Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Rodinný dům Přílepy

Autor: Pavel Chládek
Adresa: Přílepy 349, Přílepy u Holešova, Česká republika | mapa
Realizace: 2012-14

Parcela zvolená pro výstavbu rodinného domu se nachází ve střední části obce Přílepy. Jedná se obdélníkový pozemek svažující se jihozápadním směrem s příjezdem podél severovýchodní hranice parcely. V současné době je na pozemku původní stavení umístěné v severním rohu a dva hospodářské objekty. Návrh počítá se zachováním původního sklepu a části obvodových stěn stávajícího domu, ostatní stavby jsou navrženy ke snesení.Návrh počítá s rozložením provozu domu do dvou výškových úrovní. Nástupní podlaží navazující na niveletu komunikace sestává z dvou oddělených hmot. Protáhlého traktu krytého stání, na které navazuje prostor skladu zahradní techniky a nábytku doplněný o saunu se zázemím a fitness a samotný vstup do domu se šatnou, pracovnou a hygienickým zázemím umístěný proti vjezdu na pozemek. Hlavní obytné podlaží dostupné vnitřním jednoramenným schodištěm zabírá takřka celou šířku pozemku a je rozložené do několika vzájemně propojených objemů vymezujících prostor terasy. Střed kompozice tvoří kuchyň s jídelnou, na kterou navazuje terasa doplněná o venkovní schodiště propojující obě úrovně domu. Obývací pokoj vymezuje venkovní posezení ze západu, soukromá část s ložnicí rodičů, dětským pokojem a koupelnou je situovaná ve východní části parcely. Technické zázemí domu je umístěno v návaznosti na prostor kuchyně. Stávající sklep v severním rohu parcely je překryt zeminou a doplněn o venkovní schodiště navazující na severozápadní hranu domu.
Stavba
Výplně otvorů
JANOŠÍK OKNA-DVEŘE
Zdroj: autorská zpráva
Vložil: Petr Šmídek, 23.01.18
Návštěvnost: 5187 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
... Daniel 23.01.18 15:42
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.