Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pichler picture
Peter Pichler
* 1982 - Bolzano, Itálie

Corso San Gottardo 22, I-20136 Miláno
tel: +39 2 80887477
e-mail:
web:


Biografie
Studoval architekturu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové (die Angewandte) ve Vídni a University of California. Promoval s vyznamenáním v mistrovském ateliéru Zahy Hadid a Patrika Schumachera. Již v průběhu studií pracoval v londýnském ateliéru Zahy Hadid, kde se podílel na řadě soutěží např. na zastávky lanovky do Innsbrucku. Krátce také pracoval v rotterdamském ateliéru Rema Koolhaase a vídeňském Delugan Meissl. Po diplomu odešel pracovat do hamburské kanceláře Zahy Hadid, kde se v pozici pracoval na projektu knihovny ve vídeňském Campus WU a Sky Park v Bratislavě. V roce 2015 se vrátil zpět do Itálie a založil v Milánu společně se Silvana Ordinas samostatnou praxi Peter Pichler Architecture.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 6 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.