Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Collection Kanceláře picture Collection Kanceláře

Nakladatelství: Slovart
Rok vydání: 2010
ISBN: 978-80-7391-376-2
Formát: 25 x 29 cm, 512 stran, vázaná
Jazyk: česky, anglicky, rusky
Běžná cena: 1 499 Kč
Naše cena: 1 200 Kč (bez 10 % DPH: 1 090.92 Kč)
  47.62 € (bez 10 % DPH: 43.29 €)

Rozsáhlá obrazová publikace se zaměřuje na moderní kancelářské prostory. Hlavním cílem je představit soudobé trendy, jež prostřednictvím atraktivního designu a vyspělého technologického vybavení umožňují vytvořit atraktivní a pro uživatele příjemné pracovní prostředí. V 90. letech umožnil rozvoj počítačových technologií vznik nových kancelářských forem, jako jsou neteritoriální kanceláře s přípojnými body a sdílenými pracovními stoly, centry pro obchodníky a pracovními prostory připomínajícími společenskou místnost. Kompetenční centra a čtvrtě rozdělují oblasti podle funkcí a reverzibilní kanceláře mohou být za krátkou dobu přizpůsobeny jakémukoliv stylu (just-in-time office). Zjištění, že spontánní setkávání v neformálních zónách a náhodné rozhovory mohou efektivně urychlit pracovní procesy prostřednictvím „krátkých spojení" a spontánní výměny informací, uvolnilo strnulý teritoriální charakter pracovních prostorů. Výsledkem bylo, že designéři dostali při konstrukci kancelářských budov a prostorů jedinečnou příležitost propojit funkčnost s čistým stylem. Ať již usilují o minimalistický, rafinovaný či bezstarostnější efekt, mají volnost vytvořit inspirativní vnitřní prostředí. Kniha představuje nejinspirativnější architektonické inovace na tomto poli, od buňkových a open space kanceláří po kancelářské krajiny a byznys kluby, od stísněných úřadoven o dvou místnostech po rozlehlé 100patrové kancelářské budovy. Všechny tyto trendy jsou zachyceny na mnoha příkladech. I zdánlivě zastaralé typy kanceláří jsou zde díky lesku nového moderního designu zcela proměněné – jsou to místa, kde je zkrátka radost pracovat.

 
 
 
 

Vložil: Jan Kratochvíl, 18.09.10
Návštěvnost: 31979 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.