Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kundoo picture
Anupama Kundoo
* 1967 - Pune, Indie

Alberto Bosch 11, 4c, ES-28014
e-mail:
web:


Biografie
Mezinárodně oceňovaná architektonická praxe Anupamy Kundoo započala v roce 1990. Je pro ni charakteristické silné zaměření na výzkum materiálu a experimenty s architekturou, která má malý dopad na životní prostředí a odpovídá socio-ekonomickému kontextu. Mnoho staveb Anupamy Kundoo najdeme v Indii, ale své architektonické, výzkumné i pedagogické projekty realizuje po celém světě (Berlín, Londýn, NYC, Brisbane, Barcelo, Madrid). V současnosti působí jako profesorka na IE University v Madridu. Její práce zasahuje i do oblasti urbanismu a územního plánování, zkušenosti má především s problematikou překotné urbanizací, o které také intenzivně píše.

Související články
Návštěvnost: 118 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.