Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Rodinný dům ve Všechovicích u Tišnova

Autor: Adam Rujbr Architects s.r.o. | Adam Rujbr
Adresa: Všechovice u Tišnova, Česká republika | mapa
Projekt: 2006 Realizace: 2009

Záměrem architekta bylo navržení rodinného domu tak, aby byly splněny požadavky investora a aby byl objekt řádně zakomponován do krajiny. Objekt je jednoduchého půdorysného tvaru rozměrů přibližně 16,8 x 11,5 m s plochou střechou a atikami, které napomáhají tvořit dobré hmotové proporce celku. Architekt zohlednil orientaci ke světovým stranám a dispozičně navrhl optimální rozmístění místností dle funkcí. Součástí řešení ji i sklad zahradní mechanizace v úrovni příjezdové rampy o roz- měrech přibližně 4,02 x 3,15 m s plochou střechou.

1. NP 
V přízemí domu je navržena obytná místnost, kterou tvoří propojený kuchyňský kout, jídelna a obývací pokoj s krbem. Dále sauna, přes kterou je přístup do skladu, WC, technická místnost, sklad potravin a schodiště.

2. NP   
V patře je klidová zóna tvořená dvěma pokoji, ložnicí, šatnou a koupelnou přístupnou z ložnice přes šatnu a z chodby. V patře je situována garáž pro dva automobily. Propojení s okolím v 1.NP je zajištěno přes terasu v přízemí, v 2.NP přes hlavní příjezdovou rampu.
Zdroj: Autorská zpráva
Vložil: Milan Domkář, 24.09.11
Návštěvnost: 55937 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.