Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Hejzlar picture
Filip Hejzlar

de.fakto
Vinohradská 283/52, 120 00 Praha
tel: (+420) 224 233 815
e-mail:
web:


Absolvoval Stavební fakultu ČVUT, obor architektura a stavitelství. Od roku 2010 je jedním z hlavních architektů v týmu studia de.fakto. V roce 2016 se stal řídícím partnerem a spolu s architektem Martinem Sladkým vedou tým odborníků v oboru architektury a designu. Za sebou má nespočet zkušeností s realizacemi soukromých i komerčních prostor. Za zmínku stojí například spoluautorství na realizaci interiéru restaurace Katr restaurant, interiéry FIGO restaurant, Sushi time Quadrio, interiéry obchodů Solomio nebo take WaM Ego. Aktuálně se kromě vedení a provozu architektonického a designérského studia de.fakto věnuje  převážně privátním projektům pro náročnější klientelu.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 2939 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.