Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ruiz Cabrero picture
Gabriel Ruiz Cabrero
* 1946 - Španělsko

Biografie
Gabriel Ruiz Cabrero vystudoval architekturu v roce 1971 na ETSAM v Madridu, kde roku 1987 získal také doktorský titul. Od roku 1995 vyučuje na architektonickou kompozici na ETSAM. Byl také hostujícím profesorem na Columbia University v New Yorku a na univerzitě v Miami, Ecole Polytechnique Fédéral v Laussane a jako hostující kritik na katedře architektury v Rhode Island. V letech 2003-08 působil jako externí zkoušející na Škole architektury v Glasgow a v letech 2004-07 byl členem komise na Villard D´Honnecourt.
Jako architekt vytvořil celou řadu staveb a rekonstrukcí ve Španělsku i v zámoří. Působil jako kurátor, člen poroty a ředitel několika národních i mezinárodních akcí týkajících se architektury a kulturního dědictví. V letech 1980-86 byl šéfredaktorem časopisu AV Arquitectura roce 2011 získal ocenění ministerstva rozvoje.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 5 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.