Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Lackner picture
Josef Lackner
* 31.01.1931 - Wörgl, Rakousko
† 13.09.2000 - Innsbruck, Rakousko

"Pokaždé usiluji o inovativní skok. Nechci se vydávat vyschlou cestou. Když narážím na pesimismus, tak se snažím být v přesném protikladu." Josef Lackner, 2003

Biografie
Josef Lackner byl rakouský architekt a vysokoškolský pedagog. Vystudoval architekturu na Akademii výtvarných umění ve Vídni u prof. Clemense Holzmeistera, kde promoval v roce 1952. Kromě toho byl účastníkem mezinárodní Letní akademie v Salcburku, kterou vedl švýcarský architekt Hans Hofmann. Od 1959 působil v Innsbrucku, kde si 1961 založil vlastní ateliér. Pracoval také v Mnichově nebo Düsseldorfu. Od 1979 působil jako profesor Technické univerzitě v Innsbrucku, kde byl v letech 1993-95 děkan a následně proděkanem.

Návštěvnost: 537 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.