Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Burdett picture
Richard Burdett

Houghton Street, WC2A 2AE Londýn
tel: 020 7955 6865
e-mail:
web:


Biografie
Richard Burdett je architekt a urbanista narozený v Římě a působící v Londýně. Je současně profesorem architektury a urbanismu na London School of Economics (LSE) a architektonickým poradcem londýnského starosty. Jeho odborná znalost leží v pochopení spojnic mezi architekturou, urbanistickým návrhem a městskou společností. Pracuje na rozhraní urbanistické praxe, politikou a vědeckým průzkumem.
Burdett hrál klíčovou roli institucích, které v historii profilovaly a pěstovaly architekturu ve Velké Británii – The 9h Gallery, The Architecture Foundation, The LSE Cities Programme, The Mayor’s Architecture and Urbanism Unit a The UK Goverment’s Urban Task Force. Je poradcem řady veřejných a soukromých orbanizací vč. Tate Gallery, The BBC a NM Rothschilds.
Burdet byl kurátorem více než 40 výstav o současné architektuře a městech. Je pravidelným komentátorem v tisku i médiích.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 14531 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.