Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Zuzana Lebedová
obchodní ředitelka | marketing

Závěrka 3, 169 00 Praha 6 - Břevnov | mapa
tel. (+420) 731 672 518

e-mail zuzana.lebedova@archiweb.cz
Proč inzerovat na archiwebu?
  • archiweb.cz je největší český portál, zabývající se současnou architekturou. Kombinuje zdroj každodenních zpráv z oboru, rozsáhlou databázi realizovaných staveb a interaktivní časopis s původním obsahem.
  • archiweb.cz je česká jednička. Jako jediný architektonický portál v České republice přináší každodenně obsah. Za dlouhá léta existence si vytvořil stálou čtenářskou základnu, která se stále rozšiřuje.
  • archiweb.cz má čtenáře, kteří Vás zajímají. V současné době je archiweb zaměřen a čten převážně čtenáři z řad odborné veřejnosti (architekti, projektanti) a studenty architektonických a stavebních škol.
  • archiweb.cz je solidním a důvěryhodným partnerem. Portál se vyvíjel sedm let. V září 2005 byla spuštěna nová verze a chod portálu zajišťuje profesionální redakce. Díky neustálým investicím se jej daří stále vylepšovat. Těší nás, že je archiweb pravidelně čten i nejlepšími českými architekty. Činnost našeho portálu podpořila řada renomovaných firem a oborových institucí (ČKA, NČA, Ministerstvo kultury ČR).


Návštěvnost a struktura čtenářů
Podrobné statistiky návštěvnosti naleznete na adrese http://www.archiweb.cz/archstats
Využíváme také nezávislého měření TOPlist.
Návštěvnost archiwebu.cz analyzuje i služba Google Analytics. Statistiky zašleme na vyžádání.

Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.