Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Viñoly picture
Rafael Viñoly
* 01.06.1944 - Montevideo, Uruguay

Rafael Viñoly Architects
375 Pearl Street, 31st Floor, NY-10038 New York
tel: +1 212 924 5060
e-mail:
web:


Biografie
Rafael Viñoly Beceiro pochází z uruguayské rodiny filmového režiséra a učitelky matematiky. Studium architektury absolvoval na univerzitě v argentinském Buenos Aires v roce 1968, ale již o čtyři roky dříve založil s pěti dalšími společníky architektonický ateliér "Estudio de Arquitectura Manteola-Petchersky-Sánchez Gómez-Santos-Solsona-Viñoly", která se téměř okamžitě stala největší jihoamerickou kanceláří získávající významné zakázky. 1978 se přestěhoval do USA, kde krátce působil jako hostující přednášející na Harvardově univerzitě. Od 1979 trvale sídlí v New Yorku, kde 1983 založil samostatnou kancelář Rafael Viñoly Architects PC s působností po celém světě.

Související články
Návštěvnost: 5 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.