12:51

šikovný student FSv - archicraft
archicraft s.r.o. nabízí letní brigádu pro studenty stavební fakulty (specializace pozemní stavby) Náplň práce: Vyhotovení architektonicko–stavební části dokumentace pro restaurace rychlého občerstvení Požadujeme: Nadstandardní uživatelská znalost programů AutoCAD, MS Office Výhodou předchozí studium SPŠ stavební Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení 100-160 Kč/h. podle výstupů V případě spokojenosti možná spolupráce i během školního roku
Region: Praha
Kontakt: Mirek Krátký | kratkym@archicraft.cz
Vloženo: 12. 06. 2019 | 11:39

MR&S architekti, s.r.o. - nový kolega / kolegyně
Do mladého tvůrčího týmu hledáme architekta / architektky. Nabízíme zajímavou práci na malých i velkých projektech. Požadujeme: nadšení pro obor, znalosti v oboru, samostatnost, organizační schopnosti a odpovědnost. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete prosím životopis a stručné portfolio
Region: Praha
Kontakt: Dana Strachova, www.mr-s.cz | dana.strachova@mr-s.cz
Vloženo: 11. 06. 2019 | 18:19

nový kolega / kolegyně
Do mladého tvůrčího týmu hledáme architekta / architektky. Nabízíme zajímavou práci na malých i velkých projektech. Požadujeme: nadšení pro obor, znalosti v oboru, samostatnost, organizační schopnosti a odpovědnost. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete prosím životopis a stručné portfolio
Region: Praha
Kontakt: Dana Strachova | dana.strachova@mr-s.cz
Vloženo: 11. 06. 2019 | 18:16

Prověřování a inženýring stavebních pozemků
Realitní společnost České spořitelny nabízí spolupráci v oblasti prověřování stavební připravenosti pozemků, jak stavebních tak i pozemků vedených v územních plánech či plánovaných pro výstavbu. Jedná se především o komunikaci se stavebními a obecními úřady až už osobní či elektronickou formou. Vhodné brigádně na dohodu či jako OSVČ. Zkušenosti se zajišťováním územně plánovacích informací, územním rozhodnutím, ohlášení staveb, vydáváním stavebního povolení atp. výhodou. Sídlo pobočky na Praze 10, nejčastější lokalita pozemků středočeský kraj a Praha. Preferujeme komunikaci emailem na jkrejza@rscs.cz
Region: Praha, 1
Kontakt: Realitní společnost České spořitelny | jkrejza@rscs.cz | 603260592
Vloženo: 11. 06. 2019 | 15:49

HLEDÁME ARCHITEKTA PRO PRÁCI NA ZAJÍMAVÝCH REZIDENČNÍCH PROJEKTECH
Architektonická kancelář Podlipný Sladký architekti hledá architekta, architektku do svého týmu. Nabízíme práci na zajímavých projektech převážně rezidenčního bydlení, práci v kolektivu mladých lidí, příjemné prostředí na Vinohradech a dobré finanční ohodnocení. Požadujeme znalost ArchiCadu, kreativitu a výtvarné cítění, zodpovědnost a samostatnost. www.psarchitekti.cz
Region: Praha
Kontakt: Martin Sladký, www.psarchitekti.cz | sladky@psarchitekti.cz | 603482264
Vloženo: 11. 06. 2019 | 13:21

Architekt / Masák & Partner
Do našeho architektonického ateliéru Masák&Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt. Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Jádrem projekční činnosti jsou památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM. Požadujeme: - ukončené vysokoškolské studium - samostatnost - týmová spolupráce - znalost práce v ArchiCADu - praxe v oboru výhodou (není podmínkou) Náplň práce: zpracování stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru týmová práce pod vedeních zkušených kolegů Nabízíme: - práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu - motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům - neomezenou dovolenou - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - práci v příjemném prostředí v centru Prahy - nástup ihned - možnost dlouhodobé spolupráce V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte).
Region: Praha
Kontakt: Aneta Barošová | barosova@masak-partner.com | 233341951
Vloženo: 11. 06. 2019 | 12:53

Ateliér BLACKBACK hledá projektanta
Hledáme do svého týmu absolventa stavebního inženýrství či projektanta s praxí. Nabízíme pestrou škálu práce v oboru v mladém kolektivu (zpracování projektů větších staveb, komerčních staveb, rodinných domů, interiérů atd.). Nástup možný ihned. Své CV a portfolio ve formátu pdf zasílejte na e-mail: schwarzbeck@blackback.cz.
Region: Praha
Kontakt: BLACKBACK s.r.o. | schwarzbeck@blackback.cz | 604134255
Vloženo: 11. 06. 2019 | 12:36

MM-Project company s.r.o. - Asistent/ka projektanta, kreslič/ka
Projekční kancelář MM-Project company s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Asistent/ka projektanta, kreslič/ka NÁPLŇ PRÁCE: - vedení agendy projektů - výpomoc při inženýrské činnosti - podílení se na zpracování projektových dokumentací v různých stupních dle 499/2006 Sb. Vyhláška o dokumentaci staveb - komunikace s klienty a úřady POŽADUJEME: - zájem o obor a technické myšlení - samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup - schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky - znalost práce na PC (MS Office, CAD, PDF editory, …), ArchiCad výhodou NABÍZÍME: - pracovní zázemí, sdílení informací - motivující finanční ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledu firmy - mladý kolektiv - práce na zkrácený úvazek - pružná pracovní doba - možnost pracovat z domu PRACOVIŠTĚ: - Bohumín
Region: 1
Kontakt: Ing. Michal Maslák | maslak@mm-project.cz | 732272420
Vloženo: 11. 06. 2019 | 10:24

Hledáme technického specialitu pro fasády - oblast Vsetín, Brno, Olomouc
Společnost H&B delta, s.r.o. hledá do svého týmu stavebního inženýra pro oblast Moravy s působností ve Vsetíně, Brně a Olomouci. Nabízíme: - perspektivní práci v inovativní a progresivní firmě v oboru - růst, vzdělávání a dosažení expertních znalostí v oboru - férové a motivující prostředí firmy - nadprůměrné finanční ohodnocení - další výhody: auto, notebook, mobil, stravenky, firemní akce, home office, sick days, atd. Základní zodpovědnost: - technické poradenství zákazníkům - podpora obchodníků při prodeji - zpracování technických vyjádření, posudků, článků a návrhů řešení - školení obchodního týmu i zákazníků - spolupráce na vývoji nových produktů Požadujeme: - VŠ vzdělání stavebního zaměření - zkušenosti, nebo intenzivní zájem o oblast fasád - dobré komunikační schopnosti - týmového ducha a respektování firemních hodnot - loajalitu - nasazení, zájem - chuť učit se a zlepšovat - znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
Region: Brno, 1
Kontakt: Tereza Kolínková | tereza.kolinkova@hbdelta.cz | 725675531
Vloženo: 10. 06. 2019 | 11:09

CENTRAL GROUP hledá Specialistu pro výpočet denního světla a proslunění
Do interního oddělení projekce hledáme šikovného technicky založeného středoškoláka nebo kreativně založeného stavebního inženýra, který je nebo má chuť se stát specialistou pro výpočet denního světla a proslunění a být od začátku u vzniku mnoha nových projektů CENTRAL GROUP. Po zaučení bude náplní Vaší práce zpracování studií proslunění a denního osvětlení pomocí programu Světlo +. Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají zájem o profesní růst a rádi by se učili od profíků. Pokud bude mít nový kolega zájem a vlohy učit se novým věcem, čeká ho skvělá příležitost získat praxi u největšího rezidenčního stavitele v ČR, zaměřit se na specializovaný obor a profesně růst. Za samozřejmé považujeme, že pro Vás zajistíme další odborné vzdělávání. V CENTRAL GROUP nás baví stavět novou Prahu. Pojďte do toho s námi! Požadavky * minimální vzdělání středoškolské s maturitou, obor stavební * znalost práce v CAD prostředí Znalosti, které budou pro uchazeče výhodou * praxe ve výpočtech denního osvětlení * znalost práce v prostředí ArchiCad * vzdělání vysokoškolské, obor stavební Nabízíme Možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí největšího rezidenčního developera a investora nové bytové výstavby v ČR, práci na plný pracovní úvazek ve významné české společnosti, dlouhodobou perspektivu, jistotu a stabilitu. Moderní a prestižní pracovní prostředí s klimatizací a s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Pankrác. Mzdové ohodnocení: 30.000,- Kč až 35.000,- Kč (podle praxe) Další výhody bonusy/prémie 5 týdnů dovolené slevy na produkty společnosti a materiál u spolupracujících dodavatelů nízkoúročené zaměstnanecké půjčky stravenky jazykové kurzy angličtiny podpora mimopracovních firemních akcí, teambuildingové aktivity karta Multisport mobilní zvýhodnění pro rodinné příslušníky bezplatné právní a daňové konzultace v soukromých záležitostech možnost jednorázového čerpání neplaceného volna v rozsahu do 15 pracovních dnů Předpokládané datum nástupu: červenec nebo dohodou
Region: Praha
Kontakt: Radka Košuličová | kosulicova@central-group.cz | 739 037 932
Vloženo: 10. 06. 2019 | 10:35

Hledáme talentované architekty
Pro nové interiérové studio insidecoru INTRA MUROS hledáme talentované architektky a architekty, kteří mají zkušenost s navrhováním interiérů. Chcete rozšířit náš tým a podílet se na jedinečných projektech? Pošlete nám své CV a portfolio na info@intramuros.cz Těšíme se!
Region: Praha
Kontakt: INTRA MUROS | info@intramuros.cz | +420775342788
Vloženo: 10. 06. 2019 | 10:28

LILA-architektonický atelier, s.r.o. hledá architekta / ku
Hledáme na posílení našeho týmu architekta / ku do atelieru na rozhraní Vršovic a Vinohrad . Atelier o 8 lidech zpracovává široké spektrum zakázek ( www.lila-atelier.cz ) Pracujeme v Autocadu. CV prosím pošlete na Lauda@lila-atelier.cz
Region: Praha
Kontakt: Lauda | lauda@lila-atelier.cz
Vloženo: 10. 06. 2019 | 10:21

Brigáda| Interiéry | Brno
Interiéristi hlaste se, hledáme výpomoc nejen na léto, řešíme interiéry a rekonstrukce bytů a máme práce nad hlavu. Představa: - dostanete zadání, termín dokončení a předpoklad odpracovaných hodin - pracujete samostatně, zaměřujete, navrhujete, konzultujete - dle konzultací a domluvy načas odevzdáváte práci - dostáváte honorář a další zadání Požadavky: - Autocad, SketchUP, V-ray - spolehlivost, dochvilnost - vlastní výbava HW, SW CV, ukázku tvorby a klidně i dotazy zasílejte na uvedený mail. Těšíme se na Vás. Lucia Majerová
Region: Brno
Kontakt: STUDIO AREA | info@studio-area.cz
Vloženo: 10. 06. 2019 | 10:07

Správce showroomů Brno
Architektonická kancelář Adam Rujbr Architects hledá správce/kyni apartmánu Living Showroom v BRNĚ na ulicích Lidická a Běhounská. Náplní práce je správa apartmánů, prohlídky, rezervace, organizace úklidu (nikoliv úklid samotný), doplňování zásob, check-in/check-out, marketingová podpora. Rozsah práce max. 50 hodin měsíčně. Podmínkou znalost anglického jazyka, aktivní znalost práce na PC, vztah k moderním aplikacím, časová flexibilita. Odkaz na showroom zde: http://www.livingshowroom.cz/
Region: Brno
Kontakt: Tina Maturová | info@livingshowroom.cz | 608618621
Vloženo: 10. 06. 2019 | 08:34

KUBA & PILAŘ ARCHITEKTI
KUBA & PILAŘ ARCHITEKTI hledají do týmu nové spolupracovníky - architekty / architektky. Nabízíme velmi zajímavou práci na malých i velkých projektech. Pracujeme v Autocad + SketchUp. Prosíme o zaslání CV a portfolia.
Region: Brno
Kontakt: Kuba & Pilař architekti | kuba@kuba-pilar.cz
Vloženo: 08. 06. 2019 | 12:13

architekt - designer
hledáme do svého týmu kolegy nebo kolegyně …hledáme spřátelené duše s láskou a nadšením pro design a architekturu, není důležitý věk, ani počet odpracovaných let … důležitá je chuť tvořit a vzájemně se názorově potkávat při vymýšlení a objevování nových cest … Nabízíme: pracoviště v centru Prahy, ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem, práci na zajímavých zakázkách .. Požadujeme: znalost práce v AutoCADu , uvítáme znalost Rhinoceros pokud to s námi chcete zkusit, poslete prosim vase portfolio a cv na: prace@mimolimit.cz
Region: Praha
Kontakt: skalkova | prace@mimolimit.cz | 242441262
Vloženo: 07. 06. 2019 | 17:25

student FSv - archicraft
archicraft s.r.o. nabízí letní brigádu pro studenty stavební fakulty (specializace pozemní stavby) Náplň práce: Vyhotovení architektonicko–stavební části dokumentace pro restaurace rychlého občerstvení Požadujeme: Nadstandardní uživatelská znalost programů AutoCAD, MS Office Výhodou předchozí studium SPŠ stavební Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení V případě spokojenosti možná spolupráce i během školního roku
Region: Praha
Kontakt: Mirek Krátký | kratkym@archicraft.cz
Vloženo: 07. 06. 2019 | 15:46

Urbanista/urbanistka nebo odborný stavební referent/referentka do odboru památkové péče
Tajemník Magistrátu města Olomouce v souladu s § 7 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje výběrové řízení č. 2019/31 na funkci: urbanista/urbanistka nebo odborný stavební referent/referentka do odboru památkové péče druh práce: výkon komplexních, koncepčních architektonických činností státní správy a samosprávy statutárního města Olomouce - zařazených v odboru památkové péče Magistrátu města Olomouce místo výkonu: Magistrát města Olomouce platová třída: 11. (dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.) pracovní poměr: na dobu neurčitou POŽADUJEME Zákonné předpoklady: - státní občanství ČR; u fyzické osoby, která je cizím státním občanem, trvalý pobyt v České republice, - dosažení věku 18 let, - plná svéprávnost (respektive způsobilost k právním úkonům), - bezúhonnost, - znalost jednacího jazyka Požadavky a předpoklady: dosažené vzdělání: - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, obor: - zaměřený na architekturu a urbanismus, pozemní stavitelství, znalosti a dovednosti: - orientace v problematice územního plánování a obnovy kulturních památek, - organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, - schopnost samostatné práce, - dobrá znalost práce na PC (MS Office), - dobré komunikační schopnosti, - řidičský průkaz skupiny B, - ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům. Nabízíme: - možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 8. července 2019 na adresu: Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č. p. 583, Olomouc 779 11; telefon: 585 513 204/294/298/295. Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Náležitosti přihlášky jsou: -jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu, -číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, -datum a podpis uchazeče. K přihlášce je nutno přiložit: -strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, -výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením, -ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit. Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese: http//edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouce; Vyhledat) nebo na oddělení personálním a právním. Přímý odkaz: http://edeska.olomouc.eu/eDeska/eDeskaDetail.jsp?detailId=181755
Region: celá ČR
Kontakt: Michaela Dvořáková, Romana Aridzi | michaela.dvorakova@olomouc.eu | 585513204, 585513294
Vloženo: 07. 06. 2019 | 12:38

Studenti architektury
Architektonický ateliér v centru Prahy nabízí práci pro studenty architektury. Jedná se o práci na léto, s možným pokračováním během semestru. Pracovní náplň - urbanismus, územní plánování. V případě zájmu zašlete prosím portfolio
Region: Praha
Kontakt: sw architekti s.r.o. | tomas.slavik@swarchitekti.cz | 732 807 128
Vloženo: 06. 06. 2019 | 14:48

RMJM Prague s.r.o. hledá VEDOUCÍHO PROJEKTANTA,PROJEKTOVÉHO MANAŽERA (Ostrava)
Společnost RMJM Prague s.r.o., (www.rmjm.com) člen nadnárodní skupiny architektů hledá pro studio v Ostravě projektového manažera s aspirací na budoucí vedoucí funkci. Co bude Vaší prací: Navrhování stavebních konstrukcí občanských a průmyslových staveb Samostatné a profesionální vedení projektů do IN 500 mil. Kč Spolupráce a koordinace výstupů architektů Nabízíme: Práci na zajímavých projektech v mezinárodním kolektivu architektů Flexibilní začátek a konec pracovní doby Firemní automobil k osobnímu využití Benefity (Multisport, masáže, stravenky, penzijní připojištění) Požadujeme: Zkušeného projektanta VŠ (stavební, architektury) S praxí v oboru min. 5 let pro vedení týmu 15 odborníků, aktivní angličtina Perspektiva růstu do pozice technického ředitele Své profesní životopisy a v ideálním případě i ukázku práce zasílejte na adresu martin.zustik@technoprojekt.cz +420 602 712 930, www.rmjm.com
Region: 1
Kontakt: Ing. Martin Zuštík, Ph.D. | kristyna.svejnohova@technoprojekt.cz | +420 602 712 930
Vloženo: 06. 06. 2019 | 12:38

Hledáme architekta/architektku
Zavedená architektonická kancelář hledá do svého kolektivu mladého architekta / architektu. Nabízí práci na zajímavých projektech. Znalost programu Revit podmínkou!
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Brunclíková Zuzana | brunclikova@jparch.cz
Vloženo: 06. 06. 2019 | 12:18

Hledáme architekta/architektku
Kolektiv mladých architektů, pod zkušeným vedením, hledá posilu do svého tým. Znalost programu REVIT podmínkou!
Region: celá ČR
Kontakt: Brunclíková Zuzana | brunclikova@jparch.cz
Vloženo: 06. 06. 2019 | 12:16

Projektant/Architekt Praha
Jsme mladý ateliér, příjemný kolektiv, snažíme se vymýšlet věci nově/jinak a hledáme k sobě pro naši Pražskou pobočku šikovného projektanta pozemních staveb nebo architekta se zálibou v projektování. Náplní tvé práce budou zajímavé projekty řešené od územního rozhodnutí po realizační dokumentaci. Pokud bude potřeba, zkušenější kolegové ti u nás pomůžou s tvým dalším rozvojem. Budeš pracovat na středně velkých zakázkách - souborech rodinných domů, bytových domech, administrativách nebo rekonstrukcích. Naše projekty zpracováváme v ArchiCADu - kompletně ve 3D. Náš rozsah je celá ČR. Máme úplně nově zařízený ateliér v Opletalově ulici v Praze a máme výborné kafe! Pošli nám svůj životopis a přijď se přesvědčit, že zrovna TKA je ta správná volba. Hlavní pracovní poměr, zkušenosti výhodou. Ing. arch. Ondřej Kutěj ondrejkutej@tkarchitekti.cz www.talasakutej.cz
Region: celá ČR, Praha, 1
Kontakt: talaša kutěj architekti s.r.o. | Praha | ondrejkutej@tkarchitekti.cz
Vloženo: 04. 06. 2019 | 17:08

Projektant/Architekt Zlín
Jsme mladý ateliér, příjemný kolektiv, snažíme se vymýšlet věci nově/jinak a hledáme k sobě pro naši Zlínskou pobočku šikovného projektanta pozemních staveb nebo architekta, který nemá problém s projektováním. Náplní tvé práce budou zajímavé stavby/interiéry řešené od návrhu po realizační dokumentaci. Pokud bude potřeba, zkušenější kolegové ti u nás pomůžou s tvým dalším rozvojem. Budeš pracovat na středně velkých zakázkách - souborech rodinných domů, bytových domech, administrativách nebo rekonstrukcích. Naše projekty zpracováváme v ArchiCADu - kompletně ve 3D. Náš rozsah je celá ČR. Sedíme v moderně zrekonstruované 23. budově továrního areálu ve Zlíně Pošli nám svůj životopis a přijď se přesvědčit, že zrovna TKA je ta správná volba. Hlavní pracovní poměr, zkušenosti výhodou. Ing. arch. Miroslav Talaša miroslavtalasa@tkarchitekti.cz www.talasakutej.cz
Region: celá ČR, 1
Kontakt: talaša kutěj architekti s.r.o. | Zlín | miroslavtalasa@tkarchitekti.cz
Vloženo: 04. 06. 2019 | 17:06

Architekt / inženýr IDL Architecture
Britská architektonická kancelář IDL ARCHITECTURE hledá nové kolegy pro svou pobočku v Praze. Hledáme inženýry/inženýrky, architekty/ architektky na stálý i částečný pracovní úvazek. POŽADAVKY: • Schopnost pracovat samostatně • Autocad • Autodesk Revit – ideáně pokročílé znalosti • Znalost AJ a ČJ (úroveň B1 a výše) • Práce Adobe Photoshop a InDesign výhodou NABÍZÍME: • Mezinárodní pracovní prostředí, kancelář v centru Prahy • Stáž v naší pobočce v Londýně • Práci na různorodých projektech v rámci celé Evropy • Rychlý profesní růst a férové platové podmínky Typ pracovního poměru a platové ohodnocení dohodou. Zkušenosti v praxi v ČR výhodou. O IDL ARCHITECTURE V IDL se zabýváme hlavně retail. Naše portfolio obsahuje obchodní jednotky, shopping centra, kancelářské prostory, divadla, kina, multifunkční sály, hotely a v neposlední řadě i residenční objekty. Pracujeme na novostavbách, rekonstrukcí i na projektech rekonstrukcí historických objektů. Více informací o nás naleznete na: http://www.idl.eu.com/ Svůj životopis a ukázky prací posílejte na : lprochazkova@idl.eu.com Těšíme se na setkání. IDL Architecture
Region: Praha
Kontakt: Lucie Procházková | lprochazkova@idl.eu.com | 607 265 065
Vloženo: 04. 06. 2019 | 13:13

Architekt jr.
Interiérové studio hledá studenta posledního ročníku fakulty architektury / stavební fakulty obor architektura na dlouhodobou spolupráci při návrhu komerčních a soukromých interiérů. Požadavky: - ovládání programů Autocad, Sketch Up a V-ray - kreativitu - důraz na detail - pečlivost - spolehlivost Nabízíme: - zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu - platové ohodnocení odpovídající odvedené práci - příjemné pracovní prostředí na Vinohradech - teambuldingové akce Pokud máte zájem o spolupráci, pošlete prosím váš strukturovaný životopis společně s portfoliem na email: 83martinkunc@gmail.com Těšíme se na Vás!
Region: Praha
Kontakt: Martin | 83martinkunc@gmail.com
Vloženo: 04. 06. 2019 | 09:44

pořizovatelé / pořizovatelky územně-plánovacích podkladů a dokumentací
3 pozice pořizovatelů / pořizovatelek územně-plánovacích podkladů a dokumentací v odboru územního rozvoje obsazuje Magistrát hlavního města Prahy ve výběrových řízeních. Pokud o pozice máte zájem, bližší informace o podmínkách, požadavcích, náplni práce i benefitech naleznete na www.praha.eu v rubrice „Volná pracovní místa“ a na úřední desce Magistrátu hl. města Prahy. Místa jsou vhodná i pro absolventy.
Region: celá ČR
Kontakt: Jitka Steinbachová | kariera.magistrat@praha.eu | 236003235
Vloženo: 04. 06. 2019 | 07:55

JSI ARCHITEKT NEBO STAVAŘ?
Hledáš práci v zavedeném architektonickém ateliéru? Těší tě různorodé projekty? Chceš naskočit do sehraného projekčního týmu a hledáš kromě stolu i přátelské a inspirativní prostředí, kde každý může kdykoli přijít se svým názorem na věc a kde pracujeme rádi na zadání společně? Souhlasíš s námi, že projekt se nejlépe kreslí v AutoCadu a SketchUpu? Pokud si na výše uvedené odpovíš ano, tak se u nás určitě zastav na kávu, vezmi s sebou portfolio a domluvíme společne zbytek.
Region: Praha
Kontakt: Jakub Čermák | jakub.cermak@archibase.cz | 722923786
Vloženo: 03. 06. 2019 | 21:42

ARTTECH studio s.r.o. Rokycany hledá interiérového designera
hlavní pracovní poměr, VŠ vzdělání v oboru design interiérů nebo architektura, znalost programů: AutoCAD, Rhino 3D+VRay, SketchUp, Adobe indesign, Photoshop, znalost anglického jazyka a ŘP sk. B výhodou, náplní práce jsou architektonické návrhy, jednání s klienty a dodavateli, životopis a portfolio prosíme zaslat na email.
Region: 1
Kontakt: BcA.Petr Janda | info@arttechstudio.cz | +420608010123
Vloženo: 03. 06. 2019 | 14:44

Asistent development teamu - vhodné pro čerstvé absolventy
Developerská společnost Karlín Group vznikla v roce 1997. Její název se inspiroval pražskou čtvrtí Karlín, kam se naše aktivity soustředily od začátku a proto jsme zde do dnešního dne realizovali řadu mimořádných projektů a i v nadcházejících letech zde budeme pokračovat ve výstavbě a rekonstrukci dalších objektů. Pracovní náplň: podpora project managementu účast na schůzkách s investory / architekty / projektanty vytváření zápisů z kontrolních dní práce na projektech v různých fázích povolování administrativní podpora ověřování kapacit z územního plánu, katastru nemovitostí atp. Požadujeme: absolvent FA / FSv / student posledního ročníku / absolvent střední průmyslové stavební školy znalost AutoCADu, MS office, Adobe CS výhodou angličtina slovem i písmem chuť učit se novým věcem Nabízíme: práci na zajímavých projektech flexibilní pracovní dobu příjemný kolektiv hezké pracovní prostředí v Karlíně
Region: Praha
Kontakt: Kateřina Němcová | katerina.nemcova@karlingroup.cz | 777084437
Vloženo: 03. 06. 2019 | 11:33

Hledáme architekta, projektanta pozemních staveb a statika pro projekční kancelář v Plzni
Hledáme architekta a projektanta pozemních staveb do zavedené projekční kanceláře TORION, projekční kancelář, s.r.o. v Plzni. Podmínkou je ukončené vysokoškolské studium v uvedeném oboru. Můžeme nabídnout práci v mladém kolektivu se zajímavou a pestrou náplní práce v oblasti občanských, bytových a průmyslových staveb. Počítáme s prací na plný úvazek ve stálém pracovním poměru s možností profesního růstu vedle zkušených kolegů. Pro posouzení Vaší žádosti doporučujeme poslat na uvedený email Váš životopis a případně výčet projektů, na jejichž vypracování jste se podíleli. Podmínkou ale není dřívější praxe, jsme připraveni přijmout i čerstvého absolventa. Jsme nekuřácké pracoviště.
Region: 1
Kontakt: Robert Špalek | r.spalek@torion-plzen.cz | 604280127
Vloženo: 03. 06. 2019 | 10:04

Celoroční brigáda - student FA či FSV
Nabízíme pracovní pozici vhodnou pro studenta 1-3 dny v týdnu. Jedná se o rozmanitou práci v atelieru při přípravě projektů, studí, vizualizací a pod. Atelier v blízkosti metra Flora . www.lila-atelier.cz
Region: Praha
Kontakt: lauda | lauda@lila-atelier.cz
Vloženo: 31. 05. 2019 | 09:21

Projektant Opava
Chceš pracovat na zajímavých zakázkách? Chceš se profesně rozvíjet? Chceš se naučit v nejnovějších software jako je ArchiCAD a Lumion pod vedením školitele? Jsi týmový hráč? Máš rád výzvy? Chceš pracovat samostatně? Pak hledáme právě Tebe! Do projekční a architektonické kanceláře v Opavě. Co u nás budete dělat? - Pracovat na zajímavých a různorodých projektech od garáží přes rodinné domy po velké areály - Koordinovat práci na projektech se specialisty z jiných oborů - Pomáhat klientům vytvořit jejich vysněný domov - Spolupracovat s jinými firmami v oblasti projektování staveb Požadujeme: - SŠ, VŠ v oboru - Práce v ArchiCADu, Wordu, Excelu,případně Lumionu (není podmínkou) - Řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: - Hlavní pracovní poměr, dohoda o provedení práce - Zaškolení ve firmě a vysvětlení systému práce - Zaškolení v používaných programech - Další rozvoj v oblasti stavebnictví formou školení a workshopů - Možnost uplatnit své odborné znalosti a vize v praxi - Flexibilní pracovní dobu, služební telefon Kontaktujte prosím: Ing. Petra Blažka, blazek@blazekprojekt.com, tel: 774 721 120 www.blazekprojekt.com https://www.facebook.com/blazekprojekt/
Region: 1
Kontakt: Ing. Petr Blažek | info@blazekprojekt.com | 774721120
Vloženo: 31. 05. 2019 | 08:22

Architekt Opava
Chceš pracovat na zajímavých zakázkách? Chceš se profesně rozvíjet? Chceš se naučit v nejnovějších software jako je ArchiCAD a Lumion pod vedením školitele? Jsi týmový hráč? Máš rád výzvy? Chceš pracovat samostatně? Pak hledáme právě Tebe! Do projekční a architektonické kanceláře v Opavě. Co u nás budete dělat? - Pracovat na zajímavých a různorodých projektech od garáží přes rodinné domy po velké areály - Koordinovat práci na projektech se specialisty z jiných oborů - Pomáhat klientům vytvořit jejich vysněný domov - Spolupracovat s jinými firmami v oblasti projektování staveb Požadujeme: - SŠ, VŠ v oboru - Práce v ArchiCADu, Wordu, Excelu,případně Lumionu (není podmínkou) - Řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: - Hlavní pracovní poměr, dohoda o provedení práce - Zaškolení ve firmě a vysvětlení systému práce - Zaškolení v používaných programech - Další rozvoj v oblasti stavebnictví formou školení a workshopů - Možnost uplatnit své odborné znalosti a vize v praxi - Flexibilní pracovní dobu, služební telefon Kontaktujte prosím: Ing. Petra Blažka, blazek@blazekprojekt.com, tel: 774 721 120 www.blazekprojekt.com https://www.facebook.com/blazekprojekt/
Region: 1
Kontakt: Ing. Petr Blažek | info@blazekprojekt.com | 774721120
Vloženo: 31. 05. 2019 | 08:21

Architekt(-ka)/Stavař(-ka)
Hledáte kreativní a zároveň zodpovědnou práci na zajímavých zakázkách občanských staveb? Chcete se podílet na projektech od studie po jejich realizaci? Společnost Lost Arch s.r.o. hledá posily do svého mladého přátelského týmu v centru Prahy. Naše portfólio je rozmanité, je možné v něm nalézt jak stavby rezidenční a administrativní, tak i hotely, veřejné stavby a technologická centra. Budoucí kolega musí splňovat tyto požadavky: VŠ, znalost českého jazyka, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, živnostenský list. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy a portfolio na e-mail: lostarch@lostarch.cz
Region: Praha
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | lostarch@lostarch.cz
Vloženo: 31. 05. 2019 | 08:07

AGE project, s.r.o. hledá architekta - projektanta
Architektonická a projekční kancelář hledá pro rozšíření mladého kolektivu architekta, projektanta pro navrhování pozemních staveb a zpracování projektové dokumentace ve všech fázích realizace. www.ageproject.cz
Region: Praha
Kontakt: AGE project, s.r.o. | dornak@ageproject.cz | 602 748 626
Vloženo: 30. 05. 2019 | 21:56

ARCHITEKT - Ostrava
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá zkušené architekty pro práci na studiích rodinných a bytových domů. Nutná znalost programu ArchiCAD.
Region: 1
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz | 732546404
Vloženo: 30. 05. 2019 | 16:47

PROJEKTANT - Ostrava
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá projektanty pozemních staveb s praxí (autorizace výhodou) pro práci v programu ArchiCAD.
Region: 1
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz | 732546404
Vloženo: 30. 05. 2019 | 16:45

NOSCALE architects hledá dalšího člena týmu
Hledáme projektanta/projektantku s praxí v oboru pozemní stavby, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je aktivně se podílet na projektové přípravě staveb ve všech fázích. Pro kompletní zpracování projektů na principech BIM využíváme program ArchiCAD, proto uvítáme jeho znalost a chuť se v něm dále zdokonalovat. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.
Region: Praha
Kontakt: Ondřej Fuchs | info@noscale.cz | +420603424398
Vloženo: 30. 05. 2019 | 14:53

Projektant/ka pozemních staveb - MR Design CZ s.r.o. Ostrava
Do našeho týmu MR Design CZ s.r.o. v Ostravě hledáme na pozici Projektant/ka v oboru pozemní stavitelství hledáme zkušené projektanty/ky případně také absolventa/ku. Nabízíme příležitost pracovat í na projektech rodinných a bytových domů, průmyslových a občanských staveb ve všech fázích (návrh, projekt, stavba). Nabízíme kvalitní zázemí mladého a dynamického ateliéru s 20-ti letou tradicí na trhu spolu s odpovídajícím osobním ohodnocením. Prosím v případě zájmu posílejte své portfolio na mail: mira@mrdesign.cz.
Region: celá ČR, 1
Kontakt: Mira Tyl | mira@mrdesign.cz | 603418681
Vloženo: 30. 05. 2019 | 12:13

Horalík Ateliér - Student/ka architektury
Hledáme studenta vyšších ročníků architektury na částečný úvazek. Jde nám o preciznost, spolehlivost a kreativní řešení. Nabízíme práci na zajímavých zakázkách a individuální přístup. V případě zájmu pošlete portfolio a cv na tomas@horalik.at
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Horalík | tomas@horalik.at | 776319513
Vloženo: 29. 05. 2019 | 18:58

Hledáme projektanta stavaře
Projekční kancelář ATELIER 101, s.r.o. se sídlem v Brně na Křenové ul. hledá stavaře s min. praxí 3 roky. Nástup možný ihned. Podmínkou je dobrá znalost Autocad. Hlavní náplní jsou projekty pro provedení stavby.
Region: Brno
Kontakt: Klára Trnková | trnkova@atelier101.cz | 605566556
Vloženo: 29. 05. 2019 | 16:15

Jsme ARCHITEKTI A INŽENÝŘI a hledáme do našeho týmu šikovného kolegu.
Zavedená dynamická firma Project A plus, s.r.o. se zaměřením na kvalitní stavby, s důrazem na kvalitní a profesně užitou architekturu, přijme do svého týmu další šikovné kolegy. Nabízíme perspektivní práci v mladém a příjemném kolektivu v moderním pracovním prostředí, zajímavé finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravenky a další zaměstnanecké výhody. Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, uvítáme také studenty na brigádu a stavaře-absolventy pro získání odborných zkušeností. Nabízené pozice: Projektant, Projektant manažer, Rozpočtář. Region: Turnov (Mladoboleslavsko, Liberecko, Semilsko) Požadujeme: VŠ (SŠ) stavebního směru; znalost ACAD, Nemetschek; řidičský průkaz sk.B Kontakt: Svůj aktuální profesní životopis pošli na adresu: info@projectaplus.cz, bližší info na tel.734 232 900; www.projectaplus.cz
Region: celá ČR, Praha, 1
Kontakt: Project A plus, s.r.o. | info@projectaplus.cz | 734 232 900
Vloženo: 29. 05. 2019 | 15:30

PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI hledají architekta (absolventa či studenta)
Architektonický ateliér PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI hledá architekty absolventy i studenty vyšších ročníků fakulty architektury. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech, příjemný kolektiv, zázemí stabilní firmy, flexibilní pracovní dobu i zajímavé finanční ohodnocení. Požadujeme schopnost kvalitní prezentace vlastní práce a ovládání programu ArchiCAD.
Region: Brno
Kontakt: Ondřej Pšenčík | ondrej.psencik@gmail.com | 608811322
Vloženo: 29. 05. 2019 | 10:23

Sháníme stavaře na dlouhodobou spolupráci Rosa - Architekt
Nabízíme dlouhodobou spolupráci s naším ateliérem. Řešíme převážně větší rodinné domy od architektonické studie přes dokumentaci pro stavební povolení a prováděcí dokumentaci až po autorský dozor na stavbě. Nabízíme vybavené pracovní místo v kanceláři v Trutnově. V případě zájmu nás kontaktujte na rosova@rosa-architekt.cz Naše realizace a připravované projekty najdete na www.rosa-architekt.cz
Region: 1
Kontakt: Martina Rosová | rosova@rosa-architekt.cz | 777183011
Vloženo: 28. 05. 2019 | 21:15

Sháníme projektanta TZB na dlouhodobou spolupráci
Nabízíme dlouhodobou spolupráci s naším ateliérem. Řešíme převážně větší rodinné domy od architektonické studie přes dokumentaci pro stavební povolení a prováděcí dokumentaci až po autorský dozor na stavbě. Nabízíme vybavené pracovní místo v kanceláři v Trutnově. V případě zájmu nás kontaktujte na rosova@rosa-architekt.cz Naše realizace a připravované projekty najdete na www.rosa-architekt.cz
Region: 1
Kontakt: Martina Rosová | rosova@rosa-architekt.cz | 777183011
Vloženo: 28. 05. 2019 | 21:14

Statik na dlouhodobou spolupráci Rosa - Architekt
Nabízíme dlouhodobou spolupráci s naším ateliérem. Řešíme převážně větší rodinné domy od architektonické studie přes dokumentaci pro stavební povolení a prováděcí dokumentaci až po autorský dozor na stavbě. Nabízíme vybavené pracovní místo v kanceláři v Trutnově. V případě zájmu nás kontaktujte na rosova@rosa-architekt.cz Naše realizace a připravované projekty najdete na www.rosa-architekt.cz
Region: 1
Kontakt: Martina Rosová | rosova@rosa-architekt.cz | 777183011
Vloženo: 28. 05. 2019 | 21:11

B² Architecture rozšiřuje tým
Rozšiřujeme tým! Hledáme architekta/tku s praxí! Zvládáte kreslení ve 2D a 3D (autocad, sketchup, photoshop, illustrator etc.), samostatnost, zodpovědnost, invenci, motivaci a máte smysl pro humor? Pošlete portfolio na: barbara@b2architecture.eu.
Region: Praha
Kontakt: B² Architecture | barbara@b2architecture.eu | 776199833
Vloženo: 28. 05. 2019 | 20:30

Stážista do projekčního oddělení společnosti CAPEXUS s.r.o.
Popis pracovní pozice tvorba a koordinace projektových dokumentací pro komerční interiéry (kanceláře, retaily, recepce apod.) kreslení v programu Autodesk AutoCAD psaní technických zpráv kompletace dokumentace projednávání dokumentace na DOSS a SÚ Vhodný/á kandidát/ka by měl/a splňovat většinu níže uvedených kritérií vhodné pro absolventy SŠ stavební nebo studenty nižších ročníků VŠ stavebního či architektonického směru znalost programu AutoCAD, MS Office samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti znalost anglického jazyka výhodou Co Vám nabídneme práci na poloviční úvazek (dle vašich časových možností) příležitost doplnění a získání nových dovedností vzdělávání v oboru, jazykové kurzy dotovanou MultiSport kartu práce z domova po dohodě teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!) jóga, masér a ovoce na pracovišti neformální firemní kultura
Region: Praha
Kontakt: CAPEXUS s.r.o. | jana.pribylova@capexus.cz | +420702045898
Vloženo: 28. 05. 2019 | 15:06

Krásné prázdniny v ateliéru v Holešovicích !
Neboj se pracovat a přidej se k nám. Hledáme stavaře, architekty, sketch-up fajšmekry.
Region: Praha
Kontakt: Ing. Arch. Jan Lapčík | jan@fusionarchitects.cz | 777071775
Vloženo: 28. 05. 2019 | 14:50

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB / dlouhodobá i jednorázová spolupráce / atelier KONCEPTUAL
Jsme architekti a hledáme do týmu stavaře. Vyjma konzultací od prvotních návrhů hlavně pro zpracování stavebních povolení převážně rodinných domů a rekonstrukcí. Aktuálně zpracováváme několik DSP a jednu prováděčku. Je možné se domluvit na full time v naší kanceláři, částečném home office nebo i na externí spolupráci pouze na jednotlivých projektech. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu barbora@konceptual.cz. Přehled naší práce naleznete na www.konceptual.cz.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Barbora Mluvková | barbora@konceptual.cz | 604445876
Vloženo: 28. 05. 2019 | 14:37

Senior Architekt – Head of Office
Studio Perspektiv, úspešný tým architektov špecializujúcich sa na návrhy interiérov, otvára pozíciu Senior Architekt pre vedenie novo-vznikajúcej bratislavskej pobočky. Vzhľadom k mnnožstvu rozsiahlych projektov hľadáme talentovaného, motivovaného a nadšeného človeka, ktorý povedie vlastný tým cez všetky fázy projektu od skice až po realizáciu. Vaše povinnosti budú zahŕňať: - prípravu, vývoj a editáciu skíc, modelov, vizuálov a ďalších dokumentov vzťahujúcich sa k návrhu - zodpovednosť za návrh a realizáciu projektu - koordináciu s projektovým týmom za účelom stanovenia vývoja projektu, štýlu, nákladov… atď. - koordináciu a analýzu informácií od širšieho projektového týmu, konzultantov dodávateľov a subjektov klienta - V prípade potreby monitorovať prebiehajúce stavebné práce, aby bol zaistený súlad s projektom - pravidelnú komunikáciu a súlad s manažmentom v Prahe Kandidát by mal: - mať skúsenosti na podobnej pozícii, v odbore minimálne 5 rokov - mať preukázateľné skúsenosti s vedením týmu - mať vynikajúce kreatívne schopnosti navrhovať, doložené portfóliom - byť motivovaný k presadzovaniu nových metód tvorby a prezentácie - byť proaktívny, efektívne a systematicky pracovať s projektovým týmom, aby boli splnené požadavky a termíny projektov - mať flexibilný a otvorený prístup k novým spôsobom práce a schopnosť zvládať viac úloh a zodpovednosti v rámci novo-vznikajúcej kancelárie - mať technické zručnosti pre prácu v 2D a 3D programoch: AutoCAD, Revit, Photoshop, InDesign, príp. 3ds Max - mať výbornú znalosť angličtiny slovom aj písmom Plat na základe skúseností. Miesto výkonu práce je Bratislava. Pracujeme spoločne, neustále hľadáme nové výzvy a príležitosti k vytváraniu inšpiratívnej architektúry. Kontakt Studio Perspektiv, s.r.o. Belgická 32 120 00 Praha 2 Svoje CV a portfólio pošlite na job@perspektiv.cz
Region: Slovensko
Kontakt: Studio Perspektiv, s.r.o. | job@perspektiv.cz
Vloženo: 28. 05. 2019 | 12:11

autocad-kreslič-čerstvý maturant stavební
Hledám ke spolupráci čerstvého absolventa/maturanta spš stavební. Pouze pro regiony Náchod, Trutnov, Broumov, Jaroměř. Podmínka střední znalost Autocad. Ostatní vše ukáži, doučím.
Region: celá ČR, 1
Kontakt: Michal Kopecký | michalkopecky@seznam.cz | 735053598
Vloženo: 27. 05. 2019 | 19:05

Hledáme architekta na dlouhodobou spolupráci.
Hledáme architektana dlouhodobou spolupráci. Jsme malý ateliér v Nuslích. Pracujeme jako volná parta spolupracujících architektů, tvořená "rodinným podnikem" dvou architektů a pár dalšími architekty, se kterými na projektech spolupracujeme. Věnujeme se projektům všech měřítek - od rekonstrukcí bytů přes školy, veřejné prostory a zastavovací studie, až po dálnice a urbanizace jejího okolí. Věříme, že udržovat si know-how v širokém spektru měřítek je správně a že se to odrazí i na kvalitě návrhů. Také nás to tak baví a jdeme do toho po hlavě. Rádi bychom našli architekta, který bude samostatně pracovat na dvou nebo třech menších projektech a společně s námi se bude také zabývat většími projekty tvořenými společnou debatou ve více lidech. Co máme za sebou je k dispozici na našem webu, ale rádi Vám to ukážeme osobně i s komentářem. Pracujeme v Autocadu, Rhinu a ve V-Rayi. Pokud budete mít zájem, budeme rádi, když se nám ozvete na tomas@feistner.cz nebo na +420 737 704 218 Za architekty Tomáš Feistner, Pavla Feistnerová /feistner.cz/ a Alžběta Stodolová /stodolova.cz/
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Feistner | tomas@feistner.cz | 737704218
Vloženo: 17. 05. 2019 | 15:39

Architekt/designer
Hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozice architekt/projektant/designer. Nabízíme spolupráci na zajímavých projektech většího i menšího rozsahu v oblasti gastronomii, profesionální a přátelské prostředí ve firmě a stabilní finanční ohodnocení. Návrh restaurací, kaváren a jídelen. Požadujeme zodpovědný, samostatný přístup a technické vzdělání v oborech architektura, pozemní stavitelství, TZB nebo design. Znalostí: Autocad, výhodou i Photoshop, SketchUp, 3Ds Max apod. Své CV zasílejte na emailovou adresu projekce@gozgastro.cz
Region: celá ČR, Brno
Kontakt: Jan Vrkoč | projekce@gozgastro.cz | 732727434
Vloženo: 17. 05. 2019 | 13:39

RadaArchitekti hledá architekta/architektu
Kancelář RadaArchitekti, s.r.o. hledá architekta/architektu. Nabízíme samostanou práci na všech fázích projektu. Pracoviště v centru města Brna. Znalost Autocadu + SketchUp vítána. Portfolio zasílejte na email. adresu: rada@radaarchitekti.cz
Region: Brno
Kontakt: Pavel Rada | rada@radaarchitekti.cz | +420602710758
Vloženo: 14. 05. 2019 | 16:16

Ateliér Velehradský - Student architektury na praxi
Do našeho týmu přijímáme studenty architektury v rámci povinné školní praxe. Připojíte se k jednomu z architektonických týmů a budete spolupracovat na aktuálních projektech. Celý náš tým pracuje v Revitech. Vzhledem k délce praxe je nezbytné, abyste při nástupu měli produktivní znalost tohoto softwaru. Co u nás zažijete? Jako autorský ateliér se orientujeme na kvalitu a individuální přístup. Každý projekt je unikátní a hledáme pro něj řešení, která optimálně vyváží všechny složky návrhu. Práce proto rozhodně není stereotypní, naopak, podněcuje k neustálému studiu a rozvíjení se. Práci děláme tak, aby nás bavila, aby nám dávala smysl a mohli jsme z ní mít radost. Tým je postavený na otevřené komunikaci a přátelství. Současně podporujeme individualitu a osobní přístup, které při zapojení do týmové spolupráce tvoří základ pro formulaci kreativních a inovativních řešení. Podívejte se i na jiné části našeho webu a prohlédněte si některé naše zajímavé projekty, kde všude pracujeme, nebo na téměř úplný seznam, který Vám dá ucelenou představu o pracovní náplni. Pracujeme v BIMu! Jsme jeden z prvních ateliérů, který v roce 2006 plně nasadil BIM do projekčního procesu. Stavbu modelujeme od prvních koncepčních úvah po prováděcí projekt. Revit tvoří klíčový nástroj našeho týmu, který nám umožňuje vytvářet jeden koordinovaný informační model budovy se všemi jejími součástmi. Více na: https://www.atelier-velehradsky.cz/cs/kariera#student-architektury-na-praxi-6 Těšíme se na Vás. Ateliér Velehradský, s. r. o.
Region: Brno
Kontakt: Hana Staňková | stankova@velehradsky.cz | +420 601 565 482
Vloženo: 30. 04. 2019 | 08:32

Odbor územního rozvoje MČ Praha 6
Hledáme do našeho týmu nového kolegu nebo kolegyni architekta, urbanistu, případně stavaře. Po zapracování bude mít na starost samostatné posuzování a vyhodnocování architektonické části projektů a studií, zejména z hlediska, urbanistického a architektonického. Vítána znalost stavebního zákona na úrovni územního plánování. Práce vhodná i pro šikovné absolventy. Pracovní poměr bude sjednán na dobu neurčitou. Stanovená týdenní pracovní doba činí 40 hodin (s možností sjednání kratší pracovní doby); pružné rozvržení pracovní doby. Pro více info https://www.praha6.cz/tabule/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-referent-rozvoje-uzemi-2019-04-12?archiv=&q=referent&Hledani=
Region: Praha
Kontakt: Ing. Jana Jelínková | jjelinkova@praha6.cz | 220189900
Vloženo: 26. 04. 2019 | 13:25

INTERIEROVÝ DESIGNÉR - KUCHYNĚ
Hledáme šikovného a zapáleného kolegu/gyni! Jste rozeným obchodníkem? Nabízíme samostatnou kreativní pozici s dlouhodobou perspektivou u stabilní společnosti! Specializujeme se na projektování, design a realizaci kuchyní nebo bytových interiérů od roku 1995. PROTO, ABYSTE DOSAHOVAL/A DOBRÝCH VÝSLEDKŮ POTŘEBUJETE: • Ochotu pracovat s lidmi a umět jim naslouchat • dokázat zhmotnit jejich představy • Touhu vést celou zakázku od A do Z a převzít za to plnou zodpovědnost! • AJ nebo NJ slovem i písmem • aktivní ŘP skupiny B PRACOVNÍ NÁPLŇ: • Návrh a prodej kuchyní německé výroby • Vyhotovení projektů počítačovým software Carat/Turbocad/Sketschup • Zodpovědnost za dosahování stanovených cílů • Dlouhodobá a komplexní péče o zákazníka • Pracoviště Praha nebo Dobřejovice
Region: Praha
Kontakt: Sedlák Interier s.r.o. | lukasek@sedlakinterier.cz | 725961590
Vloženo: 26. 04. 2019 | 10:08

SUM. architekti
Hledáme do atelieru architektky nebo architekty - nabízíme spolupráci na úlohách v široké škále měřítek od urbanismu a veřejných prostranství po architekturu staveb a interiéry. Budeme rádi, když Vás naše práce zaujme a ozvěte se na adrese info@sumarchitekti.cz
Region: Praha
Kontakt: www.sumarchitekti.cz | info@sumarchitekti.cz
Vloženo: 20. 04. 2019 | 08:14

Obsluha kavárny a administrativní výpomoc v e-shopu
Do našeho týmu hledáme usměvavou, milou a pohodovou osůbku jako pomocnou sílu pro obsluhu kavárny a administrativní činnost. Mini kavárnička je součástí kancelářských prostor naší společnosti a součástí Tvé práce bude také administrativní činnost spojená se zadáváním produktů do e-shopu s designovým nábytkem. Co od Tebe očekáváme? Není třeba mít předešlou zkušenost s kavárenskou činností. Rádi Tě zaučíme. Vzhledem k zadávání dat do e-shopu jsou nutné počítačové dovednosti, pečlivost, spolehlivost, důslednost, alespoň základní znalost angličtiny, výborná gramatika a stylistika, protože budeš psát, psát a psát ... popisky produktů, překládat je do angličtiny, doplňovat obrázky produktů a další. Kreativita při tvorbě popisků je vítána. Co Ti můžeme nabídnout my? Příjemné prostory a mladý kolektiv, osobní přístup, občerstvení na pracovišti, dog-friendly office Jedná se o dlouhodobou brigádu na dohodu o provedení práce, vhodné pro studenty VŠ, maminky na rodičovské dovolené, aktivní seniory nebo jako přivýdělek při práci. Provozní doba kavárny je PO-PÁ od 9-13 hod. Lze upravit dle dohody a Tvých časových možností. Termín nástupu je od 1.6.2019, upřednostňujeme zájemce o dlouhodobou brigádu. Pokud Tě nabídka zaujala, pošli životopis :-) Budeme se těšit! Tým MYi
Region: Brno
Kontakt: MY INTERIOR SERVICE S.R.O. | anetadu@myi.cz
Vloženo: 29. 03. 2019 | 12:31

AHOJ, HLEDÁME TALENTOVANÉ ARCHITEKTY PRO NÁŠ MLADÝ KOLEKTIV ARCHITEKTŮ PRACUJÍCÍCH PRO OBCE A MĚSTA
Ahoj, hledáme talentované architekty pro náš mladý kolektiv architektů pracujících pro města a obce. Práce, která na tebe čeká, je různorodá. Od architektonicko urbanistických vizí celých sídel, přes studie území, návrhy veřejných prostor a obecních budov typu školky, městské úřady, bytové domy, domy seniorů, kulturní domy až po PD všech tvých nápadů. Každý, kdo je u nás, si musí vyzkoušet vše. Ovšem pokud máš na něco talent, nebo se budeš chtít na něco specializovat, tak to uvítáme. My v City Upgrade, me přme navrhování jednotlivých budov, klademe obrovský důraz na práci s celkovou logikou sídla. Nemáme rádi pokud vzniká něco bez logiky k celku. Nehledáme individua s obrovským egem, ale lidi s intuicí. Nehledáme samostatné jednotky, které nekomunikují s ostatními členy týmu. Hledáme partnery - soukolí týmu. Tým musí fungovat jako celek. Hledáme senior architekty a junior architekty, kteří se do dvou let stanou seniory a povedou další lidi. Hledáme lidi, kteří jsou inspirací pro nás a naše klienty, kteří jsou kreativní a chtějí se zlepšovat. Hledáme lidi, kteří umějí komunikovat s obyvateli obcí a měst, ptát se a diskutovat. Na tom si zakládáme. Jsme moderátory. Našme budoucnost vidíme v mezioborovosti. Momentálně pracujeme na nových webových stránkách, které budou platformou pro komunikaci s obyvateli a které budou předzvěstí změny v celé firmě. Cílem City Upgrade do příštího roku je tedy mezioborovost v architektuře a urbanismu a výraznější vtáhnutí obyvatel do rozvoje svých obcí. Hledáme lidi, kteří s námi budou do budoucna spolupracovat na našich dalších aktivitách rozvíjejících ČR. Některé již běží, některé jsou ve stádiu zrodu: startup věnující se analýze dat území pomocí umělé inteligence - TAČR ETA neziskovka na záchranu a zhodnocení kulturních památek v obcích HAND MIND MAKERS MANUÁL OBCÍ A MĚST pro celou zemi - spolu s Anthropictures sociálně inovační projekt MPSV - MÍSTA Z BLÍZKA Proces příjímání: Nejprve se sejdeme, společně se pobavíme o tom co děláš a jak, co tě baví a proč s námi chceš spolupracovat. Poté, pokud budou sympatie na obou stranách, tě pozveme na dvoudenní zkušební práci. Přme “zkušební lhůtě” se společně bavíme o tebou vykonávané práci. Když jsi tak šikovný a rychlý jak naznačují tvé platové požadavky, tak ti požadovaný plat dáme. Pokud ne, tak se k požadovanému platu dostaneš postupem času růstem. Rovněž, každému v našem kanclu, pokud projekt stihne dříve než je určeno, přináleží bonusy k platu. Poskytujeme rovněž 10 dnů placené dovolené a po vzoru firem jako jsou Apple čme Google má každý nárok na dalších 10 dnů placené meditační dovolené. Chceme maximalizovat Vašme kreativitu a vědomí. Jde nám o Váš růst! Nástup je možný ihned. Vzhledem k výraznému zapojení obyvatel do projektování je nutná perfektní znalost češtiny čme slovenštiny. Své portfolio, jednoduché CV a informace, v čem pracuješ, prosím, zašli na e-mail: kontakt@cityupgrade.cz. Těšíme se na tebe! Ivoš, Lucka, Vráťa, Anita, Vojta, Anna, Pavla, Jirka, Adam, Kristýna, Veronika, Albert
Region: Praha
Kontakt: City Upgrade architekti, Ivo Pavlík | ivo@cityupgrade.cz | 739629051
Vloženo: 27. 03. 2019 | 07:33

Architektonický ateliér Radana Hubičky /AARH /
Do našeho teamu hledáme šikovné architekty a stavaře. Své portfolia prosím zašlete na email atelier@radanhubicka.com.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Architektonický ateliér Radana Hubičky /AARH / | atelier@radanhubicka.com | 737044672
Vloženo: 25. 03. 2019 | 15:07

KRESLENÍ VÝZTUŽE
Statická kancelář se zaměřením na navrhování železobetonových konstrukcí pozemních staveb hledá nového spolupracovníka do svých řad, a to na pozici kresliče výztuže. Podmínkou je znalost Autocadu, znalost programu Recoc výhodou.V případě zájmu pište prosím na c-eng@c-eng.cz.
Region: Praha
Kontakt: C-ENG s.r.o. | c-eng@c-eng.cz | 728549592
Vloženo: 13. 03. 2019 | 08:13

Architektonický ateliér Radana Hubičky /AARH /
Do našeho teamu hledáme šikovné architekty a stavaře. Nabízíme práci na jedinečných projektech a dobré platové ohodnocení. Požadujeme min. 2 letou předchozí praxi, živnostenský list, cit pro detail, samostatnost, efektivitu a perfektní znalost AutoCadu. Znalost ostatních programů (Revit, PS, Max, Rhino atd.) výhodou. V případě zájmu pošlete své portfolio.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: AARH | atelier@radanhubicka.com | 737044672
Vloženo: 28. 02. 2019 | 11:56

AHOJ, HLEDÁME TALENTOVANÉ ARCHITEKTY PRO NÁŠ MLADÝ KOLEKTIV ARCHITEKTŮ PRACUJÍCÍCH PRO OBCE A MĚSTA
Práce, která na tebe čeká, je různorodá. Od architektonicko urbanistických vizí celých sídel, přes studie území, návrhy veřejných prostor a obecních budov typu školky, městské úřady, bytové domy, domy seniorů, kulturní domy až po PD všech tvých nápadů. Každý, kdo je u nás, si musí vyzkoušet vše. Ovšem pokud máš na něco talent, nebo se budeš chtít na něco specializovat, tak to uvítáme. My v City Upgrade, i při navrhování jednotlivých budov, klademe obrovský důraz na práci s celkovou logikou sídla. Nemáme rádi pokud vzniká něco bez logiky k celku. Nehledáme individua s obrovským egem, ale lidi s intuicí. Nehledáme samostatné jednotky, které nekomunikují s ostatními členy týmu. Hledáme partnery - soukolí týmu. Tým musí fungovat jako celek. Hledáme senior architekty a junior architekty, kteří se do dvou let stanou seniory a povedou další lidi. Hledáme lidi, kteří jsou inspirací pro nás a naše klienty, kteří jsou kreativní a chtějí se zlepšovat. Hledáme lidi, kteří umějí komunikovat s obyvateli obcí a měst, ptát se a diskutovat. Na tom si zakládáme. Jsme moderátory. Naši budoucnost vidíme v mezioborovosti. Momentálně pracujeme na nových webových stránkách, které budou platformou pro komunikaci s obyvateli a které budou předzvěstí změny v celé firmě. Cílem City Upgrade do příštího roku je tedy mezioborovost v architektuře a urbanismu a výraznější vtáhnutí obyvatel do rozvoje svých obcí. Hledáme lidi, kteří s námi budou do budoucna spolupracovat na našich dalších aktivitách rozvíjejících ČR. Některé již běží, některé jsou ve stádiu zrodu: startup věnující se analýze dat území pomocí umělé inteligence - TAČR ETA neziskovka na záchranu a zhodnocení kulturních památek v obcích HAND MIND MAKERS MANUÁL OBCÍ A MĚST pro celou zemi - spolu s Anthropictures sociálně inovační projekt MPSV - MÍSTA Z BLÍZKA Proces příjímání: Nejprve se sejdeme, společně se pobavíme o tom co děláš a jak, co tě baví a proč s námi chceš spolupracovat. Poté, pokud budou sympatie na obou stranách, tě pozveme na dvoudenní zkušební práci. Při “zkušební lhůtě” se společně bavíme o tebou vykonávané práci. Když jsi tak šikovný a rychlý jak naznačují tvé platové požadavky, tak ti požadovaný plat dáme. Pokud ne, tak se k požadovanému platu dostaneš postupem času růstem. Rovněž, každému v našem kanclu, pokud projekt stihne dříve než je určeno, přináleží bonusy k platu. Každý dostává stolní PC Nástup je možný ihned. Vzhledem k výraznému zapojení obyvatel do projektování je nutná perfektní znalost češtiny. Své portfolio, jednoduché CV a informace, v čem pracuješ, prosím, zašli na e-mail: kontakt@cityupgrade.cz. Těšíme se na tebe! Ivoš, Lucka, Vráťa, Anita, Vojta, Anna, Pavla, Jirka, Adam, Kristýna, Albert
Region: Praha
Kontakt: Ivo Pavlík | ivo@cityupgrade.cz | 739629051
Vloženo: 05. 02. 2019 | 11:57

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Projektová dokumentace požárně bezpečnostního řešení
Poptávám vypracování projektové dokumentace pro zapracování požárně bezpečnostního řešení pro finální řešení změny užívání stavby před kolaudací pro komerční objekt v Kuřimi u Brna.
Region: celá ČR
Kontakt: Radomír Dočekal | radomir.docekal@alestra.eu | 608 784 443
Vloženo: 26. 06. 2019 | 09:42

projektant
Autorizovaný architekt se čtyřicetiletou praxí v předdůchodovém věku hledá v Praze práci do ledna 2020 nebo aspoň brigádu - ne na švarcsystém, nemám živnostenský list . Pracuji s AutoCadem. Vyhovovaly by mi hlavně kresličské práce v pozici pomocného projektanta.
Region: Praha
Kontakt: Radim Šveder | radim.sveder@seznam.cz | 602843189
Vloženo: 19. 06. 2019 | 17:14

Hledám zaměstnání na HPP jako projektant pozemních staveb, Brno
Dobry den, hledám práci na HPP, buď jako projektant pozemních staveb nebo jako referent stavebního úřadu nebo územního plánování, popřípadě jako rozpočtář. Mám bakalářské vzdělání na VUT Fast obor pozemní stavitelství a magisterské studium si dodělávám. Preferuji práci v Brně a okolí a v Českých Budějovicích. Pracuji v Archicadu, v programu deksoft a buildpower.
Region: Brno
Kontakt: Blanka Přibylová | pribylova33@seznam.cz | 606192965
Vloženo: 13. 06. 2019 | 19:49

Student na letní brigádu, Ostrava
Aktuálně studují na FAST VUT v Brně, obor stavební inženýrství - pozemní stavitelství. Ovládám autoCAD, Revit, archiCAD a sketchup. Měl bych zájem o brigádu v projekční činnosti. Nástup možný ihned. Za případný zájem předem děkuji.
Region: celá ČR
Kontakt: JČ | jakubcernota9@gmail.com | 724770139
Vloženo: 12. 06. 2019 | 23:18

Hlavní architekt ateliéru nabízí své služby hlavního architekta projektu či být hlavní součástí kanceláře
Jsem architekt, který podniká ve vlastním ateliéru 6 let a zvažuji přestup do toho být zaměstnancem. Jsem zvyknutý vést celý ateliér o 2-3 lidech a celý projekt od studie po projekt, profese (další projektanti), inženýring na úřadě a dotčených orgánech. Mám za sebou spousty projektů a realizací staveb od první skici až po realizaci a předání stavby. Tvoření cenových nabídek, návrhy, realizace s partnerskými firmami. Sháním práci hlavního architekta. Své nabídky prosím posílejte do emailu. Po emailu pošlu více informací.
Region: Praha, 1
Kontakt: JV | info@vocet.cz
Vloženo: 05. 06. 2019 | 10:31

Architekt
Dobrý den, jsem architekt s desetiletou praxí, zejména v interiérech. Rád bych našel nové pracovní uplatnění v Praze, případně blízkém okolí. Ideálně interiérové studio, prodejna nábytku, případně regionální zástupce.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Architekt s praxí | architekt1@post.cz
Vloženo: 27. 05. 2019 | 20:00

Architekt s praxí hledá práci
Dobrý den, hledám práci v Praze, nebo Středních Čechách - v atelieru, u developera, v showroomu, případně jako obchodní zástupce. Jsem mladý architekt, mluvím plynně anglicky, dále německy a rusky, jsem aktivní řidič. Mám zkušenosti s vedením týmu, vedením showroomu, navrhováním zejména interiérů, komunikací s klienty i dodavateli. Dlouhodobě se pohybuji ve vyšším středním a nejvyšším segmentu produktů a nabízených služeb.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: architekt, 35 let | architekt35@post.cz
Vloženo: 20. 05. 2019 | 08:00

Brigáda v architektonickém ateliéru
V současné době studuji prvním ročníkem magisterského studia na Českém Vysokém Učení Technickém v Praze obor architektura a stavitelství. Vaší společnosti mohu nabídnout zatím převážně teoretické znalosti nabyté mým čtyřletým bakalářským studiem na Českém Vysokém Učení Technickém v Praze. Jsou to především znalosti z oblasti pozemního stavitelství, projektování, statické výpočty a podobně. Některé z těchto znalostí jsem do této doby měla možnost ověřit si pouze během občasného projektování. Další z mých schopností bych si ráda v praxi vyzkoušela právě ve Vaší společnosti. Nebojím se jakékoli práce, která bude rozvíjet mé schopnosti. Jsem otevřená novým podnětům, nedělá mi problémy začlenit se do kolektivu. Pracuji samostatně i v týmu, jsem flexibilní, spolehlivá a jsem velmi kreativní. Vždy chci vychytat všechny vady a snažím se, aby můj návrh byl co nejlepší. Práce ve Vaší společnosti by pro mne byla velikou výzvou a podnětem k dalšímu rozvoji mých schopností a dovedností. Více informací naleznete v mém portfoliu, které jsem ochotna zaslat mailem. V případě Vašeho zájmu, mne prosím kontaktujte. Těším se na Vaši odpověď.
Region: Praha
Kontakt: Adéla Bartošová | adela.bartosova.1994@Gmail.com | 602520620
Vloženo: 20. 04. 2019 | 00:46

interier designer - studentka
Jsem studentka vyššího ročníku designu (fakulta architektury ČVUT) se zaměřením na interier design. Ráda bych pomalu pronikla do praxe a proto hledám stáž nebo částečný úvazek dlouhodobého charakteru v menším pražském ateliéru, kde bych pomáhala při různých fázích projektů (od dispozic, material boardů po 3d vizualizace, výkresové dokumentace nebo kontroly na stavbě). Hledám milý a pozitivní kolektiv. Za nabídky děkuji. Nástup ideálně od 8. července, dříve možno po dohodě dle časových možností obou stran. Mám ŽL, vlastní PC, ŘP sk. B Programy: Rhinoceros, Sketchup, Vray, Artlantis, InDesign, základy Photoshop a AutoCad.
Region: Praha
Kontakt: Tereza | tereza.vesela@hotmail.com | 777232256
Vloženo: 08. 04. 2019 | 10:19

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Projektová dokumentace požárně bezpečnostního řešení
Poptávám vypracování projektové dokumentace pro zapracování požárně bezpečnostního řešení pro finální řešení změny užívání stavby před kolaudací pro komerční objekt v Kuřimi u Brna.
Region: celá ČR
Kontakt: Radomír Dočekal | radomir.docekal@alestra.eu | 608 784 443
Vloženo: 26. 06. 2019 | 09:44

Navržení podoby přístřešku navazujícího na RD
Poptávám navržení podoby zastřešení prostoru pro odstavení jednoho traktoru a jednoho traktorového vleku v místě části bývalé stodoly vedle RD a dále navržení konstrukční řešení, podle kterého bude možné přístřešek svépomocí zhotovit. Zastřešovaná plocha je definována stávajícím cihlovým zdivem, které bude částečně přezděno na původních základech z režného zdiva a zaspárováno. Do zdí bude zakomponováno kotvení střechy. Střecha bude "navazovat" na sedlovou střechu RD, kdy ale zastřešovaná plocha není v rovině se zbytkem RD. Lze říci, že stavba není průběžná, ale zalomená, a tak základem je vymyslet estetické řešení napojení na okolí. Uvažuji o rovném minimalistickém střešním plášti, konstrukce ze dřeva s atikou, krytina nebude odnikud vidět, a tak postačující krytinou bude nejspíš plech. Nejde o formality a ani dokumentaci pro žádný stupeň povolení. Stavba se nachází v malé obci, v uzavřeném venkovském dvoře, nedaleko Hradce Králové.
Region: celá ČR
Kontakt: TŠ | tomas.stayr@seznam.cz | 608913562
Vloženo: 24. 06. 2019 | 15:59

Zpracování dokumentace pro stavební řízení - ohlášení stavby
Dobrý den, akutně hledáme někoho, kdo by byl schopný a ochotný vypracovat projekt přístavby malého RD pro stavební řízení. Děkuji Martin
Region: celá ČR
Kontakt: Martin | 83martinkunc@studioidde.cz
Vloženo: 14. 06. 2019 | 16:32

Doučování 3ds Max
Hledám nejlépe studenta/-tku na doučování programu 3ds Max, jsem úplný začátečník. Okres Blansko. Děkuji za nabídky.
Region: Brno, 1
Kontakt: Alexandra Komárková | komarkova.alexandra@gmail.com | 777422135
Vloženo: 10. 06. 2019 | 18:17

3ds max modelovani classic villa
Dobry den, Hledam nekoho kdo umi modelovat v 3ds max villy nejlepe classic. Prosim poslete mi reference jestli by mel nekdo zajem o tuto oraci. S pozdravem Pavol M.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max
Kontakt: P | Pmlive@live.com
Vloženo: 06. 06. 2019 | 09:37

požárně bezpečnostní řešení ocelové haly
Dobrý den, sháním zhotovitele části dokumentace Požárně bezpečnostního řešení stavby ocelové haly. Jde mi o jednoduchou dokumentaci v co nejmenším možném rozsahu pro stavební povolení.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Michal N. | michal_neumann@centrum.cz | 725070700
Vloženo: 05. 06. 2019 | 09:19

Stavebně konstrukční řešení - ocelová hala
Dobrý den, sháním statika ke zpracování projektu pro stavební povolení na ocelovou halu.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Michal Neumann | michal_neumann@centrum.cz | 725070700
Vloženo: 05. 06. 2019 | 09:17

Architekt - RD
Hledáme architekta pro návrh domu pro mladou rodinu. Mladoboleslavsko
Kontakt: Aleš Dittrich | dittrich-ales@seznam.cz | 606538123
Vloženo: 30. 05. 2019 | 14:18

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Místo ve sdílené kanceláři Anděl
Dobrý den, hledáme do přátelského kolektivu někoho, kdo obsadí 4 stůl v naší kanceláři architektek. Jsme v přízemí, máme k dispozici krásnou terasu s výhledem do tichého vnitrobloku s udržovanou zahradou a jednací místnost za prosklenou akustickou příčkou. Kávovar, kuchyňka a hygienické zázemí se sprchou k dispozici. 5 min od metra Anděl, směr Malvazinky. Budeme rády za blízký obor, ale není podmínkou. Volné ihned, cena 6000Kč/měsíc. Foto zašlu mailem.
Region: celá ČR
Kontakt: Hana Medková | hanamedek@seznam.cz | 608 513 586
Vloženo: 07. 06. 2019 | 15:28

Nabízím pracovní místo v kanceláři
Dobrý den, hledám k sobě do kanceláře v Brně na Kaštanové od července kolegu/spolubydlicího. Ideálně z oboru stavebnictví a architektura. Samostatnou jednotku, která bude mít pro sebe polovinu kanceláře . Je to výborné místo prezentace designu pro bydlení, ale i stavebních částí domu, příjemná kavárna, spousta jednacích místností, skvělý kolektiv a dostupnost autem i mhd super. Výhled z okna do přírody. V případě zájmu zašlu více informací. Děkuji
Region: Brno
Kontakt: Nikola Kopřivová | koprivova@archami.cz
Vloženo: 31. 05. 2019 | 15:49

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Typ inzerátu nabízím práci hledám práci poptávám služby ostatní
Titulek inzerátu
Text inzerátu
Jméno: email: telefon:
Region celá ČR Praha Brno Slovensko jiný  
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture angličtina
  Autodesk Revit Architecture němčina
  Autodesk 3ds Max řidičský průkaz
  Nemetschek Allplan živnostenský list
  Graphisoft ArchiCAD
 
Platnost do:

Takto bude vypadat Váš inzerát  
 
Tučně označené položky jsou povinné.
Po zadání inzerátu budou na vyplněnou e-mailovou adresu zaslány přístupové údaje pro změnu inzerátu.
Burza práce není určena pro nabídku komerční služeb a produktů. Redakce si vyhrazuje právo inzerát smazat.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Červen 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.